[Eng Sub] THE PLAYER รัก เป็น เล่น ตาย | EP.6 [4/4]

[Eng Sub] THE PLAYER รัก เป็น เล่น ตาย | EP.6 [4/4]

SUBTITLE'S INFO:

Language: Polish

Type: Human

Number of phrases: 128

Number of words: 628

Number of symbols: 3226

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
[BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Elyea Bójka nie jest poważną zbrodnią. Ale wobec ciebie są zarzuty handlu narkotykami. Utkniesz w więzieniu. Jak z niego wyjdziesz, pewnie będziesz już stary. Już dawno przeminą twoje nastoletnie lata. A co ze mną? No proszę cię, on został oskarżony o bójkę. A ty o handel narkotykami. Czeka cię poważniejsza kara. Jego ojciec już wpłacił kaucję. A co z tobą? Masz kogoś, kto cię wyciągnie? Halo? Możesz mi pomóc? Jestem na posterunku. Dan, jakbym miał cię wyciągnąć? Aresztują mnie tam. Policjanci widzieli moją twarz. Wyślesz kogoś do pomocy? Mówiłeś, że masz tam jakąś szychę. Nie mogę. Tu chodzi o narkotyki. On nie chce się w to mieszać. Obserwują go. Musisz chwilę posiedzieć za kratkami. No to co mam teraz zrobić? Pójdę siedzieć? Bez obaw. Nie będziesz tam długo.
01:26
Zajmę się tym. Kończę. I jak? W porządku? Dobry wieczór. Dziękuję, oficerze. Proszę wybaczyć, że przeszkadzam o takiej porze. Żaden problem, pani Giwi. Ja tylko wykonuję rozkazy. Dziękuję bardzo, że mi pomogłaś. No i przepraszam, ale nie wiedziałem do kogo mogę zadzwonić. Nie chcę, żeby mama miała kłopoty. Cudownie. Moich pieniędzy nie chciałeś, żeby nie być prostytutką. Dlatego postawiłeś na narkotyki, jako szlachetniejszą pracę. Jesteś głupi. Dlatego tkwisz w tym samym miejscu. Przepraszam. Za co? Twoje życie, twoje wybory. Ale podejmujesz strasznie głupie decyzje. Jeżeli mógłbym coś zrobić, powiedz proszę. Zrobię wszystko, żeby oddać ten dług. Jesteś pewien? Masz pojęcie, że kaucja za narkotyki to setki tysięcy bahtów? Setki tysięcy?
03:27
Sprzedam motor, żeby część ci oddać. I ile on będzie wart? Jak chcesz mi się odpłacić, zacznij ze mną pracować. Jaka praca? Bo co? Myślisz, że będziesz tylko zabawką seksualną? Bez obaw. Dam ci tyle pracować, ile w ciebie zainwestowałam, bo muszę mieć coś w zamian. Następnym razem nie rób tak głupich rzeczy. Danai Boonrueang, dwadzieścia-trzy lata. Jego tablice rejestracyjne to 2KT9843. To ten sam koleś, którego widziałeś u Giwi? To on. Chyba widziałem go dwa razy. Pierwszy raz w hotelu Giwi. A drugi przed jej domem. Nic dziwnego. Może pracuje jako jej dostawca? Nie ma nic dziwnego w dostawach między jej domem a hotelem. Nie przeszło ci przez myśl, że to on będzie tym blond kelnerem, o którym wspomniał świadek? Myślisz, że może zajmować się jakimiś tajnymi robótkami dla Giwi?
04:58
A nie wydaje się podejrzany? Mam do ciebie pytanie. Kto twoim zdaniem jest najbardziej podejrzany? Każde z nich jest podejrzane. Moją pracą jest znalezienie rozwiązania tej sprawy. Co tak walisz do drzwi? Ja tu śpię. Jesteśmy detektywami. Szukamy pana Danai Boonrueang. To pani syn? Tak. A co? Coś zrobił? Ma kłopoty? Nic z tych rzeczy. Chcemy tylko z nim porozmawiać. O czym? Możecie rozmawiać ze mną. Jestem jego matką. Zrobił coś nielegalnego? Możecie zabrać mnie na posterunek. Muszę wpłacić kaucję? Mam pieniądze. Nie, pani syn nie zrobił nic nielegalnego. Potrzebujemy tylko jego współpracy w sprawie, nad którą pracujemy. Chcemy, aby nam pomógł. Jest w domu? Nie. Wybrał się na prowincję z kolegą, żeby tam popracować tydzień. Jak możemy się z nim skontaktować? Sama nie mogę się dodzwonić. Pewnie nie ma tam zasięgu.
06:50
Sama czekam aż oddzwoni. Martwię się. Prosimy, aby się z nami skontaktował, kiedy wróci. Dziękujemy. Ten twój kolega, Matt, jest gejem? Nie jesteśmy aż tak blisko. I dobrze. Nie chcę, abyś był z nim blisko. Ludzie mogą cię źle postrzegać. W tych czasach przyjaźń z gejem to nic złego. Mam już bar i hotel. Jeżeli wskoczę dodatkowo w modę, obawiam się, że mi to nie wyjdzie. To moje marzenie. Doprowadzę do jego spełnienia. Nie chcę być nikomu nic winna. Co z nią? W porządku? Jest w szpitalu, ale nic jej nie jest. Na szczęście w porę ją uratowałeś. W końcu udało mi się kogoś w czas uratować. Utopił się kiedyś ktoś przez ciebie? [BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Elyea

DOWNLOAD SUBTITLES: