[Eng Sub] NOT ME เขา...ไม่ใช่ผม | EP.3 [1/4]

[Eng Sub] NOT ME เขา...ไม่ใช่ผม | EP.3 [1/4]

SUBTITLE'S INFO:

Language: Polish

Type: Human

Number of phrases: 137

Number of words: 632

Number of symbols: 3353

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
[BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Bella Co mam robić? Oni chcą spalić komuś dom. Że co spalić? Posiadłość w lesie Tawiego. O kurwa! Mówiłeś, że nikogo nie ma w domu. Jak poszedłem go uratować, to coś tam malował. Hej, nic ci nie jest? Obudź się! Hej! Podpalenie na posesji Tawiego, słyszałeś? Raczej nie chodziło tylko o podpalenie. Myślę, że chcieli nagłośnić tę sprawę z jego rezydencją. Widzisz? Przegrałeś wyścig, do którego sam mnie nakłoniłeś. Nie miałbyś szans na wygraną, gdybym nie dał ci forów. Sam postawiłeś na zostanie w tyle. Przyznaj się do porażki. Przegrałem. I co? To dla przegranego. Sam zacząłeś! Black! Lepiej uważaj! Cześć, White.
04:42
Jesteś w domu. Chodź, synu. Co to ma być, tato? Skoro właśnie zdałeś egzamin pisemny, uczcijmy to wyjątkowym posiłkiem. Już wiesz? Ale wyniki mają wyjść jutro z rana. Znajomy zadzwonił z informacją. Chodź tu i siadaj. Podaj od razu kieliszek. Siadaj. Proszę. Co ci się stało w rękę? Niewielkie skaleczenie szkłem. Bolało? Nie. To dobrze. No dalej. Zdrówko. Dobrze ci poszło. Nie martw się egzaminem ustnym. Masz już wszystko, czego ci trzeba. Będzie dobrze, o ile nie sprawisz żadnych kłopotów. No i musisz pamiętać o jednej rzeczy. Wiem, że studiowałeś za granicą. Potrafisz postrzegać wszystko naprawdę szeroko, co ci się chwali. Ale nie zapominaj, że teraz jesteś w Tajlandii. Powinieneś spróbować pojąć koncepcję „starszeństwa”.
06:19
Starszyzna ceni sobie młodych, którzy nie boją się wygłaszać swoich idei. Jednak nie zawsze możesz wyjawiać wszystkie swoje poglądy. Powinieneś być pokorny i taktowny. Tym sposobem zdobędziesz ich serca. Rozumiesz to? Tak. Podjąłeś się egzaminu, by zostać dyplomatą. Twoim głównym zajęciem będzie sprawianie pieczy nad krajem. Musisz mieć na uwadze dobro swojego państwa. A wszelkie osobiste wierzenia, powinieneś zachować dla siebie. Musisz znajdować rozwiązania, które zadowolą obie strony. Dobrze. Jestem z ciebie naprawdę dumny. Pewnego dnia staniesz się świetnym dyplomatą. Wierzę w to. Na co czekasz? Jedzmy już. To wszystko twoje ulubione. Trochę na lewo. Jeszcze odrobinę. I przesuń w dół. Tak dobrze? Tak. Jesteś strasznie zamyślony. Co jest?
08:19
Namo. Myślisz, że to możliwe, żebyś któregoś dnia przyszła i wyjechała z tekstem, że chcesz rzucić graffiti, bo to coś złego? Myślisz, że to prawdopodobne? Powaliło cię? Nie ma szans. No właśnie. Skąd ta rozkmina? Znikąd. Mam wrażenie, że Black się zmienił. Nie wiem jak to wytłumaczyć. Jest totalnie jak nie on. Nie znam go zbyt dobrze. Ale chyba powinniście to obgadać. Ktoś taki nie obgaduje spraw. Skoro nie rozmowa, to spróbuj znaleźć inny sposób, aby wyraził, co czuje. Sean. Siemaneczko, Namo. Siemka. Namo, ogarniasz sztukę uliczną. Znasz artystę o imieniu UNAR? No pewka. Kto to? Ktoś znany? I to jak. Jego twórczość jest związana z krytyką społeczną. Jego najpopularniejsze prace, które poszły w viral, zostały zlikwidowane przez tych snobistycznych dupolizów.
09:48
Znasz go? Znam, ale nie mam pojęcia, kim jest. Czyli, że co? Rzecz w tym, że UNAR jest popularny, ale anonimowy. Nikt tak naprawdę nie wie, kim jest. Insta ma tylko do publikowania prac. Ktoś próbował go wyśledzić w sieci, ale okazuje się, że konto należało do kolesia zza granicy, który zmarł. Więc konto jest raczej fejkowe. Czemu pytasz? Chcesz zobaczyć jego prace? Nie trzeba, już je widziałem. Dzięki. Sean, chodź na słówko. Pamiętasz, jak byliśmy spalić dom Tawiego? Był w środku koleś, któremu pomogłem. Wyśledziłem go, to on. Wszystkie jego prace to satyra społeczna. Nie wydaje mi się, żeby pracował dla Tawiego. To co robił w środku posiadłości? Może nie mógł już tego znieść, tak jak my. Dlatego namalował graffiti, aby pojechać Tawiemu. Chcę, żeby z nami pracował. Nie pchaj się w kłopoty. Gdyby chciał się ujawniać, to nie ukrywałby się ot tak.
11:08
Nie każdy chce działać tak agresywnie. Black, zmierzysz się z Yokiem. Świetnie. Dawno ze sobą nie walczyliśmy. Zaczekaj. Ja się z nim zmierzę. No dajesz. [BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Bella

DOWNLOAD SUBTITLES: