[Eng Sub] NOT ME เขา...ไม่ใช่ผม | EP.1 [1/4]

[Eng Sub] NOT ME เขา...ไม่ใช่ผม | EP.1 [1/4]

SUBTITLE'S INFO:

Language: Polish

Type: Human

Number of phrases: 109

Number of words: 615

Number of symbols: 3194

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:14
Postacie, akcje, zawody i wydarzenia są fikcyjne i zostały stworzone do celów rozrywkowych. Nie mają na celu nakłaniania ani promowania żadnych zachowań w serialu. Kiedy widzisz kogoś, kto wygląda dokładnie tak jak ty, Każda część ciała wygląda identycznie, Musisz czuć się bardzo dziwnie. Jednak dla mnie, to jest coś wyjątkowego. Nazywam to „bliźniakami”. White znowu przegrałeś. No dawaj Black, jeszcze jedna runda. Znowu przegrasz, Poddaj się. Nie przegram, byłem tak blisko. Todd, jaki miałem czas? 1 minuta 20 sekund. A Black? 1 minuta 17 sekund. Tylko 3 sekundy. Przegrałeś bez względu na to, jaka mała różnica jest. Wygraj z Toddem to później będę się z tobą ścigał. Hej Todd ścigajmy się. Ale tylko raz dobra? Black. Wszystko z nim w porządku? Jest przytomny. Dobrze. Oddychaj spokojnie. Możesz się nimi zająć przez chwilkę? Musimy porozmawiać. Nie mogę już na to patrzeć.
03:52
Powiedz mi, jaki masz plan. Kiedy nasi rodzice się rozeszli. Użyli tego wypadku, żeby rozdzielić mnie i Blacka. Na dwa różne krańce świata. Znowu się kłócą? Nie czułem naszego połączenia. Odkąd przeprowadziłem się z tatą do Rosji. Nasze połączenie zniknęło dawno temu. Skończyłeś brać prysznic? Wiem, że nie chcesz ze mną zrywać. Nie wierzę w związki na odległość. Jesteś gotowy do pracy? Nie, ja nawet nie chce wracać do Tajlandii. A co z twoim tatą? Gdzie on jest? Przeszedł na emeryturę i wrócił do Tajlandii dwa lata temu. To nie będzie takie trudne. Twój tata wszystko dla ciebie przygotował. Za kilka lat będziesz dyplomatą tak jak on. Witaj tato. Witaj w domu White. Dlaczego mówisz po rosyjsku? Nie wiem do kogo mógłbym tak mówić jak nie do ciebie.
06:18
Chcesz wrócić do pracy? Nie drażnij mnie. Zanieś jego bagaże na górę. Wejdźmy do środka. White tutaj jest rampa, chodź pojeździmy. Oki. Nie bój się spróbuj jeszcze raz. Black, White co wy robicie? Który wjechał w samochód? To byłem ja Black. White, wejdź do środka. Nie jestem pewnie czy czuje się dziwnie przez to że wróciłem, Czy przez połączenie pomiędzy mną i Blackiem. Na razie zjedz to. Później zabiorę cię na kolację. Wyglądałeś na głodnego. Pij śmiało. Wiesz gdzie przeprowadziła się mama? Dlaczego miałbym się przejmować kimś, kto zostawił nas dla kogoś innego? A co z Blackiem? 71 00:08:39,000 --> 00:08:31,000 Nie mam pojęcia gdzie on może być. Wiem tylko że twoja mama zabrała go ze sobą jak my przeprowadziliśmy się do Rosji. To było ponad 10 lat temu. Przestań myśleć o nich. Żyj swoim życiem. I pozwól im żyć ich, tak będzie lepiej. Dziękuję że przyszliście. White poznaj Pana Vichian. On pracuje w departamencie.
09:01
White właśnie ukończył Stosunki Międzynarodowe w Rosji. Zdał zaawansowany egzamin co umożliwiło u wcześniejsze ukończenie studiów. Jak wygląda edukacja w Rosji? Tak samo jak w Tajlandii? Nie jestem pewny ale wydaje mi się że system jest inny. Zaprzyjaźniłem się z ludźmi z całego świata podczas mojego pobytu. They are both form europe asia and russia (gmm twirdzi ze rosja to kontynent) Pomogli mi zrozumieć różnice kulturowe i nowe perspektywy. Powinno mu się spodobać w moim dziale. Panie Vichian. W następnym tygodniu White pisze egzamin, żeby zdobyć pozycje w Ministerstwie. Chcesz książki, które pomogą Ci w nauce? Mam ogrom pytań z poprzednich egzaminów. Pierwsza runda opiera się na podstawowej wiedzy. Nie powinniśmy się martwić o twoją znajomość konfliktów zagranicznych. Ale czy jesteś świadomy obecnej sytuacji w Tajlandii? White jest mądry. Nigdy nie pozostaje w tyle. Zawsze jest na bieżąco z wiadomościami o Tajlandii. Nie mamy o co się martwić. Naprawdę? Jesteś mądry i masz świetlną przyszłość przed sobą tak jak twój ojciec. Dziękuję. Ta dwójka tutaj była moimi podopiecznymi. Mogę być spokojny jeśli będziesz pracował z nimi. Proszę troszcie się o niego. Za nim!
10:34
Dziękuje. White! (???) White! Wszystko w porządku?

DOWNLOAD SUBTITLES: