[Eng Sub] THE PLAYER รัก เป็น เล่น ตาย | EP.1 [4/4]

[Eng Sub] THE PLAYER รัก เป็น เล่น ตาย | EP.1 [4/4]

SUBTITLE'S INFO:

Language: Turkish

Type: Human

Number of phrases: 135

Number of words: 718

Number of symbols: 4237

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
Çeviri: Nora & Mugen Giwi. Ne işin var senin burada? Ev sahibine biraz kibar davran. Bu yaptığın haneye tecavüz sayılır farkında mısın? Yasal olarak bu ev benim. Tek bir şey sormak istiyorum. Babamı bu evi sana vermeye nasıl ikna ettin? Açıkçası çok zor olmadı. Ölüm döşeğinde, oğlunu özleyen yaşlı bir adamdı. Kelimenin tam anlamıyla, ona birazcık iyi davranan herkesin istediğini yapacak haldeydi. Bana istediğim her şeyi verdi, buna bu ev de dahil. Peki sen neden bu evi istedin? Otel hisselerinin yarısını aldın zaten. Bırak da bu evi senden satın alayım. Bir fiyat vermen yeterli. Sana para istemediğimi söylemiştim. Deli gibi istediğin bir şeyi elde edemediğini görmek aşırı eğlenceli. Tatmin edici. Giwi. Benden nefret ettiğini biliyorum. Ama bu ev benim için çok şey ifade ediyor. Lütfen. Ne istersen yaparım. Bu numaralar diğer kadınlarda işe yarıyor olabilir ama bana sökmez.
02:09
Kim olduğunu sanıyorsun sen? Asıl sen kim olduğunu sanıyorsun? Ben senin o aptal babanı otelin hisselerini bana vermeye ikna etmiş kişiyim. Çenen düştü senin. Sadece ne istediğini söyle. Bu kim? Güzelmiş. Adı Eve. Seçkin bir moda tasarımcısı. Markasının adı All About Eve. Giyim ihracatı imparatorluğunun varisi. Güzel, çekici, iyi bir aileden geliyor. Tek bir kusuru yok. Yani? Sevmiyor musun kızı? Kıskanıyor musun yoksa? Kıskanmıyorum. Sinirimi bozuyor. O kadar sahte ki. Tabi sen hiç değilsin? Söylesene tam olarak sahte olmayan neren kaldı? Diğer insanlar için nasıl mutlu olunacağını gerçekten bilmiyorsun. İyi biri olmak hiç eğlenceli değil biliyorsun ki. Ee? Bunun benimle ne ilgisi var? Daha önce tanıştığın kızlara ne yaptıysan ona da aynısını yapmanı istiyorum. Ne söylemeye çalışıyorsun? Açık ol. Erkek arkadaşıyla arasına gir. Göründüğü kadar kusursuz olmadığını herkese göster.
03:36
Cici kız imajını yerle bir et. Oo, anladım. Bunu bir adam için yapıyorsun. Erkek arkadaşına göz koydun değil mi? Bu yüzden aralarına girmemi istiyorsun. Of, Giwi. Tam bir klişesin. Karun kadar zenginsin. Neden başkasının erkek arkadaşını çalmak istiyorsun? Ona aşık olduğumdan istiyor falan değilim. Ama benim için en iyi adam o. Anlamıyorsun değil mi, bu toplumda bir kadın olmanın nasıl bir şey olduğunu? Ne kadar iyi ya da zengin olduğunun bir önemi yok. Partnerin yoksa sen bir hiçsin. Toplumda kabul görmek için biriyle çıkmalı veya evlenmelisin. Bu kadar. En nihayetinde, bir adamın hayatının arka planında bir karakterden ibaretsin. Ben asla böyle biri olmayacağım. Öncülük eden ben olacağım. Eşimi peşimde sürükleyeceğim, tıpkı bir aksesuar gibi. Ve bu adam benim için en mükemmel aksesuar. Hayatta senin gibi insanlar da var, değil mi Giwi? Yani? Senin için bunu yaparsam evimi geri mi alacağım? Aynen öyle. Tek kuruş almadan geri vereceğim.
04:53
Anneciğinle geçirdiğin o tatlı çocukluk anılarını yad edebileceksin. Hem belki evin yanında, bonus olarak başka bir şeyler de alabilirsin. Tamam. Anlaştık. Onları ayıracağım. Sen adamı alacaksın. Ben de evimi. Bonus konusuna gelince… o kadar istemiyorum ki... Dünyada son kadın sen kalırsan, belki. Amaan, bir dahakine daha zor bir şey iste. Lafta kalmasın. Biraz da icraat görelim. Sormak istediğiniz istediğiniz başka bir şey kaldı mı Müfettiş? Şimdilik hayır. Kayıt için parmak izinizi almamız lazım. Parmak izim mi? Bana şüpheli olduğumu mu söylüyorsunuz? Henüz değilsiniz. Prosedür gereği sadece. Yanlış bir şey yapmadıysanız korkacak bir şeyiniz olmasa gerek. Müsaadenizle, Müfettiş. Kaybolmadan önce Miriam'ı suç mahallinde gören biri var. Alt katta bekliyor. Şimdilik hoşça kalın. Sormam gereken bir şeyler olursa sizinle iletişime geçerim. Merak ettiğim birkaç şey olacaktır illa ki.
06:57
O zaman size kolay gelsin Müfettiş. Hiç merak etmeyin. Eğer gerçekten bir şey olduysa, bunun sorumlusunu bulacağım. Bu Bay Puangsuang. Kaybolmadan önce Miriam'ı gördüğünü söylüyor. Otelden ayrılırken aracımın kamerasına takılmış. Erkek arkadaşıyla kavga ediyor gibi görünüyordu. Erkek arkadaşı mı? Evet. Epey büyük bir kavgaydı. Hatta bir yerden sonra işler fiziksel bir boyuta taşındı. Başta çok ciddiye almamıştım ama arkadaşım arayıp birilerinin kaybolduğunu söyledi. Bu olayla bir ilgisi olabileceğini düşündüm. Videoya bir bakabilir miyim? Tabii ki. Buyrun. Sanıyorum ki birileri yalan söylüyor. Herkese senin ne kadar iğrenç bir adam olduğunu göstereceğimden emin olabilirsin, Tim. Yönetmen Tichakorn Phukhaotong. Aranızda sıradan bir konuşma geçtiğini söylememiş miydin? Bana pek de sıradan görünmedi. Evet, ben kötü bir adamım. Ama bir kadına zarar verecek kadar da kötü biri değilim. Şu Tim denen çocukla cenazede tanıştım. Hiç de söylediğin gibi birine benzemiyor. Eskiden genelev işletiyordun. Şimdiyse bir otel işletiyorsun. İkisi farklı şeyler biliyorsun ki. Orada kullandığın yöntemler burada işe yaramaz.
09:00
Neden seni mutlu eden birini hayatından çıkartmak istiyorsun? Ben olmasaydım, neyi sevdiğini asla bilemezdin. Peki ya benim özel kuryem olmanı istersem? Çeviri: Nora & Mugen

DOWNLOAD SUBTITLES: