[Eng Sub] THE PLAYER รัก เป็น เล่น ตาย | EP.4 [1/4]

[Eng Sub] THE PLAYER รัก เป็น เล่น ตาย | EP.4 [1/4]

SUBTITLE'S INFO:

Language: Polish

Type: Human

Number of phrases: 211

Number of words: 1090

Number of symbols: 5793

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
[BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Elyea Chwileczkę. Ton znów ci to zrobił? A może chcesz ze mną pracować? Co to za praca? Zdejmij wszystko, a całość będzie twoja. Giwi, zostań i zagraj z nami. Im więcej, tym lepiej. Zmierzmy się. Pozwól mi najpierw się podszkolić. Dzwoni pan w jakiejś sprawie, panie Tim? Moim zdaniem jesteś świetna. Nie rozumiem dlaczego jesteś jedynie asystentką Eve. Lepiej by ci było z własną marką. Wiesz kto dzwonił do niej jako ostatni? Kto? Pitchaya. Pitchaya? HISTORIA POŁĄCZEŃ NUMERU 0816865438 Mam rozumieć, że chcesz abym sprowadził go na przesłuchanie? To nie jest takie łatwe. Masz pojęcie kim jest Prompong?
01:09
On tak łatwo nie da wezwać swojego syna na posterunku policji. Możemy mieć przez to kłopoty. Pitchaya jest jednym z podejrzanych. Zważaj na słowa, Inspektorze. Historia połączeń nic nie udowadnia. Nie możesz tak bezmyślnie oskarżać ludzi. W dodatku jeszcze nie znaleziono ciała. Minął prawie tydzień od zaginięcia. Komendancie, na miejscu zbrodni znaleźliśmy jej krew oraz rzeczy osobiste. Ale ciała nie macie. Uważam, że powinieneś wstrzymać śledztwo póki nie znajdziesz nowych dowodów. Billing telefoniczny wskazuje, że Pitchaya był ostatnią osobą, z którą rozmawiała Miriam. Moim zdaniem powinniśmy wezwać go na przesłuchanie. Nie będzie żadnego problemu, jeżeli jest on niewinny. Jak się tu pojawi, reporterzy od razu puszczą to do prasy. Uznanie go za podejrzanego może sprawić mu ogromny kłopot. Bardziej przejmuje się pan reputacją polityka, niż życiem zaginionej osoby? No dobrze. Nie chcę się dłużej kłócić. Daj mu moją wizytówkę i powiedz, że chcesz porozmawiać o sprawie.
02:27
Inspektorze, dziwnie się zachowujesz przy tym śledztwie. Zazwyczaj jesteś bardziej opanowany. Coś nie tak? Nie, nic. Jestem skupiony na pracy. Nie ma w tym nic więcej. Dziwni są ci, którzy nic nie robią. Joss Way-ar Jane Ramada Namtan Tipnaree Tay Tawan Foei Patara Kapook Phatchara Chimon Wachirawit Mek Jirakit Wyreżyserowane przez Tichakorn Phukhaotong Możemy prosić o chwilę rozmowy? O co chodzi? Chcemy porozmawiać o zaginięciu Miriam. CZWARTY PODEJRZANY: PITCH - PITCHAYA PITAKTHAMMARAK Nie wiem o niej zbyt wiele. Jedynie fakt, iż przyjaźniła sie z Eve. Zamieniliśmy ze sobą parę słów, jak przyjeżdżałem po Eve. Ale niezbyt wiele. Zwykłe przywitanie. Rozmawialiście jedynie podczas wizyt w sklepie Eve?
04:38
Tak. Nigdy nie rozmawialiście prywatnie? Nigdy. To twój numer? Tak. Z naszych informacji to właśnie ten numer dzwonił do Eve jako ostatni. Kontaktowaliście się tego wieczoru? Ach, już pamiętam. Chciałem nowy garnitur na jedno z wydarzeń. Eve powiedziała, abym omówił to z Miriam. Dlatego poprosiłem asystentkę, żeby się z nią skontaktowała. Dzwoniła wcześniej tego dnia. Chyba chciała ze mną pomówić o garniturze, ale nie odbierałem. Oddzwoniłem jak zobaczyłem nieodebrane połączenie. Ale nikt się nie odezwał . I to tyle. Nie spotkaliście się ani nie rozmawialiście? Nie. Byłem zajęty witaniem gości. Nie miałem chwili, żeby wymknąć się z imprezy. Nie mam pojęcia co się działo na zewnątrz. Nawet nie wiedziałem, że była obecna, póki nie usłyszałem o incydencie. Dlaczego nagle chciałeś tego dnia garnitur? No właśnie, dlaczego?
06:25
Inspektorze, już więcej nie mogę pomóc. Muszę zbierać się na spotkanie. Jak masz więcej pytań, lub coś sobie przypomnę, możemy porozmawiać innym razem. Proszę już iść. W razie czego proszę się ze mną kontaktować. Oczywiście. Proszę wybaczyć. Policja wypytywała o tę kobietę? Tak, ale powiedziałem, że o niczym nie wiem. Nie martw się tato. Nie zrobiliśmy nic złego. Słyszałem również, że miała wielu wrogów. Nie tylko my chcieliśmy jej zniknięcia. W każdym razie, jeden problem z głowy. Nie stresuj się tym. Tylko żeby twoja matka się o tym nie dowiedziała. Wtedy dopiero będzie problem. Dobrze. Co robisz? Szkicuję projekt do nowej kolekcji. Mam kilka koncepcji. Chwileczkę. Jeszcze nie rozmawialiśmy o modzie męskiej na następny sezon. Skąd te pomysły? Czemu nie mówiłaś? Czasami moje pomysły nie są w twoim stylu.
08:15
Odrzucasz je. Zawsze mówisz, że moje projekty są zbyt banalne. Zawsze musisz je naprawiać. Masz świetne projekty, ale wzory są płytkie i nudne. Ja dodaję do nich swój styl. To wynik naszej wspólnej pracy. Widziałaś się z Timem po tamtym spotkaniu? Mim. Masz przede mną tajemnice? Ja... Spędziłam u niego noc. Dlaczego to zrobiłaś? Tylko nie mów, że się z nim przespałaś. Czemu ty mnie nie słuchasz, Mim? Mówiłam ci, że on jest niebezpieczny. Zalicza i kopie laski w tyłki. Stałaś się jego kolejną ofiarą. Zmądrzej, Mim. Tyle razy cię ostrzegałam. Chwileczkę, Eve. Właśnie sugerujesz, że jestem głupia? Nie o to chodzi. Przepraszam, użyłam złego słowa. Martwię się o ciebie. To moje życie osobiste, powinnaś to uszanować. W biurze jesteś moją szefową, owszem. Ale nie prywatnie. Daj mi samej popełniać błędy.
09:51
Jak zrobi mnie w konia, wtedy możesz gadać. Przepraszam. Mim. Pokłóciłyście się? Tak. Powiedziała, że nie szanuję jej życia osobistego. A ja tylko ostrzegłam ją przed gościem. Kojarzysz Tima, syna właściciela hotelu Theera? Brzmi znajomo. Kojarzony jest jako podrywacz? A co? Próbował do ciebie zarywać? Nie, kręci z Mim. To dobrze. Mim ma w końcu chłopaka. Już nie będzie czuć się samotna przebywając z nami. To świetnie, że kogoś ma. Ale nie chcę, żeby umawiała się z taką osobą. Chcę, żeby miała dobrego faceta. No ale to jej życie. Nie możesz się wtrącać. W twoich oczach może on być złym wilkiem, ale dla kogoś innego może być dobrą osobą. Sam nie wiem. Niektórzy mogą sądzić, że to ja jestem złym i niegodnym zaufania facetem,z którym nie powinno się wiązać.
11:25
Mogą uważać, że zasługujesz na lepszego faceta. Nie zrozumieją, dlaczego chodzisz z okularnikiem. Nikt by tak nie pomyślał. Każdy mi zazdrości tak idealnego chłopaka. Wystarczy już. Oni nie wiedzą o mnie wielu rzeczy. Daleko mi do ideału. A jest coś, o czym ja nie wiem? Gadaj, przyłapałam cię na kłamstwie? Nie, ty wiesz o wszystkim. Naprawdę? Poza jedną rzeczą. Jaką? Nie mówiłem ci, jaką mam przeuroczą dziewczynę. To akurat już wiem. Już ci lepiej? O wiele. Martwię się o nią. Już dobrze. Przesyłka dla pani. Szybko działasz. Chyba będę częściej korzystać z twoich usług. Jasne, może pani dzwonić w każdej chwili. Zaczekaj. Tak? Gdzie się tak spieszysz? Chcesz się czegoś napić lub przekąsić? Możesz zamówić co chcesz, ja zapłacę. Nie trzeba, czeka na mnie kolejna robota.
13:09
Wygląda na to, że zawsze ci się spieszy. Fakt, muszę prześcigać czas. Dla kogoś tak biednego czas jest istotny. Każda minuta to pieniądze. Jeżeli mam pieniądze, to mogę kupić twój czas? A co miałbym zrobić? Nie ważne, wracaj do pracy. Jak będę potrzebować twoich usług, zadzwonię. Jasne, w takim razie się zbieram. Masz uroczą dziewczynę, wygląda na bardzo pozytywną. Pasuje do kogoś z mroczną stroną. Może dzięki niej będziesz bardziej optymistyczny, i w końcu mi wybaczysz. [BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Elyea

DOWNLOAD SUBTITLES: