The Gay and Wondrous Life of Caleb Gallo - Episode 2

The Gay and Wondrous Life of Caleb Gallo - Episode 2

SUBTITLE'S INFO:

Language: Polish

Type: Human

Number of phrases: 338

Number of words: 2149

Number of symbols: 10956

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:04
Po co tu jesteś? Jestem na sześciu beta-blokerach i dużej mrożonej kawie. Nie mam pojęcia, po co tu jestem. Jest tu dla "młodej mamy". To moja żona, więc. Nic mów o jej wyglądzie, ok? Ok, ale rola jest tylko dla osób z rudymi włosami. Mam perukę. W porządku. Dobrze. Naprawdę uniknęli kuli, prawie nie mieli szansy, by dać mi tę rolę. Och, jestescie. Duża czerwona! (?) Jak się masz, Freckle? Jestem pijana. Jesteś pijana? Myślałem, że jesteś na beta-blokerach. Prowadziłaś samochód. Nie, jestem pijana. To naprawdę ciepły pokój, a także mam ten mały moment, w którym jestem ponownie zainteresowana Billym. Caleb: Myślałem, że mieliście okropną randkę. Tak, ale pojawił się w telewizji na drugi dzień w tej reklamie i ja takie, tak! Daj mi do. On jest taki cholernie seksowny. Tak cholernie seksowny. Jest jak rakieta. Jestem seksowna. Jesteś modelką. Freckle. Jestem gwiazdą. Jesteś pizzą. Jestem pizzą. Profil. Druga strona. W porządku. Powiedz kwestię. Chodźcie, dzieci. Mamcia ma dla was niespodziankę. Dziękuję. Co dziś robisz? Dzisiaj spotykam się z moimi doradcami w sprawie szkoły
01:38
w ich domu, bo podobno tam spotykają się z ludźmi. Żeby przejrzeć jakie przedmioty wezmę w następnym semestrze. Co twoi szkolni przyjaciele sądzą o tym, że wszyscy twoi przyjaciele to aktorzy? Nie są zdziwieni, bo jestem jedyna osobą, która chce uczyć teatru, wiesz? Młodzież ze śródmieścia cię potrzebuje. Mam wrażenie, że termin "śródmieście" jest obraźliwy. - Czemu? Jest za często używane. To trochę jak nazywanie ludzi Rosjanami. Nie możesz po prostu nazwać kogoś Rosjaninem, wiesz? Jest Ros- jak stara "Rosjanka", to obraźliwe. Więc co się dzieje z tobą i Benicio? Jest dobrze. Zeszłej nocy rozmawialiśmy o tym, żeby nie spotykać się innymi ludźmi. I na pewnym poziomie jestem za. Ale się tym też denerwuje, bo wiesz, zawsze wchodzę w te monogamiczne związki i na początku są miłe ale wtedy ja... - Ich zdradzasz. Ich zdradzam. Ale nie chcę nawet nazywać tego zdradą ponieważ nie sądzę, że monogamia jest realistycznym oczekiwaniem. Więc dlaczego pozwoliłeś mu namówić się na nie uprawianie seksu z innymi ludźmi? Ponieważ, kurwa, patrzę na niego i on jest taki cholernie piękny i myślę sobie "to jedyna twarz, na którą kiedykolwiek chciałbym patrzeć" takie, to jest to. To jest... Mówiłeś to samo o Bilym. Cóż, czuje to samo do Billy'ego. W każdym razie nie zamierzam uprawiać seksu z Billym, ponieważ Billy jest hetero. - Tak. - Karen chce uprawiać seks z Billym. Co? ja chcę uprawiać seks z Karen. Myślałem, że jesteś bi i stajesz się bi
02:40
i próbujesz facetów? - Nie. To była faza. Teraz jestem katolikiem. - Co? Więc, uh, jak się przespać z Billym? Cóż, nie sądzę, żeby to było jakby pytanie Myślę, że to jest coś, co możesz zrobić, kiedy tylko zechcesz. W porządku. Czy powinniśmy do niego razem zadzwonić? Mów do mnie. - Zgadnij kto to! - Cóż... Brzmi jak Karen, a to numer Caleba, więc zgaduję, że Caleb i Karen! - Nie, jestem Ray Liotta. - Ray, kocham twoją pracę. A więc, co robisz? Co to za głos? "Co robisz?" To nie jest głos, po prostu pytam, co robisz. - Pompuję! - Tight tight tight. - Tight. Co robicie? - A jemy na mieście. - Po prostu jemy, na mieście, razem. - To przyjdźcie! - Idziemy! Wejdźcie, wejdźcie. Uh, przepraszam, mam bałagan. Skąd te wszystkie piwa? Ta, niedawno dziewczyna mnie rzuciła i zazwyczaj to robię. Podczas rozpadu związku dużo piję. Kto z tobą zerwał? Taka dziewczyna, z którą tak naprawdę nie chodziłem. Zerwał z nią, ale nie byli nawet razem. Tak, źle się z tym czuję. - Nie musisz czuć się źle. - Ona jest słodkim aniołem. Jestem słodsza. [Caleb się śmieje] Jestem słodkim małym dzieckiem. Więc, co dzisiaj robicie? Pojedziemy do moich doradców. [Karen się śmieje] Hej, pozwólcie że o coś zapytam.
03:46
[Karen śmieje się] Dlaczego mieliście taką złą randkę ostatni raz jak poszliście na randkę? Nie wiem. Może dlatego, że cię tam nie było, kolego. Czy mam jakąś magiczną energię? - Okay, powinniśmy iść. - Czemu? Dlaczego, gdzie idziecie? Chodź z nami. O tak. Muszę się tylko przebrać koszulkę - Nie pójdę ... - Zmień ją! Łał. Ćwiczenie naprawdę na ciebie działają. To te wskazówki, które mi dawał! Karen, dał mi te wskazówki na temat ćwiczeń, mówi, mówi, nie przejmuj się tym, co ludzie mówią Nie martw się o jakiś schemat ćwiczeń Tylko, wiesz, wypij kawę albo Red Bulla czy coś żebyś był ożywiony i idź i po prostu... po prostu rób to, co sprawia, że czujesz się dobrze I właśnie to robiłem, po prostu robię wszystko of czego czuje się dobrze Nie liczę nawet moich powtórzeń. Kazał mi nie liczyć moich powtórzeń. Nie robię tego! Rozpraszasz się, załóż koszulę. Chcę też zmienić spodnie. Bo jak nie chcę nosić fajnej koszuli z tymi... Zmień je, zmień je, zmień je! Ma OCD, naprawdę trudno jest go wydostać z domu. Wcale nie. Właściwie to tak, zdiagnozowano u mnie OCD i czasami robi się naprawdę źle. Um... co myślicie o tych majtkach? - Załóż spodnie! - Ruchy! Ruchy! Ruchy! Ok, idę! To cholerstwo. - Jesteśmy twoimi doradcami! - Jesteśmy! Nie musicie mi mówić za każdym razem, kiedy tu jestem.
05:05
Cóż, nie chcemy, cię zdezorientować. W porządku, zobaczmy. Teraz, na które zajęcia musisz się zapisać w tym semestrze? Zobaczę czy uda mi się to wyświetlić na moim telefonie. Dlaczego jest was dwie? - Zamknij się. - Zamknij się. W porządku, więc potrzebujesz średnio zaawansowany język obcy i literaturę więc umieścimy to w twoim koszyku... - Witam panie. -To jest nasz kochanek. To jest nasz kochanek Mike Wake. Zastanawiałem się tylko, czy któreś z was chce herbaty? - Z chcęcią. - On jest naszym kochankiem! - Kochamy go. - Jesteście w jakimś trójkącie? To nazywa się związek trójstronny. Jesteśmy w związku trójstronnym. Jesteśmy w lesbijsko-centrycznym, pół-nieseksualnym związku trójstronnym z nami i Mike'em Wake'em. - Co zna- - To znaczy, że ​​nie uprawiamy z nim seksu tak często, jak uprawiamy seks ze sobą nawzajem ale go kochamy i tu mieszka i jest w tym związku. Jest w tym związku. Zastanawiałeś się, czy jestem dostępny by uprawiać seks? - Platego zapytałeś? - Pytałem? - Jestem dostępny. - Jesteś bardzo atrakcyjny. Możesz dziś przyjść na kolację i kilka napojów gazowanych o siódmej, a jeśli wszystko pójdzie dobrze, będziemy uprawiać seks. To brzmi świetnie. Czy głupi idioci już skończyli? Przyniosę ci tę herbatę. Dziękuję. Gdzie skończyliśmy? - Nie wiem, wy się tym zajmujecie. - O mój Boże! Więc myślę, że wybieram randkę z młodym niedźwiedziem. - Kim jest ten koleś? - To taki koleś, Jest w związku trójstronnym z moimi dwoma doradcami? - Co to jest związek trójstronny? - To taki trójkąt.
06:14
- Jak w The Dreamers. - Co to The Dreamers? Nie widziałaś The Dreamers? - Nigdy nie widziałeś The Dreamers? - Nie. Powinnaś obejrzeć The Dreamers. Wszyscy powinniśmy to razem obejrzeć. O cholera, Benicio do mnie dzwoni. - Cześć! - Cześć skarbie! - Co tam u ciebie, kolego? - Co robisz? Och, nic, jestem po prostu znudzony jak cholera w Vancouver. Dlaczego jesteś w Vancouver? Myślałam, że jesteś w Anglii. Jestem Brytyjczykiem, ale jestem w Vancouver, starając się zdobyć wystarczającą ilość kredytów żeby Stany Zjednoczone uważały mnie za wystarczająco silnego aktora, żeby się do nich dostać, to dziwne. - Aw, kochanie. - Znam twój ból. - Wcale że nie. No co? Po prostu mówiłem, że to prawdopodobnie trudne. Ta, to naprawdę trudne. Flirtujesz ze mną, Benicio? Jestem zazdrosny, to mój hetero . Nie, ja jestem twoim hetero Hej Benicio, widziałeś te zdjęcia Caleba w białych gaciach? - Bardzo seksowny. - Ach, zamknij się. - Kto je zrobił? - Wiesz kto je zrobił. Tak. Wiem. Chcesz później porozmawiać kochanie? Z chęcią zobaczę cie później, tak. Ok. Kocham cię. Tak bardzo cię kocham. Jesteś piękny. Nie mam na sobie nic poza tą koszulką. Proszę pokaż. Pokaż! On jest taki słodki Jak to możliwe, że wyjdziesz z niedźwiedziem, jeśli jesteś z nim w związku? Nie będę dzisiaj uprawiał seksu z tym niedźwiedziem.
07:19
Cieszę się, że to słyszę, kolego. Ale żeby nie było, ten niedźwiedź jest naprawdę seksowny. -Chcesz czerwony lub pomarańczowy? - Pomarańczowy brzmi świetny. Dziękuję za otwarcie. Och, nie ma za co. Moja przyjemność. Więc, czym się interesujesz? - Um, lubię być bity biczem i kneblowany. - Och... To było wprost... wprost w sedno. Tak sobie pomyślałem, po co owijać w bawełnę? - Ta. - Czym się interesujesz? Um, miłością i szkołą podyplomową... Chcę uczyć aktorstwa dzieci, które zazwyczaj nie miałyby dostępu do tego rodzaju programu. Jak seksualnie się teraz czujesz? To dobre pytanie. Miałem bardzo seksualny dzień, więc... Szczęściarz. W jaki sposób? Byłem z tymi naprawdę dobrze wyglądającymi przyjaciółmi i mają mają wokół siebie taką atmosferę kiedy są razem. Oczywiście. Czy mogę usiąść po tej samej stronie stołu co ty? - Pewnie. - K. - Jakie to uczucie? - Dobre. - Też czuje się dobrze. - To dobrze. Ta. Hej, ja-- nie powinienem. Przepraszam. Przepraszam, nie powinienem był cię tak zwodzić... Nie! Nie, to jest rzeczywistość, która stoi... w obliczu... w mojej... twarzy. Chodzi mi o to, że chodzę z tym kolesiem i się w nim zakochuję. I myślę, że chcę z nim być w związku monogamicznym.
08:49
- Przepraszam, sprawiłem, że jest niezręcznie. - Nie, to zdecydowanie moja wina. Caleb: Um, okej. Jesteś bardzo wyjątkowy. Caleb: Kocham cię! Niedźwiedź: Ja też cię kocham, dziękuję. Czy możesz uderzyć A13 w drodze na zewnątrz? Och, Boże, potrzebuję tu więcej światła. Billy: Mów do mnie. Caleb: Prawie przespałem się z tym niedźwiedziem. Billy: Oh, tak się cieszę, że tego nie zrobiłeś, kolego. Caleb: Tak, też się cieszę. Co robisz? Jesteś zajęty? Billy: Ta, może wpadniesz? Caleb: Dobra, będę u ciebie za chwilę. Przepraszam, że to miejsce nie jest zbyt czyste. Jak poszło z tym gościem? Było ok. Był... naprawdę niezły. I chciałem... się z nim przespać. I nie zrobiłem tego. Dobrze! To dobrze. Czy to dobrze? Tak, nie chcesz zdradzić Benicio. Chyba nie. Znaczy, nie. Chodź tu, kolego... no chodź. Mm ... Kocham cię. Kocham cię. Co dzisiaj robiłeś? Chcesz wiedzieć, co dzisiaj robiłem? Ta... och wow, twój oddech ładnie pachnie. Dzięki. Chcesz wiedzieć, co dzisiaj robiłem? Tak. Cóż, ja... pieprzyłem się Karen.
10:20
Czekaj, co?! Pieprzyłeś się Karen?! Poczekaj to jest kurwa szalone! Była moją wymarzoną dziewczyną odkąd widziałem ten pieprzony odcinek NCIS i zadzwoniłem do ciebie. A potem wybraliście się na tę okropną, pieprzoną randkę Myślałem, że to wszystko pójdzie donikąd. Um, poszło gdzieś. Caleb: Do łóżka. Billy: Do łóżka! Tak. Billy: Do łóżka. Caleb: Wow. Nie chcę się przechwalać, ale... uwielbia mojego penisa. Och, masz naprawdę fajnego kutasa? Tak. Jak dużego? 17 cm. Caleb: Och, tak jak mój. Billy: Wiedziałem Wiedziałem, że masz penisa w podobnym rozmiarze do mojego. Odkąd... pamiętasz, kiedy wysłałeś ten link pornograficzny w smsie z Lenem? Dziewczyna biła faceta w jaja? Prawdopodobnie są takie same. Ta. Wiesz że znałem faceta, który doszedł, um, robiąc pull-upy? Poważnie? Tak Nieźle. Jestem teraz trochę twardy. Myślisz, że nasze chuje są naprawdę tego samego rozmiaru? Ja wiem, że nasze chuje są tej samej wielkości. Chcesz zobaczyć? Tak. Łał! Nie no, to wielki kutas, bracie. Jest um... jest trochę grubszy niż mój. Daj zobaczyć. Robię to jakbyś nie wiedział, że i tak bym to zrobił. Och, wow. (Dzwonek telefonu) Och, kurwa.
12:33
Och, to Benicio. Billy: Ta, odbierz, odbierz. Cześć skarbie! Hey kochanie jak się masz? Dobrze, co robisz? Nic, tylko spędzam czas w domu z moją lampką. Podoba ci się? Tak, twoja przednia lampa? Moja przednia lampa, tak. Co robisz? Co planujesz? Robię spaghetti w kuchni i rozmawiam z tobą. Hmmmmm Jak się masz? (śmiech) Caleb: Dobrze. To zabawne, żyjesz sobie w tym pudełku. Och, właśnie to robisz. Benicio: (śmiech) Żyję w pudełku. Caleb: Więc, jakie jest słowo na ulicy, co nowego, skarbie? Więc robisz spaghetti, hmm, powiedz mi więcej. Benicio: Mam coś, o co chcę cię zapytać. Caleb: To brzmi dramatycznie. Benicio: To nie jest dramatyczne. [Caleb: Co?] Chyba że chcesz dramatyzować. Um... Nie, zastanawiałem się, czy mogę przyjjechać... przyjechać do ciebie. Do Los Angeles. Caleb: (jąka się) T- cóż, tak, o co ci chodzi? Tak, możesz przyjechać w odwiedziny, ale myślałem, że prawnie nie możesz. Benicio: Nie, nie jestem zablokowany z kraju. Mogę wejść na wizę turystyczną, po prostu nie mogę przyjechać i zamieszkać Caleb: Och! Więc, tak- tak! Benicio: Tak? Caleb: Tak! Kiedy planujesz przyjazd? Benicio: Może jakoś niedługo? Nie wiem, znaczy
14:05
Rozmawiałem z moim agentem i powiedziała, że ​​nie mam żadnych planów w przyszłym tygodniu. Caleb: Och, czyli teraz? Czekaj, kochanie, przyjedziesz w odwiedziny? Benicio: Czy mogę... zostać z tobą...? Caleb: Naprawdę, naprawdę... naprawdę chcę, żebyś został ze mną tak bardzo że bałem się, że postanowisz ze mną nie zostawać po tym jak o to zapytałeś i to jedyne wahanie, jakie mam. Benicio: Okay, spoko! Co robisz, co u ciebie? Spędzam sobie czas z Billym. Billy: Co tam, kolego? Benicio: Oh, hej! Caleb: Do zobaczenia. Kocham Cię. Benicio: Nie mogę się doczekać, żeby cię zobaczyć. Benicio: Kocham cię kochanie! Caleb: Pa. [Caleb wzdycha]

DOWNLOAD SUBTITLES: