[Eng Sub] NOT ME เขา...ไม่ใช่ผม | EP.3 [4/4]

[Eng Sub] NOT ME เขา...ไม่ใช่ผม | EP.3 [4/4]

SUBTITLE'S INFO:

Language: Turkish

Type: Human

Number of phrases: 96

Number of words: 454

Number of symbols: 2182

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
Çeviri: 4offgun Sean’la aynı odada uyuyacaksın. Neden burada kalmak zorundayım? Neden kalmayasın? Odasında senin için yer var. Sıkıntı olmaz. Ne oluyor abi? Black seninle kalacak. Nedenmiş? Biraz zor durumda. Bir ay kadar burada kalacak. Ne sıkıntın var? Sorun değil abi. Başka bir yer bulabilirim. Bu tamirhane benim. Nerede kalacağını söyleme hakkım var. Ama ben burada çalışıyorum. O ne işe yarıyor? Uzatma, Sean. Al, eşyaların. Hayır abi, gerek yok. Gir içeri. Başka bir yerde kalsam daha iyi. Benim yerim, benim emrim. Hadi. Ne oldu? Korkuyor musun benden? Ne diye korkayım? Nerede uyuyayım? Burada, yerde. Senin yerin orası. Rahat mı edemezsin? Neden? Bana ne yapacaksın? Sana ne yapabilirim ki, Black? Çantamı neden oraya attın? Bu benim yatağım, bu da senin yatağın.
02:21
Haksız mıyım? Eşyalarını topla. Burda uyuyacağım. Burada uyumak istiyorsan, kendin topla. Banyo nerede? Aşağıda. İşim bitmedi. Sormadım. Ne diye kapıyı çalıyorsun madem? Havlu istiyor musun, istemiyor musun? Olur. Teşekkür yok mu? Tişörtünü çıkarmana da yardım ettim. Yaptığın iyiliği yüzüme mi vuruyorsun? Havlu mavlu yok sana. Sean, ver şunu. Sean. Sean. Bırak. Ne halt ediyorsun? Bu kadar kolay düşeceğini düşünmemiştim. Normalde sana uçan tekme atsam bile ayakta kalırdın. Elini çabuk tut. Yatmam gerekiyor. Git yat. Gürültü yapıp uykumu böleceksin. Bir kez uyanırsam bir daha uyuyamam. Çabuk ol. Çok okuyorsun. Neden? Kitap okuyan biri gibi görünmüyor muyum? Öyle değil de şaşırdım. Çok çalışmalıyım. Ne kadar çok okursam, o kadar çok öğrenirim. Benim senin gibi hakim bir annem yok. Konuyu ona getirme.
06:15
O artık hayatımda değil. Her halükarda benden iyi durumdasın. Doğduğun günden beri, diğerlerinden bir adım öndesin. Özellikle de böyle boktan bir yerde... ...hiçbir şeyi olmayan ben, daha çok çalışmalıyım. (Sean az önce, düşündüğüm şeyde haklı olduğumu doğruladı.) (Adil yarışmalar sadece adil kurallardan meydana gelir.) (Ya kurallar adil değilse?) (Onları çiğnemek doğru mu?) [Politika, Güç, Bilim] Hey! Ne yapıyorsun? Yemeğimi mi çalıyorsun? Açlıktan ölüyorum. Bütün gün hiçbir şey yemedim. Başka bir şeyler karıştırmadığına emin misin? Gel buraya. Böyle tutayım ki kaçmayasın. Bu şekilde uyuyamam. O senin sorunun, benim değil. Yönetmen Anucha Boonyawatana Göz yaşartıcı gaz. Dikkat et! Neyin doğru neyin yanlış olduğu umurlarında değil.
09:29
Kolay lokma gibi davranırsan vurulursun. Sonraki görevde... ...değinmek istediğiniz toplumsal bir sorun var mı? Tawi’ye geçen seferden daha sert saldırabilecek misin merak ediyorum. Tamam. Bekle de gör.

DOWNLOAD SUBTITLES: