[Eng Sub] THE PLAYER รัก เป็น เล่น ตาย | EP.8 [3/4]

[Eng Sub] THE PLAYER รัก เป็น เล่น ตาย | EP.8 [3/4]

SUBTITLE'S INFO:

Language: Polish

Type: Human

Number of phrases: 109

Number of words: 586

Number of symbols: 3089

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
[BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Elyea Co ty tu robisz? Chcesz błagać o kolejną szansę? Za późno, zostałeś pokonany. Przyjmij z godnością przegraną, żebym mogła cię choć trochę szanować. Ja niby przegrałem, Giwi? Jakoś tego nie czuję. Z jakiegoś powodu odczuwam zapach zwycięstwa. Mam wielką ochotę zaśpiewać "We Are The Champions". O czym ty gadasz? Wysłów się w końcu. Dobry gracz zawsze musi znajdywać nową strategię wobec przeciwników. Skąd go znasz? Giwi, znam go z tego samego źródła, co ty. Mikey zaserwował mi wręcz niesamowitą usługę. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Ale czekaj. Nie bzykałem sie z nim.
01:33
Jedynie poprosiłem o opowiedzenie twojej historii. Giwi, jesteś całkiem niezła. Kazałaś mu chodzić na kolanach niczym niewolnik czy pies. A po wszystkim rzuciłaś w niego pieniędzmi. Mogę zadać ci poważne pytanie? Masz jakiś kompleks? Tak bardzo chcesz być ponad mężczyznami, że szukasz sposobu na spełnienie swoich fetyszów? Bo co? Kobieta nie może płacić za seks? Oczywiście, że może. Nie mam problemu z upodobaniami innych ludzi. To nie moja sprawa. Ale tu mówimy o tobie. Wobec takich osób trzeba się chwytać każdej możliwości. Jeżeli nie chcesz oddać mi domu, załatwię, że Mikey wyjawi każdy szczegół twojego życia seksualnego, począwszy od tego jak kazałaś mu się czołgać do siebie i ściągać ubrania jedno za drugim, aż po twoją minę, jak już skończyliście. Tim. Ale na domie się nie kończy. Masz mi dać 20% swoich udziałów w hotelu.
02:50
Nie ma szans, zapomnij. Nigdy ci ich nie dam. Spoko, nie ma sprawy. W najgorszym przypadku trochę mnie zaboli utrata domu. Ale przynajmniej mogę cię poniżyć. Posłuchaj tego. Twoja przyszłość jako żona członka sejmu zaczyna się rozpadać na kawałki. Pomogę ci stworzyć jakiś hashtag na Twittera. Może powinienem z nim w nocy ruszyć? To najlepszy czas na takie rzeczy. Co powiesz na to? hashtag #GiwiTuRządzi. Podoba ci się? Brzmi naprawdę potężnie. Zastanów się nad tym. Eve, przepraszam za spóźnienie. Sesja zdjęciowa do mojej kampanii wyborczej się przedłużyła. Byli świetni. Nie starali się mnie za bardzo zmieniać. Nie musiałem zakładać garniaka, jak ci starzy politycy. Wtedy wyszedłbym tragicznie.
04:41
Chcesz mi coś powiedzieć? Chcę porozmawiać o nas. Jasne. Jeżeli chcesz coś wiedzieć, pytaj. Niedługo się pobieramy. Nie powinniśmy mieć przed sobą tajemnic. Myślę, że powinniśmy zerwać. Co się stało? Jesteś na mnie zła? Nie jestem. Chodzi o mnie. Czuję, że nie chce wychodzić za mąż. Nie chcę się z nikim ustatkować. Chcesz odwołać ślub? Ja... wcale cię nie pospieszam. Jeżeli nie chcesz teraz brać ślubu, możemy go przełożyć. Dam ci przerwę. To moja mama chce wszystko przyspieszać. Nie chodzi tylko o ślub. Moje życie obecnie to jedna wielka masakra, zarówno prywatnie jak i służbowo. Nie chcę dodatkowo ciebie kłopotać. Co to ma być za powód?
06:33
To nie jest powód do zerwania. To przez mój biseksualizm? Przez Matta? Mówiłaś, że ci to nie przeszkadza. Powiedziałem ci o wszystkim. Czego jeszcze oczekujesz? Jesteś pewien, że powiedziałeś o wszystkim? Co masz na myśli? To nie ma nic do twojej orientacji. Rozumiem ją, bo sama dorastałam w takiej rodzinie. Problem tkwi we mnie. Chcę podążać za swoim marzeniem. Nie chcę już być niczyją dziewczyną, czy żoną. Przemyślałam to. Jeżeli zostaniesz wybrany, w moim życiu będzie pełno zamieszania. Nie chcę czegoś takiego. Nie rozumiem. Co to ma być? To nie jest powód, byśmy zrywali. Możemy znaleźć lepsze rozwiązanie tej sytuacji. Musimy się uspokoić i razem nad tym usiąść.
08:36
Co się z tobą dzieje? Starczy już, Pitch. Przepraszam za wszystko. Eve. [Zerwałam z nim. Teraz usuń nagranie. Eve.] [Gotowe.] [BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Elyea

DOWNLOAD SUBTITLES: