[Eng Sub] NOT ME เขา...ไม่ใช่ผม | EP.2 [2/4]

[Eng Sub] NOT ME เขา...ไม่ใช่ผม | EP.2 [2/4]

SUBTITLE'S INFO:

Language: Turkish

Type: Human

Number of phrases: 80

Number of words: 315

Number of symbols: 1616

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
Çeviri: 4offgun Ayak uydurmaya çalış, Black. Bunu al. Black, nasıl yakalım istersin? Bence daha iyi bir yol vardır. Ne bu şimdi? Tamirhaneden beri bir tuhafsın. Yok, sakin ol bi ya. Hepimizin burada ölmesini mi istiyorsun? O zaman ben liderlik edeceğim. Sen bizi takip ediyorsun. Gram, Yok, mobilyaları ben hallederim. Benzinleri birbirine bağlamaya çalışın siz de. Sean, bu ev çok katlı. Benzinimiz yetecek mi? İkinci kattan başlarsak yangın yayılır. Haydi. Kımılda! Yürüsene, Black. Black buraya gel, haydi. Bu tarafı sen hallet. Yok'la Gram, beni takip edin. Benzini merdivenlerden buraya kadar dök. Sen de yangının sönmemesi için her mobilyaya dökmeye çalış. Üzerine basmayın. Ne yapıyorsun? Hiçbir şey. Bölgeni hallettin mi? Hallettim.
03:12
Gidelim madem. Yok, galonları alıp beni aşağıda bekle. Tamam. Gram, merdivene gelene kadar dök. Üstüne basma. Yok, çabuk. Haydi. [Mutlu Orman, Tawi'nin ormanda hakkı olmayan evindeki yeni sanat eseri.] Beyler, üçüncü katta biri var. Kim o? Black! Black! Yok, birini gördün mü orada? Gördüm sanırım. Gidip Black'e yardım edeceğim. Siz üst kattakini kurtarın. Gidelim, Yok. Gram, arkaya git. Başka bir çıkış vardır belki. Yok, yukardaki adamı çıkar. Ben Black'i bulacağım. Yürü! Hey! İyi misin? Uyan! Uyansana! Hey! İyi misin? Uyan! İyi misin? Black! Black! Haydi. Black. İyi misin? İyi misin?
10:09
Ne yapıyorsun burada? Tawi için mi çalışıyorsun? Hayır. Yüzünü görebilir miyim? Hey! Black! Black, iyi misin? Evde kimse yok demiştin. Evi yakarsak kimse zarar görmeyecekti. Sakin ol. Çıkmasına yardım ettim, öldüğü falan yok. Neredeyse ölüyordum. O adam da neredeyse ölüyordu. Biri ölse sorumluluğu kim üstlenecek? Hepimiz sorumluluk alıyoruz. En sorumlu kişi de sensin. Çünkü bunu planlayan sensin, Black. Neredeyse ölüyordun diye böyle davrandığını anlıyorum. Sana bir şans daha vereceğim. Önceden tanıdığım Black gibi davran.

DOWNLOAD SUBTITLES: