Friday Night Funkin VS Sky with VOICE ACTING! [Eyestrain Warning + All subtitles are CC!]

Friday Night Funkin VS Sky with VOICE ACTING! [Eyestrain Warning + All subtitles are CC!]

SUBTITLE'S INFO:

Language: Estonian

Type: Human

Number of phrases: 27

Number of words: 174

Number of symbols: 967

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:18
piiks? See töötas! Vahetus töötas!! Nüüd saame igavesti koos olla, The Boyfriend! [Poiss-sõber] Boop piiksub? [Naine-Igavesti muusika mängib, beatboxing]
02:15
[Poiss-sõber] Piiks, ah? [Poiss-sõber ütleb jälle piiksu] Mida sa sellega mõtled, et sa ei taha minuga kohtamas käia? bop Mida sa mõtled, et oled pühendunud suhetes? [Poiss-sõber] Bep N- ei, ära oota!! Milleks! [Poiss-sõber] Piiks oop! nii... kas see loll tüdruksõber, kes minust eemale hoiab? Behp [itsitab] ükskõik... ma lihtsalt näitan ta minema... piiks või kaka? SEE TÄHENDAB SINU KALLIS TÜDRUKÕBER ON HEA NAGU LÖÖNUD! [muutumas deemoniks] [Taevadeemon] sina... [Sõbranna] Mina... mida? - sa varastasid minu käest poiss-sõbra... [Sõbranna] ??? ...ja nüüd maksate. - Ahh... See kohustuslik viimase laulu transformatsioon - Ole vait!
05:03
[naerab] Te avaldate ristilöömisi, kuid te ei saa avaldada ühtegi meest. Ma panen sind need sõnad sööma, [Sõbranna] Mine vahetusse Danganronpa juurde, sa dweeb ;P [Poiss-sõber] ok Sõbranna, ma arvan, et sa oled natuke kuri, kas sa ei arva? [Sky] ära muretse, mu armas poiss-sõber! sa ei pea enam tema ebaviisaka perse pärast muretsema. piiks?

DOWNLOAD SUBTITLES: