【ENG SUB】甜蜜暴击 02 | Sweet Combat 02(鹿晗LUHAN、关晓彤、裴子添、邵雨薇、赵越、李萌萌、丁程鑫主演)

【ENG SUB】甜蜜暴击 02 | Sweet Combat 02(鹿晗LUHAN、关晓彤、裴子添、邵雨薇、赵越、李萌萌、丁程鑫主演)

SUBTITLE'S INFO:

Language: Turkish

Type: Human

Number of phrases: 589

Number of words: 2037

Number of symbols: 12988

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
01:20
Lu Han 鹿晗 Turkey'e teşekkürler. @Luhan_Turkey on Twitter Çeviri: Esra, Zeynep Düzenleme: Aleyna Sweet Combat Bölüm 2 Hayatım için çalışmayı bırakamam. Çalışmayı bırakmayacağım, bu geleceğim için. Bu delilerle dolu bir okul olsa bile... ...bursumu almak için çalışmaya devam etmeliyim. Tekme! Yumruk! Döüşmeye devam et, Kraliçe! Abi. Kraliçe'nin döner tekmesi çok güçlü. O gerçekten de dövüş kraliçesi! Çabuk ol, Ming Lang. Hanımefendi, durdurun lütfen! Telafisi olsun. Para her şeyi satın alamaz! Tedavi ücreti. Kraliçe olduğu ortaya çıktı. Şüphesiz, çok kibirli. Canavar. Sen nasıl... O zaman ona neden böyle dedim ki? Anladım! Gözleri yüzünden. Gözleri anneminkilere benziyor. Bırak beni! Sarhoş değilim ben! Baba. Bırak beni! Baba! Anne! Umrumda değil. Ming Tian, üzgünüm. Lütfen bencilliğim için beni affet. Artık dayanamıyorum. Bırak gitsin! Git! Anne, biraz dinlen. Bütün gün çalıştın.
06:15
Biraz çay iç. Mis gibi kokuyor! Benim için endişelendiğini gördüğümde çok etkileniyorum. Teşekkürler. Sıcak, anne. Oh, bu sabah gelen mektup. Henüz okumadım. Bu benim için. Senin için mi? Bana ver, anne. Lütfen, ver onu bana! Dur! Seni uyarıyorum. Şüphe uyandırıcı. Neden bu kadar gerginsin? Sun Hao. Anne. Sun Hao! Vurma, anne. Bu sefer seni dövmek istemiyorum. Seni dövmekten öldürürüm diye korkuyorum! Yine okulu bıraktın. Bu seni kabul eden son okuldu. Şimdi yine okulu bıraktın. Artık okumaya devam edemezsin, biliyorsun değil mi? Peki, o zaman okumayı bırakırım. Seninle birlikte erişte satarım. Cesaretin varsa hayatının sonuna kadar erişte sat bakalım! İlgi alanın buysa, bana önceden söylemeliydin. Böylece seni okula göndermek için uğraşmak zorunda kalmazdım, değil mi? Zamanımı ve hayatımı boşa harcıyorsun! Anne, sinirlenme. Biraz çay iç, sakinleş. Çok sinir bozucusun! Söyle, bu sefer neden bıraktın okulu? Hiç sorma. Önceki ile aynı nedenden. Ve ondan öncekiyle de.
08:13
Ne? Kedi, köpek, tavuk ya da ördek için mi yine? Oğlum, hayvanlara düşkün olduğunu biliyorum. Bu harika. Seni bunun için eleştirmeyeceğim. İyi kalpli bir insan olduğun için. Ama hayvanlar seni okula aldıramaz. Bunu hiç düşündün mü? Bence evcil hayvan dükkanında çalışmalısın. Ne dersin? Sakin ol, anne. Biraz çay iç. Söz veriyorum, uslu olacağım. Teklif gönderen başka okullar da var. Daha az burs veriyor olsalar da... ...en azından oralarda Kraliçe yok. Neden? Seni memnun etmeyen bir şey mi var? Düzeltebiliriz. Hayır, direktör. Okul mükemmel. Ama buradaki tek erkek öğrenci olmak fazlasıyla garip. Hiç mahremiyetim yok. Erkekler için giyinme odası ve tuvalet yok. Okulun erkek öğrencileri kabul etmek için uygun olmadığını düşünüyorum. Haklısın. İmkanlarımız pek yeterli değil. Anlayışınız için teşekkürler. Fon için başvurdum. İnşaatı olabildiğince kısa sürede tamamlayacağız. Dahası, kapıda senin resmin olacak.
10:24
Soluna bak! - Teşekkür ederim. - Direktör! Yaptıklarınız için teşekkürler. Ama yine de transfer olmak istiyorum. Nasıl başvuru yapacağımı söyleyebilir misiniz, lütfen? Peki. Madem ısrarcısın. Formu doldur ve resmi mektup kutusuna at. Hepsi bu mu? Hepsi bu. Teşekkür ederim, direktör. Rica ederim. Seni geçireyim. Görüşürüz, direktör. Hoşça kal. [Mektup Kutusu] Bu çok kolay. Benim için zevkti. Ben Zhang Chunhua, Zhengze'nin ilk dövüş sanatları şampiyonuyum. Bu cidden beklenmedikti. Direktör, bana yalan söylediniz. Bu bir suçalama, bayım. Kurallara göre... ...transfer olmak için tek yapman gereken formu teslim etmek. Ben sadece bunu biraz daha zolaştırmak istedim. Ciddi misiniz? 5'e 1, hiç de biraz değildi! Her yerde odak noktası olduğunu biliyorum, tıpkı bir süperstar gibi. İyi tarafından bak. Buradan mezun olduğunda kimse sana zorbalık etmez. Kibarlığınız için teşekkürler. Ama ben yine de sıradan bir hayat istiyorum. Sıradan bir hayat mı? Sorun değil.
13:32
Senin için bunu kolaylaştıracağım. Öğrenim borcunu ödemen için verilen zaman süresini uzatacağım. Yani... Burs alıyor olsan da... ...ücretin yüzde 30'unu ödemen gerekiyor. Borcunu 30 yıl içinde ödeyebilirsin, faizsiz. Yani okulu bedavaya bitiriyorum sayılır. Aynı şey. Ama bu işlemin geri dönüşü yoktur. Anladın mı? Tabii. Teşekkür ederim! Bir şey değil. Seni geçireyim. Görüşürüz, direkör. Nasıl gidiyor? Endişelenmeyin, her şey kontrolüm altında. Buradan ayrılmayacak. Güzel. Ders ne? Matematik. A ve B farklı konumlardan aynı yönde harekete geçiyor. B saatte 8 km hız ile önde. A saatte 12 km hızla koşuyor. A ve B 4 saat sonra karşılaşıyorlar. İki konum arasındaki mesafeyi hesaplayın. Ming Tian, yap bakalım. Öğretmenim, hız farkı saatte 4 km. Zaman 4 saat olduğuna göre.... ...aralarındaki mesafe 16 km olmalı. İnanılmaz, doğru bildin!
15:45
Harika, Ming Tian. Oturabilirsin. Nihayet, matematiğin ruhunu yakalıyorlar. Erkekler ve kızlar çok farklıdır. Bu doğru, direktör. Bu erkek öğrenci kabul etme stratejimizin doğru olduğunu kanıtlıyor! Bu bildiriyi yayın. Transfer öğrenciler burada hoş karşılanacak. Ming Tian gibi öğrencilere ihtiyacımız var. Evet, efendim. Mesajı gönderdim. Güzel! Gerekli nitelikler... [Zhengze Spor Okulu Öğrenci Alımı Duyurusu: 22 yaşından küçük sağlıklı erkekler.] Zhengze Spor Okulu Öğrenci Alımı Duyurusu: 22 yaşından küçük tüm sağlıklı erkekler Zhengze'ye memnuniyetle kabul edilir. Sun Hao! Hao! Ne oldu, anne? Eğitimine devam edebilirsin. Cidden mi? Karakterlerimizi oluşturan şeylerden biri de çeşitli topluluklardır. Topluluklara ders çalışmaktan daha fazla zaman ayırabiliriz. Çünkü ilgi alanlarımızı ve yeteneklerimizi gösterebileceğimiz yer topluluklardır. [Zhengze Boks Kulübü]
17:42
Burası boks kulübü. Genelde boksçuların kum torbasını yumruklamayı sevdiği düşünülür. Ekranda güzel gözüktüğü için. Ama gerçekte boksçular squat pratiğini tercih ederler. Bu aralıksız yumruklarda olduğu gibi, sert darbelerde de işimize yarar. Tyson bir keresinde bunun... ...Roma şövalyelerinin kılıcı gibi olduğunu söylemişti. Sahnede görünmez olsa da... ...her hareketini etkiler. Squat? Çocuk oyuncağı. Tekvandoda bacak ayırmayı daha iyi yapıyoruz. Burpees hareketinden bahsetmiyorum bile. Neden mi? Çünkü biz bacak yeteneklerimizle tanınırız. Hiç kimse ile kıyaslanamaz. Güzel. Bastırın. Nefes verin. Aşağı doğru bastırın. Karate topluluğunda, dövüş sanatları da popülerdir. Güzel! Güzel hareket! Güzel! Hadi! Hadi! Ama bugünün ana konusu... ...Chen Ya'nan tarafından yönetilen boks kulübü. Hadi! Güzel hareket! Dövüşmeye devam et. Bu iyiydi. Dövüşmeye devam et.
19:51
Bu iyiydi. Hadi! Güzel! Fang Yu... ...pratik yapıyoruz. İtibarımı zedeleme. Gücümü saklıyordum. İzle şimdi. Kendine odaklan. Bugünlük pratik burada bitiyor. Fang Yu'yü performansı için tebrik edelim. Teşekkürler! Ders dışındaki aktivitelerin notlarınız için önemli olduğunu biliyorsunuz. Seçiminizi dikkatli yapın. Kayıtlar yarın bitiyor. Teşekkürler. [Tekvando Kulübü] Bu toplulukların hepsi dövüşle ilgili. Ming Tian, topluluk mu arıyorsun? Sadece geçiyordum. Güzel. Tekvando kulübüne gelsene. Sana söylemistim, ilgimi çekmiyor. İlgi sonradan da kazanılabilir. 7 yıldır aralıksız milli şampiyon oluyoruz. Bizim gerçek gücümüzü bilmiyor olabilirsin. Buranın başkanı olarak... ...sana göstereceğim. Buna ne diyorsun? Song Xiaomi, kulübün yeni üyeler için istekli gibi görünüyor. Üyelerimiz yetersiz değil. İstediğim tek kişi Ming Tian. Ming Tian, gel bize katıl. Song Xiaomi, onu zorlama. İlk bize gelmişti.
22:50
Bizim kulübümüze ait. Durun! Kararımı verdim. Hangisi? Yüzme Kulübü. Nihayet, biraz rahatlayabilirim. Bu yüzme havuzu değil mi? Neden içi balıklarla dolu? Artık değil. Yüzme Kulübü üye yetersizliği nedeniyle... ...askıya alındı. Burası artık ekolojik bir gölet. Ekolojik gölet mi? Beni hatırlamadın mı? Zhang Chunhua... ...geçen gün yumuşak göğsüne tekme atan. Neden buradasın? Çünkü burası benim gözetimim altında. Tüm bu yaratıkların yaşamak için beslenmeye ihtiyaçları var. Yakışıklı. Bak... ...başka bir erkek öğrenci. Burada yeni. Erkek! Başka bir erkek öğrenci. Zhengze'deki kızlar güzel görünüyor! Tuhaf. Neden buradaki tek erkek benim? Buranın yıldızı olacağım! Kız arkadaş aramama gerek yok. Ayrıcalıklı olacağım. Fang Yu ile dövüşmek istiyorum. Sorun ne? Kendimi tanıtmama gerek var mı? O iki yıldır şampiyon oluyor.
26:28
Direkt final turuna girer... ...ve rakiplerini kendisi seçer. Üzgünüm... ...sana yardımcı olamayacağız. Sıradaki. Şimdi sonuncu için oylama yapalım. Katılanlar, ellerinizi kaldırın. 1, 2, 3, 4. Tamam. Buna göre sonuç... Neden toplandınız? Müdür bey... ...erkekler tuvaletinin sembolü için oylama yapıyorduk. Çabuk olun, bir kaza olmasın. Doğru. Hiçbir kaza olmamalı. Kızlar tuvaletine girmemeli. Bakın, müdür bey. Ben bunu seçiyorum. Harika. O zaman öyle olsun. Neden bana öyle bakıyor? Yine böyle yaparsa ona bir ders vereceğim. Kim o? Ya'nan? Bornozumu uzat lütfen. Bornozum, lütfen. Acele et. Acele et. Yine mi sen? Bu oda sadece S seviye sporculara ait. Buraya nasıl girdin? Tabelada yazmıyor. Nereden bilebilirim? Şimdi biliyorsun. Hemen çık. Sadece S seviye mi? Cidden mi? Bu bir oyun mu? Her zaman kraliçe gibi davranıyorsun, değil mi? Fang Yu, Fang Yu.
29:44
Sen... Ming Tian... ...neden buradasın? Sen... Yanlış anlama! Ne söylemeye çalışıyorsun? Sorun ne? He Xiaofeng. Zhengze Lig'ine kaydolmak için geldi. Seni arıyor. Bela arıyor olmalı. He Xiaofeng? Bekle, bir dakika dur. Bu şekilde onunla görüşemezsin... ...bu çirkin. Saklan! Uygun değil. Fang Yu. Saklan! Bu uygun değil. Fang Yu. Fang Yu. Neredesin? Geldi. Saklan, Fang Yu. İçeri gir ve saklan! Fang Yu, dışarı çık. Fang Yu! Cheng Ya'nan, Fang Yu nerede? Nereden bilebilirim? Sen en yakın arkadaşısın. Yalan söylemeyi kes. He Xiaofeng... ...banyo için mi buradasın? Kendi okulundakini kullanamıyor musun? Pekala, bir bakalım. 8 banyo ve 12 tuvalet var. Sana etrafı göstereyim. Homurdanmayı kes. Fang Yu'ya söyle... ...bela çıkartmasın. Beni rakibi olarak seçmiş olmalı. Başka kimse yok. Şaka yapıyor olmalısın. Geçen sefer Makao'da sana vurduğunda... ...hastanelik olmuştun. Neden seni rakibi olarak seçsin? Bazı mücadeleleri kazanırsın, bazılarını kaybedersin. Bunda önemli olan ne? Final mücadelesinde onu kesinlikle yeneceğim. Cheng Ya'nan... ...mesajı ilet lütfen. He Xiaofeng'den başka seçeneği yok!
31:40
Sadece S seviye mi? Cidden mi? Bu bir oyun mu? Her zaman kraliçe gibi davranıyorsun, değil mi? İstediğimin bu olduğunu mu sanıyorsun? Merhaba, Fang Yu. Fang Yu. Neden buraya geldin? Seni sınıfta göremedim... ...bu yüzden buraya seni aramaya geldim. O zaman sürekli anti-inflamatuar* taşımanın sebebi buydu. (Ç/N: Bir çesit ilaç.) Çok uzun süre tutuyorsun. Merhaba. Pardon. Kayıt yeri nerede? Pardon? Beni tek bir hareketiyle... ...yere seren bir kız... ...hiç görmemiştim. Sanırım... ...bu okulda gençlik aşkım olacak. Gitmeliyim, bay. Beni bekle. Okulumuzda önce bir düşüncesiz çocuk vardı... ...ve şimdi de başka bir aptal çocuk. Bu okulumuzun erkekler hakkında hoşgörülü olduğunu gösteriyor. Yemin ederim. Banyodaki sahne hakkında... ...düşünüyordum. Peki, sadece sus. Bizim sıramız. Gel! Ne almak istiyorsun? Lütfen biraz bekleyin. Çilekli dondurma yok. Çok üzgünüm. Çilekli dondurma tükendi... Ama Mu Lunhe çilekli dondurmasından hala var. İster misiniz? Evet! Ben alacağım. Ben istiyorum. Bana ver, Chen Ya'nan. Bunu söylemeye nasıl cesaret edersin? Biz önce geldik. Bu pembe şeyleri... ...sevmediğini hatırlıyorum. Çilekli dondurma... ...pembedir!
35:26
O yüzden, benim almama izin ver. Vermeyeceğim. Pembeden nefret etmeme rağmen... ...çilek delisiyim. Ayrıca... ...Fang Yu tadına bakmak istiyor, değil mi? Hadi ama... ...Fang Yu'nun dudaklarında... ...krem olduğunu hayal edebiliyor musun? Burun kanamasının daha iyi olacağını düşünüyorum. Tekrar söyle. Ne? Yalan mı? Tatlı ya da sevimli hiçbir şeyin... ...seninle ilgisi yok Fang Yu. Çilekli dondurmayı bırak. Pembeden ayrı olarak... ...çilek seninle ilişkilendirildiğinde tuhaf durur. Song Xiaomi! Ne? Bir fincan sade kahve. Tamam. Gördün mü? Sana söylemiştim. O benim. Bana verin. Buyrun. Teşekkürler. Chen Ya'nan! Seni kaba. Artık benim. Çok tuhafsın. Vanilyalıdan alacağım. Tabii. Çıkar paraları. Hızlı ol. Hu Ming Yolu'na nasıl gidebilirim? Dur! Çok üzgünüm. Sanırım şimdi hatırladım. Kaçmak mı istiyorsun? O kadar kolay değil. Başarı hissi... ...çok tatlı. Song Xiaomi. Dondurmada... ...beni yenemeyeceğini... ...kabul edersen... ...tatmana izin verebilirim. İstemem. Salyalı bir dondurma kazanmak... ...utanç verici. Ya'nan. Bütün kızlar...
37:28
...dondurma mı tercih eder? Hayır. Örneğin... Dondurma... ...saç tokası gibi işler. Bunu elimde tuttuğumda... ...dünyaya şunu söylüyorum: Ben, Chen Ya'nan... ...tatlı ve sevimli olabilirim. Şimdi kalbimde sevimli bir kızım. Meng hangi karakter? Moğol güreşindeki Meng mi? Moğol güreşi, Moğol güreşi. Song Xiaomi. Ne var? Doğru söylüyorum. Nasılmış? Neler oluyor? Seni düşüncesiz herif... ...işime burnunu sokmaya nasıl cesaret edersin? Tesadüfen oradan geçiyordum. Neler olduğunu bilmiyorum. Gitmek mi istiyorsun? Paranı ver. Param yok. Paran yok mu? Bırakın onu! İtişmeyi kesin. Song Xiaomi. Kurallar! Kuralları hatırla! Dinle. Diğerlerine söylemezsek... ...okulun dışında kavga edemeyeceğimizi... ...nereden bilecekler? Kapa çeneni, aptal! Siz Zhengze Üniversitesi'nin öğrencilerisiniz. Çocuklar... ...bu kızlar Zhengze Üniversitesi'nin öğrencileri. Kavga edemezler. Onlardan korkmayın. Sana göstereyim. Sessiz ol. Kıpırdama. İleri gitme. Tam bir kabadayısın. Song Xiao. Ya'nan. Bırakın onu. Ne yapacaksın? Vurmayı dene. Hadi! Dene bakalım. Dövüş. Hadi ama. Dinle... ...fazla ileri gitme. Bir kez daha beni itersen... ...sana gününü göstereceğim. Gel. Vurmaya cesaretin varsa gel. Şerefsiz! Hiç bu kadar gereklilik duymamıştım.
39:26
Aptal kızlar. Hadi çocuklar. Dikkat et! Bu veri... ...pazarlama bölümü tarafından yürütülen... ...mikro ekonomi... ...ve makro ekonomiye göre... karşılaştırmalı durum analizinin... ...bir sonucu. Süre doldu. Bana göre... ...The Taosim Crandmaster'ın yeni versiyonu... ...yayınlandığında... ...gençler bunun... ...bağımlısı olacak. Bir test oyunu... ...yürüttünüz mü? Henüz değil. Siz, Müdür Zhang? Başkan Fang... ...oyunumuz... ...genç kitleye hitap ediyor. İçinizden kaçınız... ...bu oyunu oynadı? Bir sorum var. Bir maymun... ...bir mısırı bir dakikada soyabilir. Eğer onu bir meyve bahçesine koyarsak... ...beş dakika içerisinde... ...kaç mısır soyabilir? Bana göre... ...bu durum maymunun ne kadar aç... ...ve yorgun olduğuna bağlıdır. O zaman cevabı bulabiliriz. Güzel. Şimdi size doğru cevabı söyleyeceğim. Hiç. Meyve bahçesinde mısır olmaz. Neyi soyabilir? Hepiniz sadece analizlere, sayılara... ...ve güzel grafiklere odaklanıyorsunuz... ...fakat hiçbiriniz çekirdeği gerçekten anlamıyorsunuz. Genç kesimi tanımıyorsunuz. Yeni versiyonun... ...kabul edilip edilmeyeceğini... ...gerçekten bilmek istiyorsanız... ...lütfen kendinizi... ...bir çocuk olarak hayal edin. Tamam mı? Yani... ...Başkan Fang ne yapmamızı istiyorsunuz?
42:08
Akşam yemeğinde kızarmış tavuk yemenizi. Ben ısmarlıyorum. Kaçın, pislikler! Ming Tian. Beni kurtardığın... ...için teşekkür eerim. Kalbim hâlâ... ...küt küt atıyor... ...değil mi?

DOWNLOAD SUBTITLES: