The End of Evangelion - Sohryu Asuka Langley vs Eva Series 60fps FI - sub ESP & ENG

The End of Evangelion - Sohryu Asuka Langley vs Eva Series 60fps FI - sub ESP & ENG

SUBTITLE'S INFO:

Language: Turkish

Type: Human

Number of phrases: 164

Number of words: 618

Number of symbols: 3946

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:12
Hayattayım. Ölmek istemiyorum. Hayatta kal. Ölmek istemiyorum. Ölmene izin vermeyeceğim. Ölmek istemiyorum. Ölmemelisin. Lütfen, benimle birlikte öl. Onu öldürme! Ölmek istemiyorum. Ölmek istemiyorum. ÖLMEK İSTEMİYORUM!!! Anne, buradasın! Anne! Ne oluyor?! Onu hakladık mı? Anne. Anne, şimdi anlıyorum... AT alanının anlamını! Beni koruyorsun! Beni izliyorsun! Başından beri benimle beraberdin, anne! Eva-02 aktif edildi! Asuka iyi! O hayatta!
03:20
Asuka mı?! Kablo! Güç kablosuna odaklanın! Güç kablosuna sahip olmasam bile 12,000 güçlendirilmiş zırh plakasına ve.. AT alanına sahibim! Size karşı... kaybetmeyeceğim! Devre dışı kalması gereken EVA, tekrar işimize karışıyor. Çiviyi çivi söker sonuçta. EVA serileri mi? Tamamlandılar mı? Bütün EVA serilerini S2 organı ile donatmışlar. Ne gösterişli.. Bunu burada mı yapacaklar? Dinle, Asuka. Bütün EVA serilerini yok ettiğinden emin ol, tamam mı? Yakında shinjiyi dışarıya göndereceğim, sık dişini. EVA-02'ye ulaşmak için acil durum hattı yirmi açık, değil mi? Evet, üç güç hattı sağlam. Oraya 3 dakika içerisinde ulaşırsanız direkt olarak kafes 7'ye ulaşabilirsiniz. Hepsini yok ettiğinden emin ol? Daha yeni iyileşmiş birine karşı nasıl bu kadar acımasız olabilir? Üç buçuk dakikada dokuz birim.
06:20
Her biri için 20 saniyem var. Bu bir! İşte burası. Kaçırdım. Hedefi öldürmekte başarısız olduk. Sonraki emirleri bekliyoruz. Devam etmeye gerek yok. Bu yer havaya uçacak. Hemen geri dönün. Anlaşıldı. Bize biraz zaman kazandırdım. Endişelenme. Çok ciddi değil. Güç aktif. Gidebilirsin. Dinle Shinji. Bu noktadan sonra yalnız olacaksın... yani yaptığın her şey için kendin karar vermelisin. Yapamam... Yapamam. Eğer insanları öldürmemiz gerekiyorsa... EVA'ya pilotluk yapamam. Bunu yapmaya hakkım yok. Başka bir seçeneğim olmadan EVA'ya pilotluk yapmam gerektiğini düşünüyordum ama... fakat kendime yalan söylüyordum. Hiçbir şey bilmiyorum yani EVA'yı da haketmiyorum. Kimse için yapabileceğim bir şey yok! Asuka'ya çok berbat bir şey yaptım. ve Kaworu'yu da öldürdüm. Hiç merhametim yok, sadece sinsi ve korkağım. Tek yapabildiğim insanlara zarar vermek! Yapabiliyorsam, hiçbir şey yapmamayı tercih ederim!
08:31
Seninle empati kurmayacağım. Eğer zarar görmek istemiyorsan hiçbir şey yapmaya çalışmadan öl. Ağlasan bile, hiçbir şey olmayacak! Kendinden nefret ediyorsun... Bu yüzden, her şekilde başkalarına da zarar veriyorsun. Kendine zarar veriyorsun çünkü başkalarına zarar vermenin daha acı verici olduğunu biliyorsun. Fakat nasıl hissedersen hisset sonuç kendi kararından gelir. Bu anlamlı, Shinji! Bu senin hakkında! Başka yere bakacağına günahlarını telafi etmek için ne yapabileceğini düşün. Sen ben değilsin Misato ve hiçbir şey anlamıyorsun! Bununla ne alakası var! Şimdi pes mi edeceksin?! Eğer hiçbir şey yapmazsan... Seni affetmeyeceğim. Seni asla affetmeyeceğim! Şuan mükemmel değilsin, kimse değil. Neyi yanlış yaptığımızı fark eder ve defalarca ondan pişman oluruz. Bu senin ve benim varoluş sebebimiz. Bu vakitsiz alınan zevk ve kendinden iğrenmenin devam eden bir döngüsü... fakat her seferinde, Bir adım ileri atmış gibi hisettim. Dinle, Shinji!
09:46
Eva'ya bir kez daha pilotluk et ve Eva pilotu olarak döngünü kır. Neden buraya geldiğin ve neden hala burada olduğun hakkında kendi cevaplarını bul ve sorunu çözdüğün zaman geri döndüğünden emin ol. Söz? Dikkat et. Bu bir yetişkin öpücüğüydü. Devamını döndüğünde yapalım. Asuka'nın söylediği gibi.. bir halı değişimi... iyi olurdu.. Değil mi, Pen-Pen? Kaji... doğru şeyi yaptım, dimi? Çok inatçısın! Ve şu salak Shinji'ye güvenemem! Bekliyordum. Üzgünüm fakat Magi'nin programını sen değiştirmeden önce değiştirdim. Bu kızının son isteği.. Anne, lütfen benimle beraber öl. Çalışmadı mı? CASPER bana ihanet etti! Anne, erkeğini kızına tercih ettin. Akagi Ritsuko... Ben cidden...
14:41
Yalancı. Dışarıda durumu nasıl? Limite gelmesine bir dakikadan az kaldı. Bu oranda, Asuka... Kaybedemem... çünkü Mama beni izliyor! Mama... Anne? Bu sonuncusu! Longinus Mızrağı?! Dahili güç bitti. Eva-02 aktivasyon limitine ulaştı. Ne oluyor? Yenilmiş EVA serileri... EVA serileri tekrar aktif oldu. Onu öldürecekler mi? Ne oluyor?! Daha fazla izleyemiyorum! İzlemek istemiyorum! Bu 02 mi?! Seni öldüreceğim... Seni öldüreceğim... Seni öldüreceğim... Seni öldüreceğim... Seni öldüreceğim... Seni öldüreceğim... Berserk? Asuka, dur. Seni öldüreceğim... Seni öldüreceğim...
18:14
Shinji! 02... Asuka... Asuka.. Ama EVA'ya binemiyorum... Yapabileceğim hiçbir şey yok. Anne... Eva-01 aktif oldu. Evangelion 01?! Gerçek bir iblis! Asuka?

DOWNLOAD SUBTITLES: