[Eng Sub] NOT ME เขา...ไม่ใช่ผม | EP.2 [2/4]

[Eng Sub] NOT ME เขา...ไม่ใช่ผม | EP.2 [2/4]

SUBTITLE'S INFO:

Language: Polish

Type: Human

Number of phrases: 85

Number of words: 324

Number of symbols: 1654

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
[BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Bella Nadążaj, Black. Weź to. Black, od czego mamy zacząć? Powinien być na to lepszy sposób. Co znów, kurwa? Już w garażu taki byłeś. Yok, spokojnie. Chcesz, żebyśmy tu zginęli? To ja poprowadzę, chodź za nami. Gram, Yok, ja zajmę się meblami. Postarajcie się połączyć linie z paliwem. Sean, tu jest sporo pięter. Wystarczy nam paliwa? Zaczniemy od piętra, a ogień sam się rozprzestrzeni. Dajecie. Rusz się. Chodź, Black. Black, chodź tu szybko. Ty zajmiesz się tą stroną. Yok i Gram, za mną. Rozlejcie benzynę od schodów, aż dotąd. Postaraj się dotrzeć do każdego mebla, żeby nie było przerw. Chodź. Nie wdepnijcie w to. Co ty odpierdalasz? Nic. Zrobiłeś swoją stronę?
03:11
Tak. Chodźmy. Yok, pozbieraj kanistry i czekaj na dole. Jasne. Gram, rozlewaj, aż nie dotrzesz do schodów. Ej, tylko nie wdepnij. Yok, szybko. Chodźcie. [„Happy Forest” , nowe działo po wtargnięciu do leśnej rezydencji Tawiego.] Chłopaki, ktoś jest na trzecim piętrze! Kto taki? Black! Black. Yok, widziałeś tam kogoś? Chyba tak. Pomogę Blackowi. Ty uratuj tego z góry. Dajesz, Yok. Gram, idź od tyłu. Może jest inne wyjście. Yok, idziesz do gościa na górę, ja znajdę Blacka. Ruszać! Hej! Nic ci nie jest? Obudź się! Wstawaj! No dajesz. W porządku? Obudź się! Nic ci nie jest? Black! Black! Chodźmy. Black.
09:51
Wszystko w porządku? Nic ci nie jest? Co tu robisz? Pracujesz dla Tawiego? Nie. Mogę zobaczyć twoją twarz? Hej! Black! Black, nic ci nie jest? Mówiłeś, że nikogo nie ma w domu. Miało nie być ofiar przy tym podpaleniu. Uspokój się. Pomogłem mu, nic mu nie jest. Ja prawie umarłem. Tak samo tamten koleś. Kto wziąłby odpowiedzialność za śmierć? Wszyscy bylibyśmy za to odpowiedzialni. A ty najbardziej z nas wszystkich. Bo to ty wszystko zaplanowałeś, Black. Czaję, że jesteś taki, bo prawie umarłeś. Ale powiem to jeszcze raz. Zachowuj się jak Black, którego znam. Wszystko gotowe, Yok? Musimy ruszać. Odchodzę. [BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Bella

DOWNLOAD SUBTITLES: