[Eng Sub] THE PLAYER รัก เป็น เล่น ตาย | EP.1 [4/4]

[Eng Sub] THE PLAYER รัก เป็น เล่น ตาย | EP.1 [4/4]

SUBTITLE'S INFO:

Language: Polish

Type: Human

Number of phrases: 135

Number of words: 737

Number of symbols: 3805

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
[BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Elyea Giwi. Co tu robisz? Bądź miły dla właściciela domu. To wtargnięcie, wiesz? Legalnie to miejsce należy do mnie. Zastanawia mnie jedna rzecz. Jak do cholery nakłoniłaś ojca, żeby ci go przepisał? Nie namęczyłam się. Był staruszkiem na łożu śmierci stęsknionym za synem. Dałby się każdemu, kto okazałby mu trochę dobroci. Dał mi wszystko o co poprosiłam, łącznie z tym pięknym domem. A po co ci on był? Masz już połowę udziałów w hotelu. Daj mi go odkupić. Podaj tylko cenę. Mówiłam, że nie chcę pieniędzy. Zabawnie jest patrzeć jak nie dostajesz tego, co chcesz. Strasznie satysfakcjonujące. Giwi. Wiem, że mnie nienawidzisz. Ale ten dom naprawdę wiele dla mnie znaczy. Proszę. Zrobię wszystko, co tylko chcesz. Twoje zagrywki jak do wszystkich innych panienek na mnie nie działają.
02:09
Za kogo ty się masz? Za kogo ty się kurwa masz? Za kogoś kto wrobił twojego naiwnego tatusia w przepisanie mu udziałów hotelu. Rozgadana jesteś. Powiedz co mam zrobić. Kto to? Ładna. Nazywa się Eve. Elitarna projektantka, jej marka nazywa się All About Eve. Spadkobierczyni imperium firmy eksportującej ubrania. Jest śliczna, atrakcyjna, pochodzi z dobrej rodziny. Idealna bez żadnych skaz. No i? Nie lubisz jej? Zżera cię zazdrość? Nie jestem zazdrosna. Raczej poirytowana. Jest strasznie fałszywa. No proszę, a ty taka nie jesteś? Mam pytanie, jakakolwiek część ciebie jest prawdziwa? Serio nie wiesz jak cieszyć się szczęściem innych. Bycie dobrym nie jest zabawne, wiesz? No i? Co to wszystko ma do mnie? Chcę, żebyś zrobił z nią to, co robiłeś z każdą inną laską, jaką poznałeś. Co ty sugerujesz? Mów wprost. Wejdź między nią, a jej faceta. Niech wszyscy zobaczą, że nie jest tak idealna, jak się wydaje.
03:36
Zniszcz jej wizerunek kobiety idealnej. Ach, rozumiem. Robisz to dla faceta. Chcesz jej chłopaka, co? Dlatego chcesz, żebym się nią zajął. Och, Giwi. Ale to słabe. Masz kasy w chuj. Po co ci jej przydupas? Nie chcę go z miłości. Ale to idealny facet dla mnie. Nie wiesz co oznacza bycie kobietą w tym społeczeństwie? Nie liczy się twoja dobroć czy bogactwo, bez partnera jesteś postrzegana jako anomalia. Musisz kogoś mieć, wyjść za mąż, aby zostać zaakceptowana. To tyle. Ostatecznie i tak robisz za tło w życiu mężczyzny. Nigdy się do tego nie zniżę. Bo to ja wyjdę na prowadzenie. I to mężczyzna będzie szedł za mną jak piesek, będzie tylko ozdobą. A ten konkretny jest idealną dekoracją pasującą do mnie. To istnieją ludzie tacy, jak ty? I co? Jak to zrobię, to odzyskam swój dom? Tak. Oddam ci go za darmo.
04:53
Pozwolę ci delektować się wspomnieniami z dzieciństwa z mamusią. A poza domem, może zyskasz nawet pewien bonus. Dobra. To umowa stoi. Rozdzielę ich. Ty zyskasz faceta, ja swój dom. A co do bonusu... Nie bardzo go chcę. To byłby mój ostatni wybór. Serio, daj mi następnym razem cięższe zadanie. Nie szczekaj już. Pokaż na co cię stać. Inspektorze, masz jeszcze jakieś pytania? Na tę chwilę, nie. Ale wezmę twoje odciski palców do akt. Odciski? Mówisz, że jestem podejrzanym? Jeszcze nie. Takie są procedury. Skoro nie zrobiłeś nic złego, to nie ma się czego bać. Proszę wybaczyć, Inspektorze. Ktoś widział Miriam na miejscu zbrodni przed jej zniknięciem. Czeka na dole. Na tę chwilę skończymy. Skontaktuję się, jak będę mieć pytania. Pewnie kilka ich będzie.
06:57
Daj z siebie wszystko, Inspektorze. Bez obaw. Jeżeli rzeczywiście coś się stało, znajdę osobę za to odpowiedzialną. To pan Puangsuang. Widział Miriam przed zniknięciem. Jak wyjeżdżałem z hotelu, złapałem ją na kamerze w samochodzie. Wydawało się, że kłóci się z chłopakiem. Z chłopakiem? Tak, to było dość spore starcie, doszło do rękoczynów. Z początku nie zwróciłem na to większej uwagi, ale znajomy powiedział, że ktoś zaginął. Uznałem, że to mogło mieć związek. Mogę zobaczyć nagranie? Oczywiście. Proszę. Ktoś tu chyba kłamie. Możesz być tego pewien, Tim. Wszystkim pokażę, jakim jesteś obrzydliwym człowiekiem. Wyreżyserowane przez Tichakorn Phukhaotong. Mówiłeś, że rozmawialiście normalnie? Nie nazwałbym tego w ten sposób. Tak, nie jestem nikim dobrym. Ale nie jestem na tyle zły, by skrzywdzić kobietę. Ten facet, Tim, którego spotkałyśmy na pogrzebie. Nie jest taki, jak mówiłaś. Prowadziłeś burdel, a teraz masz hotel. To dwie różne rzeczy, wiesz? Nie będą tu działać te same zasady.
09:00
Dlaczego chciałbyś odciąć kogoś, kto cię uszczęśliwia? Gdyby nie ja, nigdy byś się nie dowiedział, co lubisz. A co jeżeli będę chciała, żebyś został moim prywatnym dostawcą? [BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Elyea

DOWNLOAD SUBTITLES: