GMMTV REACT เพราะเราคู่กัน 2gether The Series EP.1

GMMTV REACT เพราะเราคู่กัน 2gether The Series EP.1

SUBTITLE'S INFO:

Language: Turkish

Type: Human

Number of phrases: 104

Number of words: 509

Number of symbols: 3291

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:08
[2gether The Series EP.1 Reaction] Tine!!! Onu çok seviyorum Ben de. "Ciddi olabilir misiniz?" Bu sahneyi çekmek çok komikti. Onun kalbini kırdın. "Tine, sence çok acımasız değil miydi?" Ve Tine yumuşar. "Bana böyle bakmaya devam edersen düşene kadar seni öpeceğim." "Sinir bozucusun" Orda neler oluyor? "Numarası mı LINE'ını mı?" "Maili" "Benim adım Tine. Ben sevimli birinci sınıf öğrencisiyim." "Arkadaşlarım bana Bay Şık der. Aktif de olabilirim pasif de olabilirim." "Saldırmaya hazırım. Ooh! Ahh! Ooh! Ahh!" "Neye gülüyordun?" Az önce bana ne dedin? Sakin ol 2. bölümü izlemek istiyorum. İlk bölüm nasıldı? Çok tatlıydı. Zaman zaman kızardım. İlk bölüm diğerlerine kıyasla sadece bu kadarcık tatlı. 13 bölümümüz var, bu yüzden sonraki bölümler… Ne kadar tatlı? Bu tatlı mı?? Kendimi izlemek garip.
02:14
İdolleri ve oyuncuları izlerdim ama kendimi izlemek biraz utanç verici. Bu onun ilk dizisi. Doğru! Bu onun ilk dizisi. OST hakkında konuşalım. Trapped. Trapped'ı P’Max Jenmana söylüyor. Şarkı harika. Çok tatlı. Çok beğendim. Hepimiz dinledik çünkü çıkalı 2-3 gün oldu. Dizide çaldığında… wow! Şarkının aslında bir müzik videosu var. Win ve ben de varız. İzlemeyenler GMMTV RECORDS'dan izleyebilir. Green'in dramatik sahnesini sevdim. Çok tatlı. Kitabı okurken Green'in sinir bozucu olduğunu düşünmüştüm ama yine de çok tatlıydı. O sizi rahatsız eden biri ama yine de ona sert şeyler söyleyemiyorsunuz. P’Gun tamamen kitaptaki Green'den çıkıyor. Tine da öyle. Hikayenin anlatılmasını seviyorum. İki başrolün birarada olduğu sahneleri sevdim... Kavga etmekten başka bir şey yapmadık. İşte bu. Çekici olan bu. P’Gun'ın ilk kez göründüğü sahneyi sevdim. Çok tatlıydı.
03:17
İnsanların neden ona acımasız olamayacaklarına bir çeşit cevap veriyor. Herkes Green'i gördüğünde... Böyle hissedecek Ona sert davranamayacaklarını bilecekler. Green harika. Tine’ın grubunu seviyorum “Heroes.” Evet evet. Romanda bu kadar komik değiller ama dizide öyleler. Dizide zaten komikler ama kamera arkasında daha komikler. Gerçekten mi? Kesinlikle Öpücük sahnesini sevdim Tamamen beklenmedikti İlk başta gerçekten onun odasına gittin zannettim Aslında sonuncu olmak istedim çünkü her sahneyi sevdiğimi söylemek istedim. P'Mike çok tatlıydı. P'Gunsmile da tatlıydı. İkisi de çok tatlıydı. Ve Green de aynı şekilde tatlıydı. Demek istediğin, her karakterin kendi tarzında sevimli olduğu. [Benim yerime toparladığın için teşekkürler.] Tine'ın arkadaşlarının gangster gibi davranıp Green'i tehdit ettiği sahneyi seviyorum Sonra Green kıçlarını tekmeliyor Tine arkadaşlarıyla komplo kuruyor ama çok farklı sonuçlanıyor. Beceremiyorlar
04:24
Millet, 2gether The Series'i izlemeyi unutmayın… [Hadi, Win!] Cuma günleri saat 22:00'da… GMM25'de. Canlı izleyemeyenler… LINETV'den izleyebilirler... Twitter'dan #คั่นกู ve #2gethertheseries taglerini takip etmeyi unutmayın P’Max Jenmana'nın “Trapped” şarkısını dinlemeyi unutmayın… GMM Action… [Drake, odaklan!!] GMMTV RACORDS kanalından. RECORDS! Lütfen bizi destekleyin çünkü bu dizi için çok çaba gösterdik. Bir sonraki bölüm ve gelecek her bölüm için bizi izlemeye devam edin. İyi seyirler!! Bizimle tadını çıkarın! 2gether The Series'de görüşürüz! Bekle. Sana söylemem gereken bir şey var. Ama benim yok. Sana bi yol buldum. Onunla aynı kulübe gir. Aynı kulüpte olursanız onu daha sık görürsün. Kulüp üyemiz olmadan önce, özel karşılama törenimizden geçmeniz gerekiyor. Sarawat'ı mı seviyorsun? Sarawat'ın eşleri grubuna katıldığını gördüm.
05:36
Sarawat sana yardım etmeyi kabul etti mi? Green seni o kulüpten attırmadan önce acele etmelisin. Tine, burda mısın? [Çeviri: 4offgun]

DOWNLOAD SUBTITLES: