Twisted: The Untold Story of a Royal Vizier (Whole Show)

Twisted: The Untold Story of a Royal Vizier (Whole Show)

SUBTITLE'S INFO:

Language: IW

Type: Human

Number of phrases: 1940

Number of words: 11295

Number of symbols: 47780

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:02
לפני שנים רבות בארץ רחוקה שכנה ממלכה קסומה אשר שגשגה במחויבותה לשני רעיונות פשוטים: חובה ומסירות - שני הממדים. במשך שנים רבות ניצבה הממלכה כמגדלור זוהר עבור אמנים , בעלי מלאכה , ומספרי סיפורים אשר נהרו אל הארץ עם חלום לקיים את שני הממדים. בעבודתם הקשה הביאו לממלכה תור זהב מפואר ואחריו - תור זהב נוסף, נהדר אף יותר מהראשון. אבל אז הגיעו הזמנים האפלים. הממלכה נפלה לידיו של סולטן רשע ותחת רשלנותו ירדה הממלכה לטמיון. *אנחה* המקום השמח ביותר בעולם נהפך למקום המחורבן ביותר בעולאאמ חרף מאמציו של איש אחד. איש עם חלום להשיב את פאר הממלכה לכשהיה ולהביא את תור הזהב השלישי הנכסף. איש שלא הובן כהלכה. זהו סיפורו: סיפורו הבלתי מסופר של ואזיר מלכותי!
01:29
אני מביט סביב בממלכה ורואה את הייאוש ואת ההרס הנמשך למרות כל מאמצי. אבל היום עשוי להיות היום שבו סוף סוף אגרום לשינוי וכל האזרחים אסירי-התודה יאמרו לי: זדיין! זדיין! זדיין! זדיין! זדיין! זדיין, ג'פאר או, בוקר טוב, אופה! לאן אתה הולך היום, חתיכת חרא חסרת תועלת? *קרקור* חתיכת חרא! איך קראת לי, ממזר?! לא, חבר! לא אמרתי דבר! זאת הייתה הציפור שלי! היא מסוגלת לחזור על מלים שנאמרו בידי אחרים. הממ. ובכן, במקרה הזה, אולי כדאי שתלמד אותה את המלים האלו: זדיין, ג'פאר. מארי! הבגטים! הזדרזי! למה אין לנו די מזון? למה אנחנו גוססים ברחוב? למה התינוק שלי תמיד בוכה? למה אמא שלי הייתה חייבת למות? גם שלי! גם שלי! גם שלי! גם שלי! גם שלי!
02:36
התשובה כאן ברורה כשמש: ג'פאר, הואזיר המכוער והזקן! הוא הסיבה לצרותינו הרבות! על-אף שאנו עצובים, אין מה לדאוג. אל לנו להניח לעצמנו לשכוח את האמרה שיודע כל ילד שגדל בממלכה: צריך לחלום קצת יותר חזק. כשהחיים לא מסתדרים, פשוט לחלום קצת יותר חזק סמכו עלי כשאני אומרת שצריך לחלום קצת יותר חזק, בטוח תגיע למחוז חפצך. כי אם אתה טוב ומושך, אין צורך בתושיה. דברים טובים פשוט יקרו לך! באתי להחזיר את הספר ששאלתי! הו, ג'פאר. לקח לך מלא זמן, יא כלב אוכל קקי. אבל לא יכולתי להניח אותו לרגע. הוא מהאהובים עלי. סיפורה של מכשפה שאיש לא מבין, שלמעשה איננה מרשעת בכלל - היא סתם ירוקה.
03:39
אבל היא בכל-זאת מואשמת בכל צרות הממלכה. אה, אז אתה חושב שאתה טוב ממני רק כי אתה יודע לקרוא? ובכן, צא מהחנות ספרים שלי! אנחנו לא אוהבים כאן אנשים מהסוג שלך בכל מקרה! מה לגבי הספר? שמור אותו. ומי ייתן שהעכברושים יאוננו עליך! תודה לך! למה הממלכה נגועת גניבות? למה לא נשארו עוד עבודות טובות? למה השמש שוקעת בערב? למה כולם בממלכה לבנים? אממ, ג'פאר? ג'פאר! ג'פאר!! ג'פאר!!! אף אדם ישר לא יוכל לסמוך על פנים שמעוררות כזה מין גועל. תוי-פניו המעוותים גורמים לי כזאת צמרמורת *חלחלה* הבה נתפלל שיום יבוא והאיש המרושע הזה יסתלק כי אם נרצה בזה מספיק, זה יקרה! כי אם תחלום קצת יותר חזק, משאלות לבך יתגשמו. תחלום קצת יותר חזק כאשר פני הדברים בכי רע.
04:51
אם נחלום קצת יותר חזק, ההצלחה מובטחת! אם אתה משוכנע בצדקתך, מעט מעורבות של קסם תביא לך את התשובות להן אתה זקוק! אוה! סלחי לי, גברתי! הו, זה בסדר. רק תשתדל להרים את הפרצוף השמן שלך מהספר המזדיין הזה! אני יודע שאני לא מציאה. אני לא נעים לעין. אני לא יכול להסתדר בזכות המראה שלי. אבל הכיעור מביא את האדם להשתמש בתבונתו, כי אנשים יפים לא צריכים להתאמץ. אני שומע את האנשים מתלחשים כשאני צועד ברחובות, אני יודע שהם קוראים לי ג'פאר המכוער והזקן! מה שאני מכנה "תכנון" - הם מכנים "מזימה" מה שאני מכנה "אשליה" - הם מכנים "חלום"! למה אני היחיד שרואה את הדברים כמות שהם? אני צריכה שש ביצים! למה שלא תקני? אני רוצה לעוף!
06:01
זה לא מציאותי! אני רוצה להיות חתול! מה? זדיין! תשרוק בזמן שאתה בולע כפית גדושת סוכר, וחלומותייך יתגשמו על ידי כוכב! תחלמו חזק מספיק ידידיי, ג'פאר יפגוש בסוף אלים! אולי הוא ישופד על ידי ספינה, או ייתלה על שרכים עבותים ביער! או יאכל על ידי צבועים! או יצנח אל מותו מטירה! משעון! או מצוק! ואם נחלום מעט חזק יותר הסבלנות והכבוד שלנו יפטרו אותנו מג'פאר המכוער! נפלא! זה היה נפלא! ציפור, לפעמים אני מרגיש שאתה ידידי היחיד בעולם! *קרקור* זדיין!
07:17
כן. הספר שלי! הוא מכוסה בבוץ! הו לא. רגע, זה חרא?! הריח בא ממני, ג'פאר. אתה לא תאמין איזה בוקר היה לי. למה מפקד המשמר המלכותי שלי מכוסה בחרא? ובכן, אנשיי ואני בדיוק קפצנו מחלון ונחתנו בתוך עגלת הדשן המוזל של חכים המטורף למה? רדפנו אחרי איש. לא, שד. גנב שגוזל מדי יום מהאנשים הפשוטים. לחם, בגדים מחבלי כביסה ואפילו אבטיחים. אנחנו מנסים לתפוס אותו, אבל הוא תמיד צעד לפני. היום דברים קצת יצאו מכלל שליטה, ורבים מאנשינו הטובים מתו. הסבר! ובכן, בולע-החרבות שיסף את גרונו מבפנים וקוף המחמד של הגנב שלף את החרב ישר מתוכו. מכיר את הבחור שישן על מיטת מסמרים? כן! שומר שמן נפל עליו. עכשיו הוא מת! ואז, כשנפלנו מהחלון אל תוך עגלת הצואה
08:31
איקבאל שבר את המפרקת בנחיתה. שניים נוספים נחנקו מחרא - כל זה בעבור ככר לחם. עבדול אתה חי?! חשבתי שנחנקת מחרא! השגנו את ככר הלחם בחזרה? אוה לא, אני מצטער הגנב התחמק עם - כן. כן, עבדול. השגנו את הלחם בחזרה. השבח לאללה. הכל באשמתך, ג'פאר. אשמתי? איך זו אשמתי ולא אשמת הגנב? לא היו שום גנבים אם היית מתקן את האי-שיוויון הסוציו-אקונומי כמו שהבטחת! למה אתה טורח בכלל לבקר אותנו פשוטי-העם, יא חתול-צמרת? ובכן מגיע היום לעיר נסיך חשוב מאוד מאחת הממלכות היצרניות שלנו. ארץ פיקסאר! באתי לקבל את פניו אישית. מחזר נוסף אחר הנסיכה? הו אילו רק, המפקד. הוא כאן כי פג תוקפו של הסכם הסחר בין ממלכתו לממלכתנו. אני חייב להאריך את החוזה, או שיהיה זה סופה של הממלכה שלנו. וזו הסיבה שאני עושה כל שביכולתי כדי להפוך את ביקורו של הנסיך לביקור משמח. ארגנו לו סעודת מפגש עם הנסיכה שלנו.
09:56
הענקנו לו כרטיס-מעבר דו-יומי לפארקים ורצועה לאיסוף מזכרות. יש לנהוג בנסיך במלוא הכבוד. ראיתי קודם את הנסיך הזה בדיוק רוכב על סוסו. אוה! הגנב ההוא שדיברנו עליו נטפל אליו. מה? כלב האשפתות השליך שוט בפניו. הוא אמר לו שלא בכל יום רואים סוס עם שני זוגות של אחוריים. אני לא בטוח אם הגנב התכוון שלנסיך יש תחת גדול כמו לסוס, או פרצוף כמו תחת של סוס. כך או כך, כולם צחקו והנסיך רתח מזעם. כדאי שאחזור לארמון ואוודא שארוחת הבוקר עם הנסיכה מתנהלת כשורה. אבל ג'פאר, האם היא לא ידועה בכך שהיא משסה נמרים בנסיכים מבקרים? אוי שיט. אתה צודק. אני מקווה מאוד שלא חירבשת את זה, ג'פאר. לא לא! לא חירבשתי. למה שלא תלך לאסור את הגנב? מה שמו? ישנן לחישות, שמועות בלבד. אומרים ששמו הוא: אלאדין. אז עלינו למצוא אותו.
11:03
את ה"אלאדין" הזה. צקצוק צקצוק. תראו את הבלגן הזה. גופות ברחובות. המצב של הממלכה הזאת. זה לא מקום לגדל בו קוף! קדימה קוף, אל תפחד! כן! זאת רק גופה! אפשר להתשעשע איתה! תראה, אפשר לבעוט בה. אתה יכול לאכול אותה! *אהה!* והכי חשוב: אפשר לשדוד אותה. אהה, הנה זה. תראה את זה. הי, זה מספיק דומה לך. זה יכניס אותך לברים. השומרים האלה היו פשוט צריכים לתת לי לקחת את הלחם הזה. הם לא קולטים? אני לא בחור רע. *קוף חולק עליו* אני גונב רק מה שאני לא יכול לקנות וזה בעצם הכל. אני רוצה אוכל, אבל אין לי כסף. נדפקתי, או לפחות כך זה נראה. ולכן חשבתי על המזימה המבריקה הזאת: פשוט לגנוב הכל!
12:19
אוקיי קוף, בוא נאכל! כן! כן! *יורק* איכ. צימוקים? אני שונא צימוקים! הו! ילדים יתומים קטנים! אתם רעבים? רוצים קצת לחם? כן, אדוני. לכו תביאו, זונות! בכנות, אני לא בררן. אגנוב מכל הבא לעין. אל תשפטו, אתם לא מבינים את המצב שלי. היי, הקביים שלי! זה שלי עכשיו, לוזר! אני גונב הכל! *צוחק* לחם! לחם למכירה! מחיר סביר מאוד לזמנים קשים כמו אלה. אה! שלום לך, חבריקו! לא אתה שוב! בבקשה, גנבת ממני ככר לחם הבוקר! כן. אתה חייב להפסיק לשים בו צימוקים, אחי. אני שונא צימוקים! אני דיברתי על זה עם הקוף, ולדעתו אנחנו פשוט צריכים להרוג אותך. *נוהם* אבל אמרתי לו: "לא, קוף, זה פסיכי!" אבל עכשיו אני סוג של חושב כזה: "כן". מספיק עם הפאקינג צימוקים. לא! בבקשה! אביא לך עוד לחם מחר, בלי צימוקים. אין עליך! אני אספר עליך לכל החברים הגנבים שלי.
13:32
אבל אתה חייב לי. ידעתם שבמדינה הברברית הזאת נותנים לך כסף רק אם אתה עובד? תודה אבל לא תודה, בוס. אמשיך לגנוב ככל שאוכל, במקום להיות פאשיסט יאפי מניאק. היפי! מזדיין! בטלן! פראייר! מי יחפש עבודה כשהחיים מציעים כזאת הנאה? כל מה שאני משיג אני משיג בחינם, כל עוד המצב הכלכלי מחורבן. אז אני יוצא בבהילות, ונרדף על ידי המון רצחני. היי אחי, עדיין עדיף על למצוא עבודה! אני צודק או מה? התחלת להסתבך קצת מוקדם מהרגיל, אלאדין? פחחח! אתה מסתבך רק אם נתפסת. אלאדין? אוה, אני בצרות! אחרי הלילה שבילינו יחד, הבטן שלי גדלה עם תינוק! ואבא שלי אומר שאתה חייב להתחתן אתי, או שאני אבייש את כל המשפחה. ואו וואו וואו! אני לא יכול לוותר על החלומות שלי ולהתמסד
14:41
רק בגלל שאבא שלך מתנהג כמו זין! חוץ מזה, אם כן אתחתן אני רוצה שזה יהיה בשביל אהבה. הו אלאדין, אני מבינה. ידעתי שתביני. את כזאת בחורה מיוחדת, ג'זבל. מי זאת ג'זבל?! או-או! נתפסתי! יוינק! חרא! הו ואו! דושבג! רק רגע! רק שאלה אחת: למה, בנאדם? כי שכבת עם הבת שלי! זה הוגן לחלוטין, אבל להגנתי: גבר, הבת שלך כוסית. כן! אני מרגיש שמחובתי לגנוב כי גניבה זו אמנות. אגנוב פרטי לבוש וקורת גג, כל מה שיחסר לי, ממתק מתינוק, החולצה שעל גבך, אשראי, זהויות, רעם והצגות, קניין רוחני, מה שזה לא אומר! ואם תביטו טוב היתום האומלל הזה יגנוב את לבכם. ובכן. זה הכרחי שביקורו של הנסיך יהיה ביקור מאושר!
16:01
ומי יודע? אולי יקרה משהו בינו לבין הנסיכה. בהצלחה עם השידוך שלה! הנסיך אחמד! הוד מצוינותך! האם כך מתייחסת הממלכה שלך לאורחיה, ג'פאר? הבט בזה! אמור לי - מה אתה רואה? את תחתוני הלבבות שלך, אלופי. מה עוד? את התחת שלך, אדוני. התחת שלי. הם גלויים לעיני כולם. ומה זה? דם. דם על התחת שלי. אמור לי ג'פאר, איך קיבינימט זה הגיע לשם? האם זה משום ש - זה משום שהנסיכה שלכם שיסתה כרגע טיגריס בנגלי על התחת שלי! אני בר מזל שהוא כה זקור וקטן. ובכן, אני אסיר תודה על התחת הפיצי שלך, אדוני. אני לא מאמין שהיא חשבה שתוכל להאכיל טיגריס בנגלי בנסיך
17:20
ושלא יהיה לכך שום השלכות פוליטיות! זוהי למעשה קריאת מלחמה, ג'פאר! והיא מתייחסת לזה כאילו מדובר בבדיחה חסרת חשיבות. כאילו הייתי איזו דמות משנה דבילית, שכל נוכחותה רק באה להמחיש את חוסר הנכונות שלה להינשא! לא! לא! ובכן - לא זו בלבד שאני שליט של אומה ריבונית, אבל גם יש לי רגשות. ואנשים שאכפת להם ממני. עליך לסלוח לנסיכה שלנו, היא צעירה אך בעלת כוונות טובות. חה! אל תאכיל אותי חרא ותקרא לזה קוסקוס, ג'פאר. זהו עלבון נוסף שהממלכה שלכם מערימה על ממלכתי! אבל אינכם יכולים עוד להרשות לעצמכם יהירות שכזו. בהתחשב שהייצוא המשמעותי ביותר של הממלכה שלך בעשר השנים האחרונות הם: צעצועים, דגים אקזוטיים, רובוטים דוחסי-אשפה, ושאר מוצרי סופר-על. כולם יוצרו לא על ידי הממלכה שלכם, כי אם שלי. כן, אתם מפיקים את הטובין, ואנחנו מפיצים אותם!
18:32
אתם לוקחים עליהם קרדיט! אנחנו חולקים את הקרדיט! ובכן, אולי אנחנו כבר לא רוצים לחלוק את הקרדיט יותר! שקלתי להאריך את הברית בינינו, אבל עכשיו - בגלל הנסיכה שלכם - זה לחלוטין לא בא בחשבון. בפעם הבאה שאשוב אל "הממלכה הקסומה" כביכול הזאת זה כבר לא יהיה עם רצועה למזכרות או עם כרטיס מעבר דו יומי לפארקים, אלא עם צבא! ג'פאר, היכון למלחמה! לא, אחמד, חכה - - לא! איש לא יעשה צחוק מהנסיך אחמד! לעזאזל עם הילדה הזאת! הו נסיכה, את צריכה לספק כמה הסברים! הו לא! הסנוניות ההודיות - הן ברחו! לא! אני שחררתי אותן. אבל הציפורים האלו יובאו מארץ זרה! הן לא יכולות לשרוד כאן, הנצים יתפסו אותן תוך פחות משעה! טוב, שעת חופש עדיפה על חיים שלמים בכלוב. שמאכילים אותך, מטפחים אותך, ומנקים אחריך!
19:42
איזה מין חיים אלה? נסיכה, מתי תלמדי שלמעשייך יש השלכות? הנסיך שבו שיסית נמר מאיים על ממלכתנו במלחמה! הו, זה לא סיפור. הוא היה בדיחה. בדיוק כמו כל שאר הטווסים הראוותניים שפגשתי. אבל לא לכל המחזרים שלך הגיע שישסו בהם נמר. מה עם הנסיך הראשון ההוא? הוא היה בחור מקסים. שמעתי שהוא פעם התמזמז עם מישהי בזמן שהיא היתה מחוסרת הכרה. זה לא מקסים. זה די אנסי. טוב, מה עם הנסיך אריק, החלילן חובב הים? הוא זיין דג! הוא לא זיין דג! הוא רצה לזיין דג! אוח. אנס , זיין-דגים, האם מישהו אי פעם יעמוד ברף הבלתי אפשרי שלך? את יודעת שתצטרכי להתחתן ביום מן הימים. לעולם לא! נישואין הם חוזה עתיק יומין שמייצג את הבעלות על נשים. זה כמו עבדות. ענבים!
20:49
חוץ מזה, אם אתחתן, אני רוצה שזה יהיה בשביל אהבה. ביום מן הימים את תלמדי שהחיים הם לא הגשמת חלומות, הם סדרה של פשרות ואכזבות. קיוויתי שהנסיך אחמד יוכל לפתור את בעיות הממלכה שלנו, אבל עכשיו המצב גרוע מאי פעם, ועלי למצוא דרך לסדר את הבלגן שלך! אבל -- אתה -- להיות נסיכה זה כל כך מחניק. אני נחנקת בארמון הזה. מניפה, נסיכה? עכשיו די קר לי. צעיף משי, גברתי? אני לא יכולה ללבוש את זה! ידעת שמכינים את הדברים האלה בבתי מלאכה נצלניים? איפה את חיה? בבת המלאכה שלך, אורגת משי, גברתי. את אשכרה עובדת באחד כזה? כן. זאת תמיכה במערכת מושחתת. את חלק מהבעיה. כן, נסיכה! אני היחידה שרוצה יותר בחיים?
22:03
אני פשוט רוצה כל כך להיות חופשיה! אתם העבדים לא תוכלו להבין את התחושה הזאת לעולם. כן, נסיכה! אני הנערה החזקה ביותר בארץ, אני יכולה לתת פקודה בהינף יד. אבל זה פשוט כזה, "מעפן". כי הם לא מבינים. הביטו על חיי מבחוץ, ובטח תראו- יש לי משרתים, ונמרים וכו'. אתם בטח חושבים "יש לה הכל". טוב, זה נכון. כי יש לי הכל. אבל אז מה, כוסאמק! זה לא מספיק. אני רוצה חיי הרפתקה, בלי פקודות לציית להן וסכנות למכביר, כל עוד אני יכולה להיות בטוחה
23:12
שאני בטוחה ומוגנת בסופו של יום. אני חייבת לברוח מהארמון הזה, בשביל חיים שבהם אהיה חופשיה באמת אעבור לגור במקום חדש, גדול כמו זה ועם נוף עם כמה עשרות משרתים שיעשו כדבריי! זה כל מה שאני מבקשת אני בסך הכל רוצה הכל ועוד! אני רוצה את הירח! אני רוצה לחיות על הירח! ולאכול אותו כעוגה, ולגדל אותו כחיית מחמד, ולענוד אותו כאבן חן בשיערי! ובאחד הימים, בקרוב, האנשים שאומרים שאני רק חולמת - כמו אבא וג'פאר יראו כמה הם טועים
24:18
בזמן שאצחק בפרצופם בפה מלא עוגת אור ירח! אני רוצה להחליט בעצמי. כלומר, בבקשה, האם זו בקשה מוגזמת? אבל החלטות הן קשות ואני מוצפת. למה איש לא יכול לעזור במטלה המפרכת הזאת? חיי נסיכה רצופים בסיבוכים. זה מספיק כדי לגרום לי להצטער שאינני נחותה וענייה. אבל... עם כסף. מה לא הייתי עושה כדי לחיות במצב חדש. כל עבד ושומר הופכים את החיים לכה קשים. כי אף פעם לא מתאפשר שיהיה לי
25:30
הכל ועוד! קדימה, צוות! עלינו לסער מוחות. יתכן שאנחנו ניצבים בפני מלחמה! צוות? שלום? היי, ג'פאר. קפטן, איפה הצוות שלי? הוואזירים המסייעים שלי? צוות החשיבה שלי, שחולק אתי את המחוייבות לממדי החובה והמסירות? האם כל מחלקת הדו-ממד שלי איננה? אה. לא שמעת. שמעתי מה? חדשות רעות, ג'פאר. ההוראות כבר בוצעו. בצו מלכותי של הסולטן והרשות המבצעת שלו, יש לפרק את כל מחלקת הדו-ממד. יש לפטר את כל מאה וחמישים חבריה! כן, הכנסנו אותם לשקי יוטה והכינו אותם עד שהם נפטרו. אבל אלה היו אנשים ונשים מוכשרים ואיכותיים! כל אותם אשפי מלאכה פשוט הושלכו מהחלון. מהחלון הגבוה ביותר של המגדל המערבי. אבל איך הסולטן היה יכול לעולל כזה דבר? אל תאשים את הסולטן, ג'פאר. זה הכל באשמתך!
26:59
מחלקת הדו-ממד שלך לא הפיקה שום דבר בעל ערך. טוב, כן, אני יודע. טוב, להית'. ולחשוב שהממלכה שלנו היתה פעם חלוצה של אמנות ותרבות, וטכנולוגיה. איך הדרדרנו כל כך? איך הדרדרנו כל כך?! אההה! לעזאזל! אה. רק רגע. לא יתכן. השרשרת. לא ראיתי אותה שנים. חולות הזמן, קחו אותי בחזרה לפני שהכל השתבש, כשהאהבה היתה לא רק שיר והמחר זרח בוהק כמו השמש. למדו אותי להשיב את שנעשה. חולות הזמן, קחו אותי בחזרה! תמרים מסוכרים! תמרים מסוכרים ותאנים! תמרים מסוכרים ופיסטוקים!
28:31
לחם! - שרשרת? - דגים! אנחנו דגים אותם, אתם קונים אותם! סלאם, חברים! הללו את אללה על היום המבורך הזה! סלאם, ג'פאר! וברוך אללה שאתה כאן, ג'פאר. היום הוא היום, לא? היום שבו הארמון מתחיל סוף סוף מעסיק איש טוב וישר. עוזר הואזיר של הסולטן! הו אתה תיישר את הפוליטיקאים העקומים האלה. אני בטוחה בכך! די די, תיהי נחמדה. אני בטוח שהבכירים בארמון עושים את הטוב ביותר שהם יכולים. הם רק צריכים מישהו עם נחישות להשאיר אותם על דרך הישר. אני מניח שאתה צודק, ג'פאר. אבל איך אתה עושה את זה? איך זה שאתה כל כך טוב לכל מי שאתה פוגש? הו, הסוד שלי פשוט למעשה. כל אחד יכול לעשות זאת. אני פשוט מציית לכלל הזהב. ואיזה כלל זה, ג'פאר? ובכן זה פשוט כמו אחת, שתיים, שלוש, ארבע ציית לכלל הזהב, כי החיים הם דרך דו-סתרית. כל עוד תזכור את זה, תהיה טוב לב לכל מי שתפגוש. צייתו לכלל הזהב. זה לא קשה. התייחס לכולם כאחיות ואחים, והם יתייחסו אליך באותה צורה!
29:40
לפני שתפגע באדם אחר, שאל את השאלה הזאת קודם: איך היית רוצה שינהג בך, אם המזל שלכם היה הפוך? צייתו לכלל הזהב. כך אני בוחר לחיות. ערבות הדדית פשוטה היא תמיד התורה שלי אני מקבל את שאני נותן! עצור, גנב! אבל אדוני, אני גווע ברעב! אתה יודע מה העונש על גניבה? עצור, חבר! עומר, מה מתרחש כאן? הילד הזה שדד אותי! אז אתה לוקח את החוק לידיים? זו זכותי, ג'פאר! אבל האם זה צודק? לפני שתפגע באדם אחר, שאל את השאלה הזאת קודם: איך היית רוצה שינהג בך, אם המזל שלכם היה הפוך? למה לכרות את היד של הילד הזה, כשאפשר באותה מידה להשתמש בה לעבודה? לתת לו עבודה, מה? ואתה ילד, אינך מבין שאם כולם היו גונבים מהעגלה של עומר
30:43
אז הוא היה גווע ברעב בעצמו? (צייתו לכלל הזהב) הרעב שלי עיוור אותי ודחף אותי להתנהג כחיה. (צייתו לכלל הזהב) איננו חיות! אנחנו מחוננים במוחות לחשוב בהם, ולבבות לאהוב בהם! (צייתו לכלל הזהב) אז מה אתם אומרים? תוכלו לעבוד ביחד? צייתו לכלל הזהב, משום שהחיים הם דרך דו-סתרית. זכרו זאת ותהיו טובי לב לכל מי שתפגשו! צייתו לכלל הזהב! - צייתו לכלל הזהב! זה לא קשה! - זה קל מאוד! תמיד תנהג באחרים כאחים ואחיות, והם ינהגו כך צייתו לכלל הזהב! - הם ינהגו כך בך! צייתו לכלל הזהב! - הם ינהגו כך בך! צייתו לכלל הזהב! - הם ינהגו כך בך! צייתו לכלל הזהב! - הם ינהגו כך בך! אני חושב שזה מספיק כיף ליום אחד, אה חברים? כדאי שאזוז לארמון. בהצלחה ג'פאר, ותזכור... צייתו לכלל הזהב! כך אנחנו בוחרים לחיות.
31:53
ערבות הדדית פשוטה היא תמיד התורה שלנו אני מקבל את שאני נותן! אנחנו מקבלים את שאנחנו נותנים! זהו זה! אני מקבל את שאני נותן! צייתו לכלל, צייתו לכלל צייתו לכלל ה - - אוי, סלח לי אדוני! מה...? מי מעז להכנס לארמון המלכותי ולהפריע לואזיר המלכותי בשעה שהוא נח בהיכליו המלכותיים שבארמון המלכותי? אתה! מי אתה? אני, אדוני? שמי ג'פאר, אדוני. חה חה, כן. עוזר הואזיר החדש.
33:05
מכין הקפה. טוב, בכוונתי לעשות קצת יותר מזה, ידידיי. ואני יודע שזה היום הראשון שלי, אבל אם תקדישו לי מעט סבלנות הכנתי רשימה של רפורמות שהעיר זקוקה להן נואשות. זה ידרוש הרבה עבודה קשה, ומעט יזע אבל אני מאמין שאם פשות נציית לכלל הזהב, נוכל ליצור עולם חדש לך ולי! והכי חשוב, לאנשי הממלכה הנהדרים. *צחוק מרושע מתגבר* סיימת? שמע, ילד, אתה מדבר על כלל זהב. יש לנו כלל זהב משלנו פה. זה שיש לו את הזהב, קובע את הכללים. מה? אני מציית לכלל הזהב. איך אפשר להתנגד
34:20
כשהזהב בידך מאפשר לך לשלוט בממלכה באגרוף ברזל? אני מציית לכלל הזהב. זה הם או אני. הזהב ששכני מרויח מעבודתו הוא זהב שלא אראה לעולם. זה שיש לו את הזהב קובע את כל החוקים, אז הוא מנצח במשחק ואז הפרס על הנצחון עוד זהב! חה חה! והמשחק חוזר חלילה. ציית לכלל הזהב. אל תהיה כזה שוטה! לעזאזל עם הצדקה המטופשת שלך, אנחנו רודפים אחר השגשוג של עצמנו, אנחנו מצייתים לזהב, מצייתים לזהב, מצייתים לזהב, מצייתים לזהב וקובעים את הכללים! קובעים! קובעים! קובעים את הכללים. אז תשאיר את הפה שלך סגור, ואת כף ידך פתוחה
35:37
ואולי גם אתה תסריח מרוב עושר! קדימה רבותיי, אל מאורת האופיום. הו, מהם חיי הארמון האלה? *חרב משספת* אהה! זה ילמד אותך לא להסתכל על אצילים בבוז! נערתי היקרה! מה עוללו לך? מישהו חתך לי את האוזן, כי הוא לא אהב את הפנים שלי. זה ברברי! אך זהו ביתי. אל חשש, עלמתי. אני מרפא מלומד. אמנם אינני מסוגל להציל את האוזן, אבל אני מסוגל לעצור את הדימום. יעזור אם תמשיכי לדבר. תוכלי להתחיל בכך שתאמרי לי את שמך. שמי שחרזדה. אני מניחה שזה יהיה הסוף שלי. אני כאן רק בזכות היופי שלי, וכעת הוא אבד. שחרזדה, יופי אמתי שוכן בתוכנו, אבל אף שריטה לא תוכל לעמעם את הזוהר השמימי שלך. המלים שלך הן כמו דבש, אדון צעיר. ג'פאר. ואינני אדון של אף איש או אשה. אני משרת את העם, ולפיכך - משרתך.
37:01
אמרי לי, מה מעשייך בארמון? אני מבדרת אצילים בשירה, ריקודים וסיפורים. סיפורים? איזה מין סיפורים? הו, על כל מה שתוכל לדמיין. אמור לי, האם שמעת על מערת ראש הנמר? המלאה בפלאים מעבר לחלומותיך הפרועים ביותר. אוצר אסור, שטיח שדבקה בו רוחו של גנב חמדן? ואולי האוצר הגדול מכולם: מנורת שמן פשוטה. מה? הו, אבל אל תניח לחזותו הפשוטה להטעות אותך. זו איננה מנורה רגילה. זהו כלאו של שד, משנה צורה המעניק כל משאלה. הוא גם מאוד מצחיק. הנה לך. שמרי שהתחבושות ישארו הדוקות או שהפצעים יעלו רקבון. חי אללה! אתה מכשף? לא לא! כישוף הוא מלאכתם של שוטים או חולמים. אני איש של מדע. אני מאמין רק במה שאני יכול לגעת בו ולחוש אותו. המערה שדיברת עליה, אני מבטיח לך שהיא איננה קיימת. תסמכי עלי, הייתי שוליה של גיאוגרף.
38:20
טוב, אתה פשוט מעולם לא ראית אותה. משום שהמערה נסתרת מעיני כולם, פרט לאלה שיש להם את המפתח. הנה, תראה. תליון יפהפה. חיפושית מוזהבת, אם אינני טועה. חצי מהחיפושית, חצי מהמפתח. מסופר שהמערה ננעלה בידי שני אוהבים שהפכו אחר כך לחיפושית זהובה אחת. המערה תיפתח מחדש רק כאשר שני החצאים יהיו לאחד, והאוהבים יתאחדו שנית. זה יפהפה. אז אתה מבין, אתה אומר שאתה מאמין רק במה שאתה יכול לגעת בו ולהרגיש אותו. כל מה שעושה הקסם הוא לגעת בנשמה. אין הרגשה מעולה מזו. מלים נבונות. אולי את צודקת. אוי, סליחה. אולי דווקא כן נגע בי משהו. סליחה, את יודעת הרבה סיפורים נכון? אני יודעת אלף סיפורים, שימלאו אלף לילות. אבל עכשיו סיפור נוסף עולה בראשי. ואזיר אצילי וצעיר נוסק לגבהים מופלאים, הוא מבריק כפי שהוא נאה, ונאה כפי שהוא טוב לב.
39:49
הוא מוכר ולא ידוע בו בזמן לנערה המבועתת שהוא פוגש בדרך ולהפתעת הנערה, משהו בעיניו מזמין אותה להכיר אותו ומעורר אותה לומר: אני רוצה לדעת את סיפורך. אני רוצה לדעת את עברך. אז ספר לי לאט מההתחלה. אל תשמיט פרטים! התעכב על כל שלב. אני רוצה לדעת את סיפורך אז עשה שהוא יימשך. אני רוצה לדעת כל פיתול ופניה. ספר לי כל מה שהחמצתי. יש לי כל כך הרבה ללמוד! כי בכל הנוגע לסיפורים, חשבתי שהכרתי את כולם. אבל עכשיו אני ניצבת מול סיפור שאינני זוכרת.
41:01
הואזיר הצעיר בא כדי לעזור לעורר שינוי. אבל הגורל תכנן תפנית לא צפויה. בין קירות הארמון הוא גילה דבר משונה ומצא את החלק שלא ידע שהיה חסר בו. היא מנחמת ומסקרנת בו בזמן לאיש המבוהל שהיא פוגשת באותו יום הרה גורל. היא יפהפיה ונבונה, ומשהו בעיניה מזמין אותו להכיר אותה ומעורר אותו לומר: אני רוצה לדעת את סיפורך. אני רוצה לדעת את עברך. אני רוצה לדעת גם את עתידך. מלאי את ימיי ולילותיי בסיפורך! אני רוצה לדעת את סיפורך - רוצה לדעת את סיפורך
42:06
אז עשי שהסיפור יימשך - עשה שהסיפור השתהה על כל שלב. ספר אותו עד שאדע כל חלק בעל פה! מעולם לא היה אכפת לי מסיפורים עד שנכנסת לסיפורי. עכשיו תקוותי היחידה היא שקוי העלילה שלנו יישזרו. שכחתי מה יקרה הלאה. אני לא בטוחה שאני מבינה. תזכירי לי מה היא עונה כשהוא מבקש את ידה. אהה! כמה אפשר לחכות. אלף לילה ולילה אתך זה לא מספיק. אז בוא נהפוך את סיפורנו לסיפור בלי סוף. בוא נהפוך את סיפורנו לסיפור בלי סוף. יקירתי, אני בבית! אח, לעזאזל עם הואזיר המלכותי! האנשים הפשוטים גוועים ברעב והוא סועד כאילו הוא אל!
43:14
ההצעה שלי לרפורמה לעולם לא תעבור. הם סירבו שוב? אני עובד עם הזקנים הכי אנוכיים, מושחתים וחסרי יכולת. הפיות שלהם לא מתאימים גם לאחסן חרא של חמורים! אילו רק יכולתי לדבר עם הסולטן, אם הוא היה מטה לי אוזן רק לרגע! כמו שהאציל ההוא נטל לי את האוזן? שחרזדה, ליצנית שכמוך! אני רק מתלוצצת, ג'פאר. עכשיו שאתה מחייך, אני חושבת שאתן לך מתנה. מתנה בשבילי? מה זה? *קולות של גוזל* הו איזו ציפור נאה! *קרקור* ציפור נאה! הו, הוא מדבר בשפתנו! ראיתי אותו בשוק וידעתי שהוא ישמח אותך. מה עוד הוא אומר? כל מה שתלמד אותו. *קרקור* חרא של חמורים! הו, המלים הקשות האלו הן שלי, נכון? נערה חכמה שכמוך! תמיד מוצאת דרכים לשמור על הכנות שלי. טוב שיהיה לנו דבר מה שנאהב ונטפל בו. נוכל להתאמן. מה את אומרת? האם כל מאמצינו נשאו פרי סוף סוף, אפילו כשהרופאים אמרו שזה בלתי אפשרי?
44:24
ברוך אללה הרחום והחומל! עוזר הואזיר ג'פאר, חדשות מהארמון! בקשתך לשימוע אצל הסולטן נענתה בחיוב. עליך להתייצב בארמון מיד! שמעת יקירתי? הרפורמה שלי תישמע על ידי הסולטן דווקא ביום הזה! התברכנו, ג'פאר! בואי אתי לארמון, ומי ייתן שלעולם דרכנו לא יתפצלו שוב. אלף ואחד שנות חיים לא יספיקו, אז בוא נעשה את סיפורנו לסיפור בלי סוף. אז בוא נעשה את סיפורנו לסיפור בלי סוף. שימו לב! שימו לב! שימו לב! נציג אללה עלי אדמות. אבי המדינה. רועה העם. ריבון הארץ.
45:43
ההוא בעל שתי הרגליים. שימו לב! בנם של אוזיריס ובוראטור. השליט השמימי. שימו לב! הסולטן המלכותי. שחרזדה, מספרים שהוא בעל לשון זהב. לא חשבתי שאזכה ליום הזה. מה את חושבת שיאמר לנו? איזו תבונה הוא ירעיף? דממה! הסולטן ידבר עתה בקולו הקדוש. *שיעול* לפני שנים רבות, לקחתי את האצבע שלי, ודחפתי את הפין שלי פנימה. והוא לא יצא מאז. כעת אשמע את בית המשפט. סיפור נבון ומרתק, אדוני. אני מצפה שכולנו נלמד ממנו לקח. איפה האופיום שלי?
47:44
אני צריך יין, ממתקים, וגבינות. מיד אדוני. וכעת עוזר הואזיר הנחות וחסר הערך שלי יציג עניין כזה או אחר לשיקול דעתך הקדושה. דבר כעת, ג'פאר! ואל תחרבן את זה! ברכות, הוד מעלתו. זה אני, ג'פאר. אני משתטח לפניך בענוה, ומעלה בפניך את הצעת הרפורמה הזו. היא מהותית לחיינו. אווו! מי זה שם? אה, אני אדוני? אני ג'פאר, כפי שאמרתי. לא אתה, חתיכת קוף מקשקש. היא. אה, זו אשתי. כבוד גדול להיות בנוכחותך סולטן דגול. המ. היא אשתי עכשיו. אני מוכרח לשים אותה בבית הנשים שלי. מה? היא גורמת לחלציים הנבולים שלי להרגיש חיים שוב! טוב ויפה אדוני. היא תהיה שלך תכף ומיד. לא, היא אשתי לעזאזל! אתה מדבר נגד הסולטן שלך? נגד המלך שלך? על הברכיים, בחור!
48:57
מה? לא! ג'פאר, לא! האשה הזו תירחץ ותגולח ותובא תכף ומיד לבית הנשים שלך, אדוני. שחרזדה! לא! אסור לי לתת לזה לקרות! הוא גונב אותך ממני, הוא גנב! לא אעזוב אותך! אבל אתה מוכרח, ג'פאר! זה רצונו של הסולטן, והיעוד שלנו הוא לשרת אותו. טוב, אולי יש לי יעוד חדש עכשיו. העיר זקוקה לך. אתה תהיה ואזיר דגול יום אחד. זה הסיפור שלך. הלואי שיכולתי לכתוב את הסיפור הזה מחדש! לעולם אל תפסיק לקוות, ג'פאר. הנה, קח את זה. תליון? זוכר את שני האוהבים? המפתח למערת ראש הנמר! עוד נתאחד יום אחד, ונגלה פלאים מעבר לחלומותיך הפרועים ביותר. ראשית, לקח אותה הסולטן. ואז לקחו אותה שמים. חשבתי שאם רק אמלא את חובותיי אוכל להחזיר אותה! עכשיו אני הואזיר המלכותי.
50:27
חסר יכולת להציל אותה, או את העיר. אלא אם... המערה. המנורה. השד מעניק המשאלות! אילו הייתי מאמין במשאלות, מטופש ככל שזה נשמע, הייתי מוצא את המערה הנסתרת הזו, מחזיר את חולות הזמן אחורה, ואציל אותך! אילו הייתי מאמין בחלומות, אילו הייתי מאמין בקסם, אילו הייתי מאמין בטוב, הייתי הואזיר הטוב ביותר, הייתי מעלים את צרותינו. אילו הייתי מאמין שאני מסוגל. אבל משאלות הן חלומות, וחלומות הם העמדת פנים, כך שמדע והגיון מנצחים בסופו של דבר! המדע אומר שאת מתה ואינך לעד. ההגיון אומר שאני מדבר לאויר. אבל משהו בלבי, איזה חלק נסתר, מתעקש בחוסר הגיון שאת שם.
51:52
אי שם! אילו הייתי מאמין במשאלות, אילו הייתי יכול למצוא את המפתח, אולי זה לא מאוחר לשנות את הגורל. כי בסך הכל, כנראה שאני די נהדר, אם את האמנת בי! ג'פאר! מה יש, קפטן? אתה לא רואה שאני עסוק? חדשות רעות, זו הנסיכה. חיפשנו בכל מקום, אבל היא לא נמצאת. נראה שהיא ברחה. כל הדיבורים שלה על חופש. הייתי צריך לצפות את זה! אני מסכים. הכל באשמתך, ג'פאר! אל תעמוד שם סתם ככה! צא למצוא אותה. אל תשאירו דבר במקומו. יש לי עניין שעלי לטפל בו. אוי נסיכה. נאיבית מסכנה שכמוך! אני מקוה שלא נפלת קרבן לאיזה חוליגן חולה סקס! מכאן, מאמי. אני רוצה להודות לך שוב על שהצלת אותי בשוק.
53:17
אני לא מאמינה שהאיש הזה רצה לנזוף בי רק כי לקחתי כמה מהתפוחים שלו! כן, הסוחרים האלה הם שמוקים רציניים לגבי דברים כאלה. זה כזה, הוא באמת הולך לאכול את כל התפוחים האלה? וידעת שאת אלה שהוא לא אוכל, הוא מנסה למכור? תמורת כסף? כזה חמדן. הו, אבל אתה כזה נדיב. מסתכן בשביל בחורה שרק עכשיו פגשת, בשעה שאינך מצפה לשום דבר בתמורה. ועוד התעקשת שאשאר אתך הלילה! בקטנה. אני עושה את זה כל הזמן. וואו. אתה גר כאן? אה, אני סתם מתנחל פה. זה יפהפה. כן, זה די מבולגן כרגע. קשה לשמור על נקיון במקום כל כך גדול. ואין לך מישהו שינקה את זה בשבילך? כמו עבד? טוב, יש לי את הקוף הזה, אבל הוא מנקה רק את הצד שלו בחדר, משאיר את וילון המקלחת פתוח כל הזמן והוא אפילו לא התחיל לעבוד על התסריט שלנו. לא יאמן. זה כל כך לא הוגן! עניים צריכים עבדים בדיוק באותה מדה שעשירים צריכים! אולי אפילו קצת יותר. ואתה יודע מה החלק העצוב באמת?
54:40
האנשים בעמדות הכח לא עושים שום דבר כדי לשנות את זה! שינוי מפחיד אנשים. כן! מבוגרים פשוט לא מבינים אותנו, יודעת? כאילו, את בת 16, ואני... כן. וואו. אני רק בן 33. אני חושב שכבר עברתי הכל בחיים, אבל אני שוכח כמה צעיר אני לפעמים. אני אוהב את כמה שהשיחה הזאת אמתית. אתה כל כך בוגר. ועמוק! ברור שאדם עם מחשבה חופשית כמו שלך נאבק כדי לשרוד. והכל בגלל המגמה המושחתת של מערכת המעמדות. אני שונא מגמות מושחתות. לכן אמרתי, "על הזין, אני לא חוזר לבית ספר לעולם". אז זנחת הכל כדי להיות חופשי? זה כל כך אמיץ. אמיץ? אני? כן. אבל זה די נכפה עלי. היה עלי להתבגר מהר. החיים שלי היו פשוט... כל כך קשים. אני יודע שאת חושבת שאני מין בחור מושלם כזה, אבל יש משהו שאני צריך להתוודות לגביו.
56:11
אני רק מקוה שהוא לא יגרום לך לחבב אותי פחות יש לי סיפור רקע טראגי שהרחיק ממני בנות אחרות אבל אני מרגיש שאני יכול לסמוך עליך, שלא תשפטי אותי על מה שאומר. האחרות לא יכלו להתמודד עם זה, כי הסיפור שלי פשוט עצוב מדי. אבל הנה זה בא, כדאי שתדעי שאין לי אמא או אבא. הם מתו. מוקדם יותר השנה. ועכשיו אני יתום. כל מה שההורים שלי עשו זה רק לתמוך בי. נתנו לי מקום לגור בו, אמרו לי שהם אוהבים אותי, לא משנה מה. הם היו הורים נוראיים. איך ילד בן 33 אמור לדעת איך להסתדר לבד? אין לך מושג איך זה. אין לי מי שיאפה לי לחם. אין לי מי שיציע את המיטה שלי.
57:24
אין לי מי שילמד אותי להבחין בין טוב לרע. או ישיר לי שיר. אני משתוקק להיות חזק כפי שהייתי. אבל התייתמתי בגיל 33. אלאדין, אני מצטערת כל כך. לא ידעתי! אין מי שיחבק אותי חזק. אין מי שייתן לי נשיקת לילה טוב. אין מי שתלחץ אלי את החזה שלה ותאמר, "הכל יהיה בסדר". אבל היי, כאלה הם חיי מאז שהתייתמתי בגיל 33. הם קוראים לי חסר תועלת, לא יוצלח, פרחח! אבל אסור לי לתת לזבל הזה להשפיע עלי! הייתי יכול לעשות עם עצמי משהו, אלמלא ההורים שלי היו מתים. ובסך הכל, אני חושב שיצאתי בסדר גמור!
58:39
שינסתי מתניים והתחלתי לגנוב ככל שאני יכול! ועדיין אין מי שיאהב אותי עכשיו, אבל אסתדר איכשהו. למרות העובדה העצובה והמרסקת שאני לגמרי לבדי. אבל אני נשבע חגיגית, שכאשר יהיו לי ילדים משלי אשבור את הרצף. עוד תראו, אני אחיה לנצח! כך שהם לא יכירו את כאב ההתייתמות בגיל 33. אתה מאמין באהבה ממבט ראשון? לחלוטין. חוויתי את זה. פעמים רבות. הו אלאדין!
01:00:08
הנה את! הם רודפים אחריי! הם רודפים אחריך? הנה היא חבר'ה, תפסו אותה, ממש שם. תפסתי אותו! נו באמת. נסיכה, אני כל כך שמח שמצאנו אותך לפני שהעבריין הזה יכול היה - - לתת לי את הנשיקה הראשונה שלי? ואתם - - שום כיף. ואתם הרסתם את זה! עכשיו שחררו אותו. אינני יכול. על האיש הזה לעמוד למשפט על פשעיו. אבל זה לא הוגן! הוא קרבן של הנסיבות! קרבן? תגידי את זה לאחיו התאום של באפול, עבדול! הוא היה הקרבן. טוב, שלא כמו אלאדין, בטח היתה לו משפחה שאהבה אותו. כן. בדיוק. על האיש הזה להיענש כמו כל הגנבים הרוצחים: עריפה. אוה! אל תסתכלי עלי ככה. אלו ההוראות שקיבלתי מג'פאר. הכל באשמתו. ג'פאר הוא מפלצת! איחרת.
01:02:00
אלף סליחות, הוד סבלנותו. הבאת את זה? שיספתי כמה גרונות כדי להשיג את זה. הו כן. כן! החצי השני של חיפושית הזהב! עכשיו סוף סוף אוכל להכנס למערת ראש הנמר! רגע רגע, מה? שיספת גרונות? לא אמרתי לך להרוג אף אחד! זה נורא! ג'פאר. לא. זה רק ביטוי. מה? כן! זה אומר שקיבלתי מחיר קטלני בשוק! לשסף, מחיר קטלני - אה! אז קנית את זה מסוחר? כן, כן. איש עסקים ערמומי, בנוסף להכל. אבל לא נרתעתי. לא. נכנסתי ישר לתוך החנות שלו, וזיינתי לו את הכלבלב. מה?! חהחה, ג'פאר! זה עוד ביטוי נפוץ! זה אומר שהעמדתי את הסוחר הזה במקומו, כאילו היה כלבלב קטן חסר ישע. אה! ביטויים ססגוניים בשוק בימים אלו.
01:03:14
אתה יודע, ג'פאר, אתה צריך ללמוד להירגע. לא לקחת הכל בכזאת רצינות בנאדם. אני מבקש את סליחתך. עשית עבודה מצוינת, הנה התשלום. אה תודה. זה התנהל מצוין! עד שהסוחר הבין כמה דפקתי אותו במחיר. בנאדם. איך שהוא קצץ לי את הזין. חהחה! הוא קצץ לך את הזין! זה מוצלח - - על מה אתה צוחק קיבינימט? מה - ? אתה חושב שזה מצחיק, ג'פאר? אולי תרצה להעיף מבט בזין שלי יא בן של - - אההה! מניאק! יש לנו ממלכה להציל ומנורה למצוא. מערת ראש הנמר אמורה להיות מקום הפכפך. אבל אל חשש, אני מכיר בדיוק את הנפש הכשירה שאוכל לסכן במצפון נקי. אז תן לי להבין: הברחת אותי מהכלא כדי שאוכל ללכת למערה מלאה בהררי זהב, והדבר היחיד שאתה רוצה הוא איזה מנורה ישנה מעפנה? בדיוק. שאר האוצר שלך. אבל המנורה שלי. אני אוהב אותך, גבר!
01:04:36
יהיה לי כל כך הרבה זהב! אני אוכל לשחות בו כמו בבריכה. אתה חושב שאנשים באמת יכולים לעשות את זה? לא. אבל משעה שיהיה לך את כל הכסף תוכל סוף סוף להשאיר את חיי הפשע שלך מאחוריך, לברוח ולא לחזור לעולם. זה לגמרי מה שאעשה. אני רק צריך לעשות איזה דבר אחד קודם. איזה מין דבר? טוב, הדבר הזה, זאת בחורה. מה? כן. יש לה עיניים כאלה שפשוט... והתחת שלה, וואו! והציצים, הו! היא פשוט כל כך... יפהפיה? כוסית! אבלב היא הנסיכה. כדי שיהיה לי בכלל סיכוי אני צריך שיהיה לי מספיק כסף כדי לשכור צבא מתנקשים שירצחו את הואזיר המלכותי ואת שומרי הארמון. ואז אוכל להתגנב פנימה ואתה יודע, לתת בה. כי אחי, מרגע ששמתי עין על בחורה, אני לא יכול לזוז עד שאני משחרר את השמוליק. טוב, קודם תהיה צריך לנוס על חייך ממערת ראש הנמר.
01:05:52
ואז תוכל לשחרר את השמוליק. לנצח. מגניב. איפה המקום הזה בכלל? אני לא יודע. עדיין. הו, זה עבד! זה עבד! לך בעקבות הנתיב הזה! ינהגו בי כגיבור שכל האזרחים מעריצים, הם יערכו לכבודי מצעד עם טווסים וקופים בשפע. העם יריע לואזיר המלכותי, שהתייצב למשימה. לא שאכפת לי מתהילה. אני רק רוצה סיפור עם סוף שמח לכל! אין לי סבלנות לחכות שאהיה כבר בחור עשיר, בגלל ששמעתי שהרבה יותר קל לגלנוב כשיש לך כבר טונות של זהב! אבל שמתי את העין על משה ושכסף לא יכול לקנות, כי הנסיכה הזאת שווה פיצוצים.
01:07:17
אהיה זה שיבזוז את מערת הפלאים שלה, ויהיה ללילה הזה סוף שמח! אלאדין החף מפשע שלי, הלוואי שאינך מת יקירי. יהיה מכשול לאהבה שלנו אם תהיה חסר ראש. הלוואי שיכולת לעוף הרחק לברוח איכשהו ולהמריא, ולקחת אותי לעולם שבו יהיה לנו הכל, ועוד! אה הנה היא! הכניסה למערת ראש הנמר! קדימה! יום יבוא והג'יני יגיד לי, "ג'פאר אתה כה ישר. "צר לי לראות איך שבדידותך וזכרונותיך מכאיבים לך. "האם לא יהיה צודק שלאדם כה אצילי, שהשפעתו עולמית, "יהיה מישהו לצדו?
01:08:28
"אני יודע מה משאלתך, אז ברשותך, הייתי שמח להחזיר את כלתך". ועם אשתי לצדי, כשלונותי יזכו למחילה. העולם יהיה גן עדן שכל בעיותיו נפתרו. נפרוש לגמלאות במקום מרוחק ונחלוק מגורים פיצקיים. בית צנוע אך חמים. שם נוכל לכתוב לעצמנו סוף שמח! - אני רוצה הכל, ועוד! - אני גונב הכל! נזכה לסוף שמח משלנו! - מתכוון להכל! והסוף השמח הזה מתחיל - אני רוצה הכל - אגנוב הכל הלילה! ווהו!
01:10:00
מה קרה? אחי! שחיתי בערימת הזהב בפנים, כן? כשהכל הפך ללבה! אני כזה בר מזל שברחתי על המרבד המעופף הזה. השגת את המנורה? השגתי מנורה כלשהי. נהדר, נערי! זרוק אותה הנה. לא כל כך מהר. אמרת שאתה רוצה מנורת שמן פשוטה. כן. חסרת ערך לחלוטין. בדיוק! זו המנורה! לא. לא יתכן שזו המנורה. כי בתוך המנורה הזאת יש שד קסום. הוא יצא קצת, והוא ממש מצחיק. אה, אני מצטער. ידעתי על השד. אני מצטער שהוניתי אותך. הייתי צריך אותה פשוט כדי להציל את הממלכה. טוב, שיקרת אחי! כל שאר האוצר היה לבה במסווה. אז אני גונב את הדבר הזה. אלאדין: אחת - פלוץ זקן: אפס! להית'! לא. לא!!! חיילים! צבאות פיקזאר! לגיונותיי הנאמנים. הנסיך שלכם חזר! הנסיך אחמד, הנה אתה! כמעט שכחנו ממך. לא היינו בטוחים אם אי פעם תחזור, נסיכי. ודאי שחזרתי!
01:11:24
למה שלא אחזור? אנשיי! לא תאמינו לזלזול שהופגן כלפיי במסעי לממלכה הקסומה. אבל אני שב אליכם עם הוכחה לפשעים שבוצעו נגדי! כולם, הביטו לי בתחת! *השתנקויות* אמרו לי, מה אתם רואים? זוג לחיים חלק, נסיכי. תחת נקי וזקור, אדוני. אני רואה את אחורי הביצים שלך. נכון: סימני טפרים, זה מה שאתם רואים. הו! ואיך לדעתכם הם הגיעו לשם? קיימת משכב זכר עם גירית. אה! חייכת לקרוקודיל! אלה סימני מתיחה, זה קורה. זה היה נמר! אה, אני מבין. קיימת משכב זכר עם נמר! כן! שמעתם בחורים? נסיכנו תינה אהבים עם נמר! הריעו לאחמד, זיין הנמרים! זיין נמרים! זיין נמרים!
01:12:39
לא זיינתי נמר! שיסו בי נמר. החתול הארור קרע ישר דרך אחורי המכנסיים שלי והניח את ידיו על הבובהל'ה שלי. זיין נמרים! זיין נמרים! לא לא לא! הבובה שלי! הידיים שלו מחורבשות לגמרי. ועכשיו, עכשיו הוא לא יכול לצאת אתי למחנה הבוקרים! והכל בגלל הנסיכה כפויית הטובה, המבחילה והיפהפיה כל כך. *בוכה* זה לא יקרה לעולם. בחורה כמוה, בחור כמותי. פניי אינם נאים. לא! דממה. יש לי אף משונה שבולט למעלה, ושפם מגוחך. עלי פשוט לגלח אותו! שלא תעז! אנחנו אוהבים אותך בדיוק כפי שאתה!
01:13:59
לא משנה מה, תמיד תהיה נסיך בשבילי. תודה לך. במולדתך אתה אגדה. כל העם יודע את שמך. אתה נעלה בשדה הקרב ומחוצה לו. אני יודע. אבל בממלכה אני מוצא שכל הפרסום שלי נובע מתקרית הקשורה באחוריי. אחוריים... בבקשה. ניצחתי במלחמות עקובות מדם וכיסחתי את יריביי. אבל איש לא זוכר את אחמד! שחטתי איכרים מהראש עד אצבעות הרגליים. אבל איש לא זוכר את אחמד! אמרו את שמי באזורים ההם, ותזכו למבט ריק עד שתזכירו נמרים או תחתונים מנוקדים! תחתונים מנוקדים! אז כדי להשיב את המוניטין שלי כפרא מאיים ונועז, יש רק אפשרות אחת שאני רואה.
01:15:08
לארגן טבח של מיליוני אזרחים חפים מפשע, ואז הם יזכרו אותי! הממלכה דכאה אותנו במשך שנים. אבל זכיתי להתעלמות זמן רב מדי. אנחנו יוצאים למלחמה! מכוסה בוץ או מגואל בדם אתה מריח רענן כמו פרח, אבל איש לא זוכר את אחמד! אתה יכול לענג ששים פילגשים בשעה אחת, פחות! אבל איש לא זוכר את אחמד. בבית הייתי גיבור, נשים רעדו כשדיברתי. אבל כאן הנשים מתייחסות אלי כבדיחה חד פעמית. זורקות אותו. אני אל עלי אדמות, אבל לעזאזל, גם התגשמות אלוהים יכולה להרגיש חסרת בטחון לפעמים. חסר בטחון אני רק רוצה קצת חיבה, כמעט בלתי אפשרי להתמודד עם הדחיה הזאת.
01:16:11
להתמודד, תראו עם מה הוא מתמודד! האם אינני יפה? אינכם רוצים חתיכה מזה? האם לא הייתם מוותרים בשמחה על כל רכושכם עלי אדמות רק כדי לקבל את פניי כשאני חוזר הביתה מטבח חד צדדי, ולרחוץ את גופי המיוזע והמגואל בדם בלשונכם? אתה נוטף מין כשאתה מותח את השרירים המושלמים האלה! אבל הנסיכה בכל זאת דוחה אותי! היא אולי לא אוהבת אותי עדיין, אבל אני מוכן להמר שאחרי שארצח את כל בני עמה היא תאהב אותי! היא תאהב, היא בודאי תאהב! שיצחקו, זה בסדר, אבל אני אצחק אחרון כי הם לא יכולים לצחוק כשהם כולם מתים. אגרום לכולם להצטער על היום שהם בחרו לשכוח - מה השם, כולם? זיין נמרים! לא!! כמו שאמרתי, מה השם? אתה גבר גבר, עם שרירי בטן קשים כאבן שוב לא ילעגו לך, אחמד!
01:17:29
הוא זיין נמר! לא זיינתי נמר! הם יזכרו את אחמד! הם יזכרו את אחמד! הם יזכרו את אחמד! הם יזכרו אותי! זיין נמרים, זיין נמרים, אחמד הוא זיין נמרים! הם יזכרו את אחמד, מזיין הנמרים! מה? לצעוד! טוק טוק. אה... אתה. אתה לא עסוק? בלהרוס לי את החיים? שמתי לב שלא היית בארוחת הערב, אבל ראיתי שניסית להרעיל את היין שלי. בדרך כלל כשאת עושה את זה משמעות הדבר שאת רוצה לדבר. מה קורה, את כועסת עלי? בסדר, אני צריך ללכת למצוא את תרופת הנגד... לאן אתה הולך? הנה היא! אז מה קרה? הכל. עקרת את הלב שלי וריסקת אותו למיליון חתיכות! ואל תתנהג כאילו אתה לא יודע על מה אני מדברת! אה... אתה יודע, הנער החף מפשע מהשוק!
01:18:58
זה שדנת למוות? אתה יודע, אל... אל... אלאדין? כן אלאדין! השם שלנצח יהיה צרוב בנשמתי. ראשית כל, לא הייתי קורא לו נער. הוא כבר עמוק בשנות השלושים שלו. הוא היה מושלם! כאילו תפרו את כל התכונות הכי טובות מכל הבחורים הכי טובי, והוסיפו להן סיפור רקע טראגי! זה כאילו הוא תוכנן במיוחד כדי למשוך אותי. נסיכה, הוא לא היה בחור נחמד! פשוט לא הכרת אותו כמו שאני הכרתי! לא, את לא הכרת אותו כמו שאני הכרתי! ידעתי הכל עליו! הוא היה הנפש התאומה שלי. ה... ה... אלוהים אני מאבדת את זה, מה היה השם שלו? אלאדין? אלאדין שלי. אני רושמת את זה. עם עי"ן? אה, לא. אל"ף בהתחלה ואל"ף באמצע. אה. זה נראה מוזר. כן זה מוזר. נסיכה, כל חייך הייתי הואזיר שלך. החונך שלך. האמיני או לא, אכפת לי ממך!
01:20:13
יום יבוא ותצטרכי לשלוט בממלכה הזאת, ואני מנסה ככל יכולתי להכין אותך. אבל אני לא רוצה להיות מוכנה! אני רוצה לצפות לבלתי צפוי! אז את חושבת שתוכלי לשלוט בממלכה כבר עכשיו? לחלוטין. אז איך תגני על הממלכה מהנסיך אחמד, אם יפלוש? טוב... מי? או פשוט מכך: איך תתקני את חוסר השוויון הסוציו-אקונומי? אה, אה! אני חושבת על זה הרבה לאחרונה. ועל, אממ, כמה שאני פריבילגית. ואיך בגלל שאני הנסיכה, כולם צריכים להיות נחמדים אלי ולתת לי דברים. אז אני חושבת שמה שיפתור את בעיות הממלכה, זה אם נהפוך את כולם לנסיכות! בסדר... אתה יודע שזה יעבוד! את צעירה. את עוד לא ממש מבינה איך דברים עובדים. ועל אף שאני לא מעריך אף אחד מרעיונותייך, אני מעריך את העובדה שיש לך רעיונות!
01:21:24
אולי יום אחד הם גם יהיו טובים! אבל לא הייתי משקיע עוד מחשבה באלאדין הזה. הוא בדיוק כמו כל שאר הנסיכים בממלכה שלנו. טורפים מיניים אחד אחד! השיטה שלהם היא לסמן נערות צעירות, ולבנות תחושת אמון שקרית. ולבודד אותם בכל מיני מסעות קסומים! וברגע הנכון, הם שולפים אותו! את יודעת... השיר שלהם! אהה, שירים. השמרי מפני בחורים צעירים ששולפים את השיר שלהם. שיר הוא לעתים קרובות הקדמה, לזין. שיר הוא זין בעור של כבש! ואם אי פעם אוחז בך ספק, פשוט זכרי את השיר הזה: שיר הוא זין בעור של כבש! שיר משמעו שזין בדרך! ג'פאר! מה יש קפטן? אתה לא רואה שאני מנסה לחלוק פה שיעור לחיים? אני מרגיש כאילו אתה בא לראות אותי רק כשיש חדשות רעות. לא הפעם. הו תודה לאל. מה יש אם כך? חדשות איומות. איזה מטומטם על גב פיל מוביל תהלוכה ברחובות השוק.
01:22:42
תהלוכה? בלי היתרים? בלי פינוי של הרחובות? מה עם עגלות התפוחים? כולן התהפכו! לא! וזה מחמיר. המשוגע זורק מטבעות זהב להמונים הרעבים. הם רומסים אחד את השני בדרך אליהם. ספרתי שלושה עשר מתים לפני שהטווסים תפסו אותם. אוי חרא. הכל באשמתך, ג'פאר! אולי אם אתה היית עורך תהלוכה אחת לכמה זמן - לא רוצה לשמוע! קפטן, בוא נלך. נסיכה, נדבר מאוחר יותר. זו היתה דווקא תהלוכה מוצלחת. היה להם אפילו מרבד מעופף. מרבד מעופף? הייתכן? לא! האלאדין הזה חכם מדי מכדי להראות את פרצופו בעיר שוב. ואפילו אם היה מופיע כאן, זה היה תחת תחפושת כבדה. טוק טוק טוק. מישהו הזמין נסיך? *השתנקות* אלאדין! איך ידעת שזה אני, קיבינימט? בגלל שזה אתה. אתה רק לובש בגדים אחרים. וואו. יפה וחכמה. את החבילה השלמה מאמי.
01:24:10
אבל איך התחמקת מההוצאה להורג? אה, ברחתי, כי אני נסיך. אתה נסיך? אבל חשבתי שאתה יתום עני. אוי, קשה לי להאמין. לא! לא ! אני נסיך. כל מה שאמרתי לך בלילה ההוא היה שקר. את לא סומכת עלי? אז, אתה לא דמות טראגית שמורדת באיש החזק? מאמי, אני האיש החזק. וגנבת את כל הדברים ההם סתם ככה? בדיוק. אוח. אוי לא. אוקיי, אמ, עכשיו אני מרגישה קצת כאילו כל מה שהיה מושך בך קודם כבר לא ממש קיים. לא! לא. אני סתם הססנית. זה עדיין אתה. אני רק צריכה לחזור לריגוש שחוויתי קודם. אה, את רוצה להתמסטל? כן! תסתכל לי בעיניים ודבר אתי עוד על חוסר הצדק בעולם! בטח, תני לגלגל את הג'וינט הזה קודם.
01:25:28
יו שד, שמע חבוב קטן. אני יודע שאסור לי לבקש שבחורה תתאהב בי כי זה נגד החוקים שלך או משהו. אבל אני לא רוצה שהיא תאהב אותי אחי. אני רק רוצה שהיא תזדיין אתי. אני יכול לבקש את זה? לא?! אלוהים, כמה חוקים יש לך גבר? ממזר מצחיק. בסדר גמור. כנראה שאצטרך לעשות את זה בדרך הישנה. היי! אלאדין כאן! מה שלומכם הלילה, אה? מגניב, מגניב מגניב, תסתמו את הפה רגע, אני רוצה לדבר ברצינות. אתם יודעים שיש דרך לגרום לאנשים לחשוב על סקס אפילו בלי לדבר על סקס? רק צריך לעשות את זה במסרים סמויים. צפו ולמדו. היי מאמי. כזה לילה יפה (תתפשטי). מה אמרת? אמרתי שיפה בחוץ. אה! תראי את המגדל המערבי של הארמון (ותתפשטי)! כמו מה הוא נראה? כמו מוט ארוך, עם ראש קטן למעלה. מה זה מזכיר לך? ג'ירפה! באמת? זה לא מה שאני רואה. אולי את לא יכולה (תתפשטי) להסתכל היטב מכאן למטה.
01:27:01
מה דעתך שנצא למסע על מרבד קסמים (ונפשיט אותך) ? אוו! *צלילי מרבד מתנפנף* בואי נלך למקום קצת יותר מבודד (שבו לא תוכלי לברוח מלהתפשט). תתפשטי תתפשטי תתפשטי. אוי לא חברים. אתם חושבים שאולי ג'פאר צודק לגבי אלאדין? (קהל: כן!) (איש אחד בקהל: לא נראה לי) גם לי לא! אלאדין כל כך נחמד ומקסים. כלומר, זה לא שהוא שר או משהו. תראי את מגדל הזהב הזה, בוהק, מנצנץ, מתכתי. וקצת פאלי. תני מבט ותסכימי. רואה את העלים על האדמה, מאייתים משהו בוטה? "סףס"? אל תמצמצי או שתפספסי אותם, מבקשים משנינו
01:28:28
להתפשט! כל כך הרבה מסרים סמויים. עדינים וקצת תאוותניים, אבל אם את פיכחת, הם יכניסו אותך למצב רוח להתפשט! אני מרגישה מוכרחה באופן תת מודע לא יודעת למה ואיך, אבל כאן ועכשיו, אני מתפתה להתפשט אתך! אני רוצה להתפשט אתך! אני מרגישה חופשיה כמו ציפור בלי כלוב או בעלים! תראי, לכומר הזה יש זקפה! לא, אני חושבת שאלה רק הברכיים שלו. תתפשטי - איזה רומן מושלם היקום אומר לך - אני לא יכולה לחכות שנתחתן כל סימן שתול כאן בדאגה אוהבת, קבלי את האתגר הקוסמי ותתפשטי! - ואתפשט!
01:29:32
נסיכה הורידי את המכנסיים! - אתה לא צריך להעמיד פנים מולי! הראי לי את מרבד הקסמים שלך! אפילו הכוכבים מעל משקפים את אהבתנו. - ("תזיינו אחד את השנייה") הם רוצים שאתפשט אתך! אתה אוהב אותי? בטח. ואתה נסיך? מאמי, אני הנסיך הכי חזק בעולם. יותר חזק מהנסיך אחמד? היי, אני אפילו לא יודע מי זה. אולי ככה אעזור להציל את הממלכה. בכך שאתחתן אתך! תתחתן אתי אלאדין! אם אתחתן אתך, האם את תתפשטי? חכה, לא כל כך מהר. תתפשטי. שזה יהיה הדבר האחרון לפחות את החלק העליון? אלאדין עצור. תקשיב מאמי, כלומר, אני יודע שאת מפחדת. אני מתכוון, גם אני. אף פעם עוד לא עשיתי את זה. טוב, עד שנתחתן אנחנו לא יכולים פשוט לשבת פה בחוץ ולהסתכל בכוכבים? אוקיי. אוקיי.
01:30:55
היי. אני מכבד אותך, את יודעת? (תתפשטי!) *קולות מרבד מתנפנפים* חה חה חה! אבל. תן לי לשאול אותך את זה: האם הבולבול שלך שקוע או בולט? מממ, שקוע. גם שלי. סולטן! אדוני, אלופי. ג'פאר, אתה לא רואה שאני באמצע שיחה מטריפת חושים עם האיש הפרוותי הזה? מה יש? הייתי עכשיו בשוק, וניקיתי אחרי תהלוכה בלתי מורשית, כשראיתי אותו. הנסיך אחמד חזר! מי? קיוויתי שהוא רק בדיחה חד פעמית, שאין לקחת ברצינות. אבל הוא הביא אתו צבא שלם של פיקזאר, והם ימוטטו את החומות שלנו. הממלכה שלנו אבודה! ואני אכזבתי אותך. כן. אכזבת אותי. כמו תמיד. וכמו תמיד, נאלצתי לחפות על חוסר התועלת שלך! מה? איך? כן! הנסיכה סוף סוף בחרה לה מחזר. מסיך שאתו תתחתן ביום המחרת.
01:32:23
הוא יזמן את צבאותיו והם יביסו את הנסיך אחמד. מיהו האיש הזה? הגיבור הזה? ובכן זה הנסיך הגדול בכל העולם! בליווי פילים, אריות ודובים. תזמורת של כלי נשיפה ותופים. כלי נשיפה ותופים. וזונות! אל תשכח את כל הזונות שלי. אתה! איפה המנורה? אוה! בבקשה אל תפגע בי! ג'פאר מה אתה מעולל לנסיך? זה לא נסיך! זה הגנב המבוקש אלאדין! איך ידעת שזה אני קיבינימט? ג'פאר לא. אלאדין הסביר לי הכל. הוא רק העמיד פני עבריין מבוקש. בשביל הכיף. הוא למעשה נסיך חזק. לא, הוא שקרן. זאת האמת: לקחתי אותו למדבר בחיפוש אחר מנורה שמכילה שד מעניק משאלות. תשארו אתי. קיויתי להשתמש במנורה כדי להציל את הממלכה אבל הגנב הזה גנב אותה ממני! ועכשיו אני מניח - - על מה אני מדבר, כוסאומו? אני יודע. אני יודע שהוא השתמש במנורה וביקש את תחפושת הנסיך הזאת. על זה אנחנו מסתכלים כרגע. אני מתערב אתכם שהמנורה נמצאת מתחת לכובע בגודל המנורה הזה.
01:33:34
חרטא! למה שאתחזה לנסיך? רק כדי להשיג זיון? אני לא כזה. נערי, תעשה את המעשה הטוב הראשון בחייך ותן לי את המנורה. כבר בזבזת מספיק את הקסם שלה באנוכיות! וואו וואו וואו וואו! למה אתה נטפל אלי ג'פאר? מפחד שאני אגלה את הסוד הקטן שלך? איזה סוד? עוד מישהו כאן תהה פעם איך הבחור הזה פשוט פותח את הפה שלו וגורם לכל אחד לעשות כל מה שהוא רוצה? במה הוא משתמש? שכל ישר. הגיון. תראה, אני חשבתי דווקא שמדובר ב... כישוף. סולטן, נסיכה, הבחור הזה הוא מכשף! מה? תחשבו על זה, איך זה שהוא יודע כל כך הרבה חרא? היי ג'פאר מאיפה מגיעים היפופוטמים? אפריקה. רואה? פאקינג ידעת את זה, מכשף! אתה מקשקש בשכל, ילד. אף אחד כאן לא מאמין לך. כן, אני לא מסוגל להאמין. היה מכשף בקרבי כל הזמן הזה! שומרים! תפסו את המכשף!
01:34:45
מה? לא! הכל באשמתך, ג'פאר. היית צריך לדעת שאתה מכשף. אידיוטים! כולכם אידיוטים! לסמוך על מלותיו של כלב אשפתות חסר תועלת, על פני משרת שהיה נאמן כל חייו! לא אבין לעולם איך עמדתי לרשותכם כל הזמן הזה. הייתי מצפה לזה מכולכם, ליצנים שכמותכם. אבל נסיכה, אני מאוד מאוכזב ממך. בסדר, שמעתי די. תפסו את הבוגד הנתעב הזה. ערפו את ראשו. אני לא רוצה שיערפו לי את הראש. אז אערבב את בקבוק האשלגן הכלורי הזה, ואת בקבוק הסודה לשתייה הזה. זה ייצור ענן עשן גדול שיעזור לכסות את צעדי בשעה שאברח. זה יראה כאילו אירע דבר מה קסום, אבל זו פשוט תגובה כימית - לא כישוף. כימיה. ופוף! *משתעלים* וואו, חשבתי שסתם זיינתי לכם את המח. אבל הוא באמת היה מכשף! אוו, הייתי באותו חדר עם מכשף! קפטן, מצא את המכשף! אני יכול לטפל בזה!
01:35:53
נשארה לי משאלה. שמרתי אותה כדי לבקש זין גדול יותר, אבל... חרא! איפה המנורה? פעלתי נגד הסולטן שלי, מעשה הבגידה החמור ביותר. אבל היה לי כוונות טובות. עשיתי זאת עם סיבה. הם יהרגו אותי אם אהיה בר מזל. הם יענו אותי אם אינני. מה גרם לי לחשוב שאצליח להתחמק עם כזו מזימה? זה לא מאוחר להחזיר זאת, אולי ימחלו לי. אבל אם הפשע שלי יכול לעזור לשפר את העולם שכולנו חייבים לחיות בו האם אינני מחויב לאנשי האומה הזאת? איך תקף כלל הזהב בסיטואציה כזאת? כאזרח, אני חושב שהייתי אסיר תודה על העזרה. אבל אם הייתי הסולטן, הייתי שונא את הבגידה. לא משנה באיזה דרך אבחר, אעורר את זעמו של מישהו. עד עכשיו צעדתי רק דרך הישר! הפיתוי קרץ, אבל אני תמיד התנגדתי. אבל לאיזו דרך לפנות, כשהנתיב נהיה כה, כה...
01:37:11
מעוות? מי את? תיירת כמוך, בדרך מעוותת. לא, אני מכיר אותך! מסיפורי שחרזדה! אה אה אה! אתה חושב שאתה מכיר אותי, כפי שאחרים חושבים שהם מכירים אותך. אבל יש שני צדדים לכל סיפור. הייתי שליטת האוקיינוס. הייתי נדיבה, ותמיד עמדתי במלתי. אבל אחי אחז באמונה הנושנה שעל נשים להיראות ולעולם לא להשמע. אז הוא נישל אותי מהכס, והתנכר אלי, ובנוסף על כך הגלה אותי למערה בפאתי הממלכה. לקח לי את השרביט והכתר, למרות שניסיתי להפיל אותו, האמת ואני עכשיו חולקות קבר תת-ימי. הסיפור עודנו מסופר, אבל הגרסה שמתוארת מעוותת.
01:38:24
כאב שאני מכיר טוב מדי. צוק התקוה לא ראה מלך מתקדם ממני, אריות וצבועים חיו בהרמוניה מושלמת. שמתי סוף למריבה עתיקה חסרת תועלת, הייתי מוכן לכל פרט למה שהתרחש. אחי אכל את יורשיי, גוריי היקרים! וגנב לי את כס המלוכה. חזר לדרכי ההיבדלות והשנאה. למרות שדיברתי בשבח האחדות, תמיד הוקיעו אותי, אז כשראיתי הזדמנות לתקן את המעוות, התנפלתי עליה. הגאווה הגיעה לפני הנפילה שלי, בגורל שניתן לקרוא לו: מעוות. הם לא היו מוכנים לרעיונות שלי. לא. הם לא שנאו אותך בשל הרעיונות שלך. הם שנאו אותך בגלל הצלקת בעלת החזות המרושעת שעל פניך. הגורל מעדיף את היפים. אדרבא! פשעי היחיד היה אהבה. בכפר הייתה רק היא שהייתה יפה כמותי. מבפנים.
01:39:45
אבל אז, טרגדיה הכתה. היא נלקחה כבת ערובה בטירה מלאה בריהוט שטני. אז עשיתי מה שכל אחד היה עושה וארגנתי משלחת הצלה. אבל איך הייתי אמור לדעת שהיא התאהבה בשובה שלה? לי זה לא היה נראה בריא כל כך. במיוחד מאחר שהוא איזה מין יצור דוב-זאב כזה. מפלצת תאו! בגלימה! אבל הלב רוצה מה שהוא רוצה. ולפעמים מה שהוא רוצה מעוות. מעוות מעוות... רק רציתי לתבוע את מה ששלי! רק רציתי שוויון זכויות לכל! רק רציתי להציל אותה! רק רציתי שיזמינו אותי למסיבה! רק רציתי להשכין שלום בין המינים! רק רציתי ללמד את הילד אחריות! רק רציתי לתת קול לעם! כדי שהוא לא יגדל להיות כמוני! רק רציתי לאהוב אותה! לעזור לאומללים, לבודדים ולמדוכאים! להשתייך! לחיות בהרמוניה!
01:40:59
לשם שינוי! לא הכרתי את אבי! רק רציתי צדק - רק רציתי אהבה - רק רציתי חופש - רק רציתי שלום רק רציתי, רק רציתי, רק רציתי, רק רציתי! רק רציתי מעיל עשוי מכלבלבים! מה?! - פשוט לכי! - למה שתעשי את זה? - אל תנסי לעזור! זה מצב מצער. אבל אתה יכול לבחור. מה נשאר ממישהו כשהוא כבר איננו? רק זכרונות וסיפורים על מעשיו ישארו. ואם הישגיו של אדם לא מופיעים בסיפורים, האם המעשים שלא נשמעו הם גם חלק ממורשתו? אם מלחמה תפרוץ מחר, כולנו נשלם מחיר כבד. למה להגן על שמי? אני חשוב כמת בכל מקרה. איך הם יספרו את סיפורי?
01:42:38
איך הם יספרו אודותי? האם למישהו יהיה אכפת? השאלה היא, מה נעלה יותר: להיות אהוב אך חסר מעש, או מוסרי אך מושמץ? לעולם לא אהיה גיבור שהאזרחים יעריצו, אבל אם אסתתר כדי להציל את חיי, בשביל מה חייתי? בשביל מה חייתי? יתכן שהדרך הלאה תתפתל, אבל אני לא אסטה לעולם. אתן להם את האנטי-גיבור חסר השירים שמגיע להם! לא נותר לי מה להפסיד, אז הדרך היחידה שנותר לבחור בה היא מעוותת. שיעוותו את דבריי, ושהעם יקלל אותי. למי אכפת אם איש לא יתאבל עלי? שיקברו את הצד בסיפור שהם לעולם לא ילמדו!
01:43:47
שהאמת תתעוות. שחיי יעוותו. אהיה מעוות. זה תורי! אזרחי הממלכה הקסומה! צבאותיכם נטשו אתכם! המעמד המושל שלכם מושחת, ובאנו לשים קץ לשלטונו הרודני! לעולם לא תשימו קץ לשלטוננו הרודני! הו נסיכה! מצחיק לראות אותך כאן. זה אני, הנסיך אחמד! מי? הנסיך אחמד. ביקרתי אותך שבוע שעבר. נשבעתי לנקום? הבאתי צבא כדי להשמיד את עמך? אה, נכון. אתה זה שהנמר שלי אכל לו את התחת? זיין נמרים! זיין נמרים! תפסיקו! לא! הנמר שלך לא אכל - או זיין - לי את התחת.
01:45:15
אני יהיה זה שיעשה את הזיונים היום. נכון מאוד. תנו לאחמד את הנמר שלו ואיש לא יפגע. סתום את הפה! מספיק. מה שהתכוונתי הוא שאני הולך לזיין לכם את הממלכה. אני כל כך מצטער אחמד. אתה לא מזיין את הממלכה הזאת בקרוב. מה? יש לנו נסיך גדול וחזק שיגן עלינו. נסיך עם צבא הרבה יותר גדול משלך. בלתי אפשרי. אומרים שהוא לחם בעוז בצבאות. זה כזה, אלפי נושאי חרבות. בקרוב אתה תהיה זה שיכנע! הנסיך אחמד, פנה את הדרך לנסיך אלאדין! אלאדין! אל... כן, אלאדין! איפה הוא? חיחיחי! נראה שהנסיך שלך חטף רגליים קרות! עכשיו זוזי הצדה נסיכה, אני לא פה בגללך. הגעתי בשביל ראשו של הסולטן.
01:46:51
אז באת בשביל הראש שלי, אחמד! ג'פאר? ג'פאר? ג'פאר! מה פירוש כל זה? אתה לא הסולטן. כן אני כן! יש בידי כח אחמד! ובקרוב יהיה לי הכח להשמיד את הצבא החלוש שלך. בלתי אפשרי. גש הלום, שד שלי! יצור נוראי וכל יכול שכמוך! אתה שהירח והכוכבים סרים למרותך! גש הלום ושרת את אדונך! אתה מדבר אלי? אתה מדבר אלי? כן, אני מדבר אליך! עכשיו תזיז את התחת שלך לכאן! הנה ג'וני! בסדר ג'וני. זה העניין ג'ון, אמ, כשהמתקן של שודדי הקאריביים מתקלקל, הפיראטים לא אוכלים את המבקרים. אז אני משתמש במשאלה הראשונה שלי כדי להפוך לסולטן. הלוואי שהיו לי מיליון דולר! נקניקיה! בסדר. תרגיע, כוסאומו! עכשיו עלי להשתמש בכוחותיך שוב, שד שלי. מכל הברים בכל הערים בכל העולם, היא נכנסת לשלי. מי? רוזבאד. ג'פאר, מה קורה כאן? מי האיש הכחול המאוד מצחיק שעומד לידך?
01:48:27
זה השד שלי, ג'וני. אני טורבו-מן! סליחה, כנראה שהשם שלו הוא בעצם טורבו-מן. ששש! אני באטמן. תנו לי רגע. תקשיב! אני אדם בן תמותה, ואינני מבין את שפתך האלוהית! אני אצטרך שתעבוד אתי כאן! אני לא עובד בשביל מצויירים. דמות מצויירת הרגה את אחי. אני חייב להשתמש במשאלה השניה שלי כדי להשמיד את הצבא הזה. וכדי לעשות את זה - עלי להפוך ליותר מסתם איש. עלי להפוך - - לסמל. אה, לא. לג'דיי. לא לא. אמא שלך ערו. מה? חה חה חה! לא! עלי להפוך למכשף. תוכל לעשות את זה? כן. אבל תצטרך לשאול את עצמך שאלה אחת: "האם אני מרגיש בר מזל?" נו, פרחח? כן, אני מרגיש בר מזל. יש לי שד קסום! אבל אני מתחיל לחשוב שהוא כנראה אהבל מזדיין! היי. אל תסתכל עלי כאילו אני פרנקנשטיין המזורגג. חבק את אבא שלך. סקוט, סקוט, קדימה סקוט. תוריד את הכפות המסריחות שלך ממני, קוף מטונף! טורבו-מן! הפתיל שלי כזה קצר כרגע.
01:50:09
אתה מצטט משהו? אתה מנסה לגרום לי לצחוק, כמו איזו יצירה בדיונית שאני לא מכיר? לא הוקסמתי על ידי השיר ששרת כשיצאת מהמנורה, ואני לא מוקסם על ידי החרא משוגע שלך עכשיו. אתה צריך לגבות אותי, או לסתום את הפאקינג פה. ברור? הייתי שלך כבר כשאמרת "שלום". יופי. אחמד, אתה עוד שם? כן. היכון למות. אני מבקש את המשאלה השניה שלי. אני רוצה להיות המכשף הכי חזק בעולם! שווינג! אל תעמדו שם סתם ככה. להסתער! היי! לאן אנחנו הולכים? קוף, קוף, מצאתי את המרבד. לאן אתה - - נהה, תשכחו ממנו. נתראה בגיהנום, קוף! נתראה בגיהנום, נסיכה! נתראה בגיהנום, ממלכה! אלאדין! חיפשתי אותך בכל מקום! אחמד תוקף. איפה הצבא שלך? אה... הם איבדו את הדרך. אני אלך לפגוש אותם בחצי הדרך, להביא אותם בחזרה לפה - - אין לנו זמן לזה. כולנו נמות!
01:51:42
נכון! ומה הדבר האחרון שאת רוצה לעשות לפני שזה קורה? (תתפשטי) נכון, סקס! מהר, תתפשטי. אני לא הולכת להתפשט באמצע קרב! למה לא? לא! לא! לא! העור שלי נמס! שד. שד, איפה אתה? בוא והלחם בי, ג'פאר. הלחם בי כמו גבר, נחש פחדן שכמוך! בסדר גמור! נמאס לי מהנחשים הדפוקים האלה על הרכבת המזדיינת הזאת! שד, צבאותיו של אחמד גדולים מדי. אפילו עם כל כוחותיי, לא אוכל לנצח אותם. נצטרך לקחת כמה אזרחים שרק נוכל, להעביר אותם לארמון, ולסגת! ברגע הניצחון שלנו? נראה לי שאתה מעריך את הסיכויים שלהם יתר על המדה. אתה יכול להפסיק להתנהג כמו חמור לשניה? גברת רובינסון, את מנסה לפתות אותי! בסדר, בסדר. פשוט תזיז את הארמון לראש הצוק המזדיין הזה. שם! אז בסדר.
01:52:57
*צלילי קסם* קדימה מאמי, את כזאת מתגרה! בגללך הביצים שלי כחולות כמו הביצים של הג'יני שלי. אני לא מתגרה. אני פשוט... לא דפוקה. אה! אה נכון, את אשה חזקה ועוצמתית כזאת. אז אולי מה שאת צריכה, זה גבר חזק ועוצמתי שיראה לך מה זה חזק ועוצמתי. אלאדין מספיק. אתה עולה לי על העצבים. אתה גורם לסקס להיראות דוחה ומעפן. למען האמת, אני בטוחה, כן לעולם לא אשכב אתך! מה? לעולם אל תגידי "לעולם לא", מאמי. (תתפשטי, תתפשטי) למה זה לא עובד? מה לעזאזל קורה כאן? כלום! הבנת, אלאדין? אין בינינו כלום יותר, בסדר? זה בסך הכל הריב הראשון שלנו. אולי אחרי קצת מין-פיוס... לא. יודעת מה? חשבתי שאת בוגרת לגילך. אבל את בדיוק כמו כל שאר הנסיכות בנות ה-16 שיצאתי אתן. רק שאת שוכחת דבר אחד. אני גנב. אני לוקח מה שאני רוצה. תתרחק! נסיכה! צעד אחד והילדה חוטפת! אני לא זז, רק תירגע!
01:54:15
מי אתה שתגיד לי להירגע, מזדיין? אני עף מכאן! אני בורח דוך לדירה שלי, והנסיכה הקטנה באה אתי. לא! לא אתן לך לקחת אותה. אין לך מושג כמה הנערה הזאת יקרה לי. אני אוהב אותה! איכ, אתה אוהב אותה. אחי היא כאילו בת חצי מהגיל שלך יא פדופיל! לא! לא אהבה כזאת, יא מוח-חירבון. אתה לא מבין. אשתי היתה בהריון כשנלקחה ממני על ידי הסולטן. היא מתה בלידה. והנסיכה נולדה במקרה פחות או יותר - - באותו הזמן. חי אללה, איך לא ראיתי את זה קודם? הסולטן הפך פנימה את הבולבול שלו לפני שנים! הוא לא יכול להביא ילדים! אלאדין, בבקשה. אל תפגע בה. אני אוהב אותה כאילו היתה בתי! ודאי גם אתה חשת פעם אהבה כזאת. אה כן. אהבתי את ההורים שלי. אבל זה לא עצר אותי מלעשות את מה שהיה צריך להיעשות. רגע. מה? כן אחי, זוכר אותי? אתה?
01:55:37
אתה זה שהרג את ההורים שלי. איפה היית, גבר? בהשתקפות שלך. אני חי כאן. לא, אני חי כאן. לאאא, אתה רק מתנחל כאן. ר-ר-רגע. אם אני אתה אחי, אז זה אומר שאני הרגתי את ההורים שלי? אבל לא רציתי שהם ימותו! אתה רציני? ייחלת לזה כל יום בחייך. הם רצו להעיף אותך מהבית. הם באמת רצו לעשות את זה, אה? לגרום לך למצוא עבודה. אני לא רוצה אחת כזאת. לכן... הם היו חייבים למות. וואו. כנראה שאתה צודק. כנראה שאני צריך להודות לך. כן, אני חושב שראוי להודות לי. אז תודה לך. על לא דבר! עכשיו, הגיע הזמן לקחת את המנורה בחזרה. רגע, מה נעשה עם המנורה? נבקש דברים, אהבל! כמו שביקשת להיות נסיך. רעיון לא רע, דרך אגב. אבל יש רעיונות טובים יותר. משאלות טובות יותר. כמו מה? לא יודע... אבל הולך להיות פה שיגעון!
01:57:00
אוקיי, אלוהים אדירים, אני לא יודע מה קורה כאן. אבל אתה לא במצב להחזיק את הסכין הזה או המנורה הזאת! תתרחק! תקשיב לו אחי, הוא יהרוג אותך! כן, עכשיו אתה תופס את זה! מבינים, אני זה שהמנורה מגיעה לו. בגלל שהמשאלות שלי הכי טובות. כי המשאלות שלי הכי טובות. זה הסוד! אתה פשוט צריך להאמין באמת לבולשיט של עצמך! מי עוד היה יכול לעשות את זה? ולהגיע כל כך רחוק? אתה? את פלוץ זקן ומכוער! אתה צודק, אתה צודק. אני לא מסוג האנשים שיכולים להשתמש במנורה. אני לא מאמין במשאלות. רק מי שבאמת מאמין שהן יכולות לשנות את העולם יכול להשתמש בה באמת. כן. מישהו כמוני. אז למה שלא תתן את המנורה למישהו שיודע איך להשתמש בה. אני חושב שזה מה שאעשה. אבל אם אתן לך את המנורה, תתן לי את הנסיכה? בטח, אתה יכול לקחת את המתחסדת הזאת. אני יכול לבקש נסיכה זנותית, או מיליון! אני יכול לבקש הכל! אוהו, אני מתחיל להתרגש מהבחור הזה! כך יהיה! אבל קודם, אבקש את המשאלה האחרונה שלי.
01:58:19
שד, משאלתי היא להחליף אותך בתפקיד מעניק המשאלות! שמעת? אתה חופשי! אני רוצה להיות הג'יני הכל יכול! זה יום המרמיטה! מה?! לא! השד לא יכול להשתחרר! לא קיבלתי את המשאלה האחרונה שלי! אוח, קדימה תעבדי, מנורה טיפשית! זה לא הוגן! החיים אמורים להיות הוגנים! כן! הכח! הכח המוחלט! אוי חרא! העולם שלי לשלוט בו! ואני לשירותך, נסיכה. ג'פאר! אתה... איש שטן כזה. לא, אני רק שד. אה. למה ביקשת את זה אינך מבינה? אלאדין צדק בדבר אחד. המשאלות שלי חלשות. אבל את, הנעורים שלך והתשוקה שלך - וכן, התמימות שלך - כל אלה נותנים לך כח.
01:59:37
כשהייתי בגילך חשבתי שאוכל להשיג כל דבר שרציתי, ועוד! אבל לא יכולתי. אולי איש אינו יכול. אבל עליך לחשוב שתוכלי, או שלא יהיה לך הכח לנסות. ואולי לא תגרמי לשינויים גדולים, אלא כמה שינויים קטנים שיסללו את הדרך לדורות הבאים! ואז הם יעשו כמה שינויים קטנים, וישאירו את זה לדור הבא וזה שאחריו. זה קצת כמו קרוסלה של קדמה. תמיד מסתחררת לכיוון מחר גדול ויפהפה. ומחר הוא רק במרחק חלום. אבל מה אם מחר לא יגיע לעולם? לא. מחר תמיד מגיע. אפילו אם הוא מגיע בלעדינו. בלעדיי. המנורה והשד מוכרחים לחזור למערת ראש הנמר, אבל לפני שאלך אני יכול להעניק שלוש משאלות. אני לא חושבת שאני מוכנה. את מוכרחה להיות. זו הממלכה שלך עכשיו. מה אעשה בלי שתהיה כאן להדריך אותי. כשאהיה אבודה, לאן אפנה? יש בי כל כך הרבה ספקות ופחדים.
02:00:55
אני רק ילדה. יש לי כל כך הרבה ללמוד. את מזכירה לי מישהי שהכרתי מזמן. יש לך עיניים כמו שלה, ולב כמו שלה. לכן אני אוהב אותך כל כך, וכך אני יודע שאי שם עמוק בתוכך, כמו זרע קטן שמחכה לצמוח לכדי פרח, יש לך את הכח להנהיג. השתדלת להקשיב לי ככל שיכולת, אבל את לא זקוקה לי כמנחה. כי זה היה בתוכך לאורך כל הזמן. הכח בפנים. אם אכן יש בי כוח יותר משפוגש את העין, המקור של הערך שטמון בי, הוא מוסר ההשכל שאני לומדת ממך.
02:02:08
אם אני מסוגלת לגדולה, אז לא מדובר בתכונה מולדת. אינך מבין? אתה טבעת אותו את הכח שבי. אל תניחו למראה לשטות בכם, משום שגם אם נדמה שזה חסר חשיבות, הכח לאהוב אלה את אלה הוא הכח הגדול מכולם! לא משנה לאן החיים יובילו אותנו, לעולם לא ניפרד. באש ובמים בהצלחה ובשבר אשא אותך בלבי! ואנצור לעולם את מה שהעולם לא יראה אף פעם. את טובת לב, וזה מספיק. אתה יהלום בלתי מלוטש.
02:03:17
וממך בא הכח הכח שבי. הכח שבי. עכשיו, נסיכה, מה משאלתך? הלואי שהיתה אפשרות לסיים את המלחמה עם פיקזאר בדרכי שלום! ואני מבקשת שלממלכה יהיה סולטן שיהפוך אותה בחזרה למקום העליז בעולם. מה עוד? הלואי שלא היית צריך ללכת, כשסיפורנו רק התחיל. אני מצטער נסיכה. יש כמה מגבלות, שניים שלושה תנאים. זו משאלה שלא אוכל להגשים. אז אני הלוואי שתהיה מאושר. אני מאושר. נסיכה! נסיכה! הנה את! מה יש?
02:04:42
זה אבא שלך. הלכנו להעניק לו את העינוגים היומיים שלו, ומצאנו אותו מת. בידו הקרה והמתה מצאנו את ההצהרה הזו. כנראה שפעולתו האחרונה כסולטן היתה לחתום עליה. מרגע זה ואילך, הנסיכה תהיה בעלת המניות העיקרית והמושלת היחידה של הממלכה. נסיכה, זה נס. מה? ההפצצות של אחמד פגעו בכספת נסתרת בארמון שנפתחה, ובתוכה נמצא האוצר האבוד של עלי בבא. הנה זה, בחורים. חדר הכס המלכותי. אני מצטערת אחמד. לא תהרוס את הממלכה הזאת. רוצה להתערב? לא, אני רוצה לקנות. בפעולתי הראשונה כסולטנית, אני קונה את כל פיקזאר בשם הממלכה הקסומה. את מתלוצצת, נסיכה? לקנות את פיקזאר? אנחנו עם גאה ואצילי, שגאה מאוד בשמו ובמותג שלו. לא אוכל למכור את פיקזאר בעד שום סכום שבעולם!
02:05:55
קפטן, מה סכום האוצר של עלי בבא? מדובר ביותר כסף משאי פעם ראיתי. אבל הצלחתי לספור אותו. 7.4 מיליארד דראכמות. נמכר! תענוג לעשות אתך עסקים, נסיכה. אבל יש תנאי אחד. אליך למנות הנהלה חדשה למדינה שלך. אנשים בעלי רעיונות טובים שיעזרו לנו להשתקם. ניתן לדאוג לזה. נשיב אתכם למסלולכם. אבל עליכם לכבד את המסורת והמורשת שלנו. אנא, החזירו את הממלכה שלנו למחוייבות שלה למסירות ולחובה. אתם מוכרחים להחזיר את שני הממדים. הריעו לסולטנית החדשה, הנסיכה. עמדו, עמדו. מעתה והלאה, אין צורך לקוד בפני אף אחד. יהיה בממלכה הזאת שוויון לכל סוף סוף. מעתה והלאה, כולם נסיכות. אפילו אני?
02:07:07
אפילו אני? אפילו אני? הו כן, גם אתם! כל כך הרבה דברים נהדרים קרו היום. הכל באשמת ג'פאר! כן, אתה צודק קפטן. קפטן? לא התכוונת לומר "נסיכה"? אני כל כך מצטערת, נסיכה. בדיוק, קיבינימט! רגע, מה קרה לג'פאר? אז אלו הם חיי השד. תופעה של כוחות קוסמיים שבויים במרחב מחורבן. כך מסתיים סיפורו הבלתי מסופר של ואזיר מלכותי. מצחיק... זה לא הסוף שאני זוכרת... מה? אתה שוכח את החלק הטוב ביותר: כששני האוהבים מתאחדים וחיים באושר ועושר. שחרזדה, אבל איך? אני די בטוחה שמישהו ביקש שתהיה מאושר. אז חזרתי כדי להיות אתך במנורה. זה לא עושה אותך מאושר? כן, כמובן! אבל האם זה לא אומר שאת כלואה כאן לנצח? תמיד אמרתי שאלף לילה ולילה זה לא מספיק.
02:08:48
הו, אז הנסיכה - היא באמת עשתה את זה! שאר המשאלות שלה - ? התגשמו גם הן! בכך שהפכה את כולם לנסיכות, היא הבטיחה שכולם יזכו לכבוד וחמלה. כולם נהגו באחרים כפי שנהגו בהם. היא צייתה לכלל הזהב! והובילה את עמה לתור זהב שלישי. אבל שחרזדה, איך את יודעת את הדברים האלה. יתכן שהמנורה קיימת מחוץ למרחב ולזמן. כך יכול היה השד לראות את כל הסרטים המצחיקים שהוא ציטט. נוכל לראות הכל, תמיד, בכל מקום. אה, אז בואי נראה מה קרה לגנב ההוא, אלאדין! אה! סלאם וערב טוב, ידיד יקר! בבקשה, בוא, התקרב! קרוב מדי, יותר מדי קרוב! זה אלאדין? הוא זקן ושמן! סתכלו, כן! צירוף של נרגילה פינג'אן לקפה ומכשיר שעושה צ'יפס! בלתי שביר! באחריו - - נשבר. הוא רוכל של חפצי יד שניה, הוא לוזר! זו אינה מנורה רגילה! בעבר היא שינתה את מסלול חייו של איש צעיר.
02:09:55
שכמו המנורה, היה בו יותר ממה שנגלה לעין. הוא עובד בזה עד גיל 55, שאז הוא נרצח על ידי גנב בעבור ככר לחם. וזה סופו של הסיפור האמתי. ומה לגבי הסיפור שלנו? איך הוא נגמר? הוא לא. אלף לילה ולילה לא מספיקים, סוף כל סוף, יש לנו סיפור ללא סוף. מי ייתן שזה יהיה סיפור ללא סוף!
02:11:11
הסתכלתם!

DOWNLOAD SUBTITLES: